feel
SCA 3 - ARC 8. fZl
ARC 7 - Aalsmeer 3.
Van Dijke, v.d.Heide, Meester, v.Hel
den, MeulenbeltOostveen, Raats, van
Steenbeek, Ikelaar, Genns, Witzenh.au-
zen.
Res. s Khijtijzer, Vocking.
leider s de heer Adriaansz.
Bijeen s 13.30 uur ARC.
Slotermeer 1 - ARC 8.
Hertz, Daniels, Geesink, Mij zen,
Sprenger, Rrensdorf, Beving, van Duu-
ren, Drenkelford, E.Kamm, Somberg.
Res. s Mud, van Os,
Leider de heer Beek.
Bijeen 9.30 uur Slotermeer.
Afschrijven uitsluitend vrijdagavond
tussen 7 en 8 uur bij de heer W.
Bückert, tel. 79 29 63.
Biljarten.
Bij voldoende deelname wil het Bestuur
in het volgend seizoen onder deskundi
ge leiding voor ARC-junioren van 14 -
18 jaar biljartonderricht organiseren
op woensdagmiddag van 2-5 uur.
Reeds thans dienen wij op de hoogte
te zijn van die jongelui die hiervoor
interesse hebben.
Geen deelnamekosten.
Opgave bij de heer W. Bückert, Boter-
diepstraat 35 I, Amsterdam-Zuid.
Bij te weinig belangstelling kan dit
evement niet doorgaan.
Junioren B.
ZRC 1 - ARC 1.
v.d.Valk, Piepers, d'ÖllyslagerLis-
sauer, Slaap, KieuwenhuysPeeters,
Slinkert, v.Leuven, Loonstijn, Vellen-
ga.
Res. s Rustenburger, Coelenan.
Leider i de heer Stutje.
Bijeen 9.00 uur Victoriaplein.
ARC 2 - De Volewijokers 2.
Susan, v.Haaften, Kalsbeek, v.d.Woude,
Baars, Pen, Peetoom, Duys, Rraenkel,
v.Rijn, Zwartepoorte.
Res. Koord, Jansen (zie ook B3, B4)
Leider de heer Peeters.
Bijeen s 11.30 uur ARC.
ARC 3 - Rivalen 1,
Zwart
De Zoete, Janus, Damman, W.J.Hendrik
Smalhoutde Bast, Rijkhoff, den Hey|eSS€
Vecht, Heemskerk, Euwes. 'Plant
Res. Smeerdijk, Jansen(zie ook B2,fanz€
Leider de heer Duys. aovei
Bijeen s 10.00 uur ARC. pos,
B Vel
ARC 4 - Blauw Wit 5. i'.Moc
MontagneKelder, Hoefnagel, Drucker
Sweys, TT.R.Hendriks, E.Swart, v.d. F V
Voort, Raaymakers, Verheuvel, Kool. Ie3uc
Res. s Koord. Jansen. wegb]
Leider
Bijeen
Swift 4
- ARC 5.
Ameszde Haan, Kiemenay,
Bosch,
de heer Van der Voort.
10.00 uur ARC.
fegei
Spe|en
foor
kond;
rich-
Hier<
liet
Zeeburgia 4 - ARC 6. [n g,
W.Groenierv.Duuren, Kalsbeek, v.d„£en7
Vorm, Prent, v.Koord, Englander, Dit
Kloosterman, Stutje, Graanboom, BöhneDe j
Res, Kerker, Vecht. <jrin
Leider s Jeugdcommissie. fjeug
Bijeen i 9.15 uur Jerlagebrug, Eiake:
Vermeulen, Meijer, Siliakus, Visser,
v.Hall, 'Wagenaar,
Res. Bijl, Leloux.
Leider de heer Geerling,
Bijeen s 11.00 uur Swift7
4
teke
T trai
R.R.Hendriks^® 3
fte g
RAP 3 - AR C 7.
Rood, Tiel, Scheepstra, Walraven,
Broekhuizen, Koekenhein,
Mendel, Holthuizen, v.Straten.
Res. s Ketel, Ganzeman, R.W.Snits, v.?"8^
Kollenberg. .de
Leider de heer Dik, daan
Bijeen 9.45 uur v.Heutzmonument8
Helsloot, Jansen, Hollander, v.Helderde j
VersluysSandberg, v,Leeuwen, Oostvef
Kappelhoff, Ascher, Hoogerwerff.
Res. Gevers, Kethe, de Ceuninck v.
Capelle, Mock.
Leider de heer Susan.
Bijeen 9„15 uur v. Heutzmonument
Afschrijven uitsluitend vrijdagavond
tussen 7 en 8 uur bij de heer Endel,
tel. 79 73 76.