li
HO
lp I'
U s!
1 ffu
'1 I
HE
h
flJ|'
ij •M
ff/Pb
v»r
.1
Ü3 I
1 f 'f:
i
t L
it-
f
i liij
i1
t:
i Ai
1 js
I f
ji
ff
-'l ij
f
Ju-Y.F
-
r:i
J 'i
i'ih. L jH
'1i-i
B
1 '11
Redaktie: J.L.v.Dijk - verschijnt wekelijks - 29^ Jaargang - No. 36 - 18 maart 1964
Programma_30_maart_(2e_Paasdag_)
APC 1 vrij - AFC 2 - DWS 4
de Volewijckers 3 - AFC 3
Uitslagen 14 en 15 maart; AFC-Hollandia 2-1; DCG2-AFC2 2-2; AFC3-Lijndenü
2-0; StMartinus4-AFC6 0-7; AFC7-DWV7 10-1; AFC9-SDC3 4-2; Geuzenveld2-
AFC10 4-0.
Junioren A; TYBB-AFC -0-4; SDW3-AFC2 =verv.AFC3-T0G2 =18-1; AFC4-Ambon3
5-3; AFC5-B1Wit6 =1-0; Germaan3-AFC6 =3-4; AFC8-YBoys2 =12-0.
Junioren B: AFC-Volewijckers =1-2; .DWS4-AFC3- 3-0AFC4-poda'23 2 -verv.:
NFC5-AFC6 =0-8; DWS-AFC7 =11-0.
Zaterdagmiddag; Meteoor-AFC =2-4; AFC2-CSCA5 =1-1; AFC Yet-ConcVet=1-1
Programma_22_maart£
143Öüur Alkmaarsë-Boys-AFC; U.OOuur AFC comb.-Swift; 11OOuur AFC7-
Madjoe 5,416,5e v.; 12.OOuur AFC9-APV3, 419,3e v.; 12.OOuur AFC 10-
Uithoorn 4, 421,2e v.
Junioren A: i 2 OOuur AF.C-DEM, 1 e v.. Regionale Jeugdcompetitie
10,. OOuur AFC 2-BI .Wit 5 525,4e v.; 10. OOuur AFC5-Li jnden2 534,2e v.;
AFC8-DWV5540, 3e v.
Junioren B; 12.OOuur AFC3-Volewijckers3629,4e v.; 10.OOuur Argonaut-
AFC4, 630.; 10.OOuur AFC6-NFC5, 661 ip v. U.OOuur AFC8-Aris.tos 1 1 ,666,3e
Zaterdagmiddag; 15,OOuur Nehamy-AFC, 3,13 v.; 15'. OOuur AFC2-VenV7272ev
15. OOuur Sloterpark2-AFC 3., 19,1e v,
ligging terreinen; Alkmaarse Boys, Sportpark "Overdie"Alkmaar
Argonaut- Sloten" Sloterweg Nehamy- "Middenmeer" Krui slaan' bi j de
Middenweg, terrein TDV Centrum Sloterpark- "Eendracht" C.Outshoorns.tr.
PEPSONALIAGeboren; Maud-Louisedochter van de heer'en mevrouw Karman-
Glas. Namens geheel AFC onze hartelijke gelukwensen!
Geboren; Ellen, dochter van de heer en mevrouw Mul-Nabbe.
Ook deze jonge ouders van harte gefeliciteerd.
.Tit "t c-ni euws Pool nr. 28 inleveren vóór vrijdag 20 maart.
Pool nr.29 inleveren t/m woensdag 25 maart.
Denkt u aan de extra prijs van ƒ.100.000,-! NIET VIER MAAR ACHT KOLOMMEN
LedenlijstNieuwe leden,
P.B.H.van den BELD (don) Rooséveltlaan 28hsAmsterdam-10-
H.Ph.van DIJK (wip) 3—12*53» v.Baerlestr.63/II Amsterdam-07-
Tot ballotage toegelaten,
J.W.S.Spaander (wl) Juliana v. Stolbergstr.'18/II Amsterdam-1 5-
(heeft overschrijving nodig)
C.Meulendijks (wip), 20-3'54 Amstelveenseweg .1150 A'dam-11-
J.Meulendijks (wip), 2-5'55 Amstelveenseweg 1150 A'dam-11-
J.1JStalknecht (wip) 13-3'54 Deurloostr10.6/11 A'dam-10-
C.J.Smit (wl) Vechtstr179/H A'dam—10- heeft overschr.nodig.
Adreswi j zigingen
H.D.Kappelhoff (jun) Onstein 32 BV A'dam-11-
MevrA.Kappelhoff-Poen (don) Onstein 32 BV A'dam-11-
H.W.Briedé (wlTinaarlostr.35/1Morgenstondden Haag.
R.II.Molenaar (wl) Ruysdaelkade 55/II A'dam-08-
P.J.Burbach (don), de Boelelaan 305,flat Zuidwende A'dam-11-
r
i i i
- rj
1 1 -V
1 'i?
rfa
-i J 1*5