ARC
BULLETIN
REDAKTIE: J. L. van Dijk'
Verschijnt wekelijks
j-
24.1.1968,
33e Jaargang No. 24
AFC 2(zat) vrij.
U V/EET HET TOCH NOG BULLETIN BEWAREN l
GAARNE T3W SPECIALE AANDACHT VOOR INGESLOTEN MÏQUETE-FORMULIER,
PROGRAMMA 5 en 4 februari;, Be Spartaan~AFC
AFC 2-DW 2; Zeeburgia 2-AFC 3; AFC 4-SDW 3; .AFC(zat) vrij:
UITSLAGEN zaterdag, 20 januari;
AFC-Geinoord 0-4; NDSM 3-AFC 2 afgek; AFC 3-F/F 2 1-2; AFC 4-SLTO 2 6-1; Eland 2-AFC 5
UITSLAGEN zondag, 21 januari; 2~1#
Zilvermeeuwen-AFC O-O(gest); Spartaan 2-AFC 2 af gek; AFC 3-UW 2 af gek; AFC 5-KBV 3 0-1;
AFC 6-Arsenal 3 1-5? AFC 7-Rapiditas 4 5-4; TWM 2-AFC 8 l-O(gest); SMC 2-AFC 9 l-l(gest);
AFC lO-W.gr.meer 5 5-5; AFC 11-Or.Zwart 4 9-0; AFC 12-De Meer 4 (De Meer n.o.);
JUNIOREN A; Geuzenveld 7-AFC 14 af gek,
AFC-RKAVTC 1-8; V/. gr,meer 2-AFC 3 af gek,
JUNIOREN B;
AFC-DWS 2 3-1; NFC 2-AFC 2 1-2; Volew. 3-AFC 3 7-0; De Meer 2-AFC 4 4-2; SLTO 2-AFC 5 4-0.
JUNIOREN C;
Zeeburgia-AFC 2-4; Aalsmeer ^-AFC 2 4-0; R0DAT23 2-AFC 3 0-3; AFC 7-VDO 4 af gek;
Slotervaart 3-AFC 8 1-0,
PROGRAMMA ZATERDAG, 27 januari;
15.00uur'AFC~DVST33
12o00uur V/artburgia 3-AFC 3(12) Ie veld
14.00uur AFC 5-Ambon 2 (37) 2e veld
PROGRAMMA ZONDAG, 28 januari;
14300uur AFC-ZW
12,00uur St.Panoratius 2-AFC 4
12,00uur AGS/01, 2-AFC 6 (216) Ie veld
12.00u.ur DEVO'58 2-AFC 8 (324) Ie veld
lO.OOuur 0r„Zwart 4-AFC 11 (411) Ie veld
lO.OOuur AFC 13-ASVA 6 (434) 2e veld
JUNIOREN A;
12.00uur'Sloterpark-AFC 2 (511) 2e veld
14,30uur RODA'23 2-AFC 4 (531) 3e veld
JUNIOREN B;
lO.OOuur AFC 2-ADE (615) 3e veld
lO.OOuur AFC 4-DJK 2 (623) Ie veld
JUNIOREN C;
14«30uur AFC-Ambon (646) "je veld
13.00uur AFC 3-R0DA'23 2 (66l) 3e veld
13.15uur DJK 3-AFC 5 (673) 2e veld
14.30uur Aristos 7-AFC 7 (680) 2e veld
LI&GING TERREINEN;
SÏZO, Weeresteinstraat, Hillegom/ Wartburgia "Drieburg" Kruislaan b/d Wèesperzijde/
TOB,, Melkweg o/h Y/ DWS, Jan van Galenstraat/ St.Panoratius, LindberghstraatB'dorp/
Madjoe "Middenmeer" Kruislaan b/d Middenweg/ AGS/01. "Eendracht" Corn.Outshoornstraat/
DCG "Ookmeer" Troelstralaan/ DEVO'58 "Ookmeer" Troelstralaan/ Or.Zwart "Drieburg"
Kruislaan b/d Weesperzijde/ ZSGO "Ookmeer" Troelstralaan/ Sloterpark "Eendracht" Corn,
Outshoornstraat/ RODA'23, Noorddammerweg, Bovenkerk/ LOC 'Eendracht'1 Corn,Outshoornstr./
Swift, Ölympiapl e in/ Meerboys "Middenmeer" Krui slaan b/d Middenweg/ DJK "Middenmeer"
Kruislaan b/d Middenweg/ Aristos, 2e veld Osdorp "Sloten" Sloterweg/ Spartaan "Eendracht"
Corn «r Outshoornstraat,
15,15uur SIZO 2-AFC 2
14,00uur TOB 2-AFC 4 (25) Ie veld
lO.OOuur AFC (pups)-WA, 2e veld,
ll,30uur DWS 3-AFC 2
12.00uur Madjoe 2-AFC 5 (112) Ie veld
12,00uur DCG 5-AFC 7 (217) Ie veld
12.00uur AFC-9-De Meer 3 (312) 2e v(res.shirts)
12<,00uur ZSGO 9-AFC 12 (420J 3e veld
12o00uur AFC 14-MKV 5 (439) Ie veld
14.00uur AFC 3-SLTO 2 (522) 2e veld
lO.OOuur AFC 3-WMS 2 (621)" 4e veld
10o00uurL0C-AFC 5 (628) Ie veld
14.00u.ur Swift-AFC 2 (651) 3e veld
lO.OOuur Meerboys 2-AFC 4 (668) 4e veld
ll,30uur AFC 6-Aalsmeer 2 (674) 3e veld
12.00uur Spartaan 6-AFC 8 (681) 4e veld