- 3 -
ian-
d I
;r
sma,
lAFfi 3
Kaon, Porsvan Hattem, Horn, de
Wever, MelsertHausel, omit, Schot,
fcr.d.Heydt, Groen.
Res, s Bruns, Engel (spelen ook oei
10,00 uur in 6e elftal)
N.B. Schot als speler en Melsert als
reserve 2e elftal oei 11.00 uur.
Groen ook speler in 3e elftal on
12.00 uur.
Leider t H.Schooneveldt.
AFC 6.
o-
tman
Hesseling, MulderBruns, v.d.Velden,
Leloux, v.d.MadeJ.Bosna, de Vries,
Engel9 Geusebroek, G.Bosna.
Res. i v.Waesberghe en BouwerCspelen
ook in 7e elftal om 14.15 uur)
N.B. Bruns en Engel ook reserve hij
5e elftal om 14.30 uur.
Leider s L.Donk.
AFC 7. v
Maandelftal (keeper R.Bernard)
N.B. Van Waesherghe en Bouwer reserve
hij 6e elftal om 10.00 uur)
Afschrijven hij C.Stigter? tel.
73 54 39.
ABC 8.
M aandelf tal (keeper M.Duinker)
N.B. B.v.d.Elsaker en E.Eerbeek ook
reserve hij 4e elftal om 11.00
uur.
Afschrijven hij Vif.A.v.Oort, tel.
73 44 78.
ABC 9.
Maandelftal.
Afschrijven hij W.Adriaansz, tel.
71 66 77.
AFC 10.
Maandelftal
Afschrijven hij J.Stokv is? tel.
74 39 049 h.g.g. 12 31 23.
AFC Zaterdagmiddag 2.
Kalsbeek, Bernard, Buinker, Leensna?
Biederiks, Bijl, Heynen, Mul,^Nefkens
van Tiel, Sterman} de Boer, Sinot.
Afschrijven tot uiterlijk vrijdag-
avond 20.00 uur hij W.A.v.Oort, tel.
overde.g 63 95 1 na 18.00 uur 73 44 78,
Veteranen,
Zaterdag 27 eh zondag 28 april het
Jaarlijkse Toernooi in Ben Haag op
Houtrust
16.45 uur AFC - Voc
17.15 uur AFC - Kampong.
daarna hitteruurtje en diner in Pier-
restaurant Scheveningen.
Zondag 12.30 lunch aangeboden door
HBS in Westbroekpark, Kapelweg 35,
Scheveningen, daarna van 14.00 -
16.00 uur de finales.
Willen de volgende heren zich zaterdag -
om 14.45 uur verzamelen hij van Tuyll,
Stadionplein
Bonkink, Geluk, Burger, Gerrits,
Hniinema, van Emden, Werner, Moesbergen,
Sierhuis, Kerker, Steensma, Heineman,
van Ruyven, de Haan, Truyens, Neseker,
B.Kalsheek, v.d.Smagt, P.Bakker en op
zondag de bovengenoemden plus B.Wilde -
hoer, Pais, Reddering, v.d.Bergh,
B.Perton, B.Spelter eveneens hij van
Tuyll om 11.00 uur voor gezamenlijke
opmars naar de lunch en finales.
Afschrijvingen zijn niet toegestaan.
Willen zij die blijven logeren in
Ben Haag vrijdagochiend W.Neseker
hellen, tel. 23 76 78,
JEUGB.
Junioren A.
Zaanlandia - AFC,
Amesz, Geus, Lonneé, Bik, loonstijn,
Seunke, v.Waeshe'rge, Slaap, Böhne,
Bouwhuis, Reddering.
Ress
Leider de heer Gerrits.
Bijeen 10.15 uur Wolkenhrahher
Mogen wij voor vervoer weer op de
ouders rekenen? Onze vriendelijke
dank,
AFC 2 - Aalsmeer 1.
Ohla.deMeyer, de Boer, P.Roosenschoon,
Ri ener sma,Conijn, Keune, Leonhard,
Prins, Oostra, Kramer.
Res. v.d.Kuilen, Goedkoop.
Leider i de heer Plantinga.
Bijeen 13.45 uur AFC,
dag mei
19 mei
BCG
14.00 AFC
11.00 AFC 2 - de Spartaan 3,
10.00 BWV 4 - AFC 4, B-112,
14.30 AFC 5 - BJK 2, C—113,
12.00 AFC 8 - RKAV 2,E-415,
1 e v,
3e v,
2 e v.
3e v.
10.00 Fokke 4 - AFC 9, M-421,1e v.
10.30 Y.boys 4 - AFC 10, W-428.
Zeehurgia: Kruislaan b/d tunnel
Y.Boys: Leeuwarderweg voorhij B.W.V,
Aminco: Sportpark Buitenveldert
A.S.A: Pomunastraat o/h IJ
V.V.A.: Jan van Galenstraat
LW-
4
f-jj. «nhwm» i \-j j i _J dl k- J XIt?lilt?-L V cXct JL 0 fc»
w iu VA.-J- KJ tA; \J JL. VV O