it'
in-
s j
t
en
ige
Wekx, v.Wattingeh, Joling, Meijer,
iBeuke, Verhoeven, RidderikhofBeekman
Rooze, Vesters, Lissauer.
Res. s den Dekker, K.Mulder,
leider s Th.v.Emden.
Niet beschikbaar s Roode, v.Beynum.
Afschrijvingen vóór a.s. vrijdagavond
8 uur C.Kerker, tel. 72 06 85.
ts ABC 4.
d c. Vogel, v.d.Linde, Nesenberend,
Schroder, Böhne, Baarschers, v.
Moolen, Boom, Bos, Broersen.
Res. H.Huisman, v.d.Made.
tra
el
Uooy
alle| Leider
Lt AFC 5.
HSchooneveldt
3.SU
ien
?ge-
Lik
ja.
Kamm, Pors, v.Hattem, Horn, de Wever,
MelsertJ,Bosnia, R.W.Smit, Schot,
Veldkamp, Groen.
Res. s Hausel, v.d.Heijdt.
Leider J.Meijer.
mei
i--
/ij
.nde:
ge
.kaai
ma,
AFC 7. (maandelftal)
Afschrijven hij M.Koster, tel. 42 1566
AFC 8. (maandelftal)
Afschrijven hij W.A.v.Oort, tel. 63951
of 73 44 78.
AFC 10. (maandelftal)
Afschrijven hij J.Stokvis, tel,
(b.g.g. 123123)
Zaterdagmiddag I
743904
Van Manen, v.d.Hurk, Wildehoer, Akker
man, Sinot, Brand, Reddering, v.Soome-
ren, S.Smit, Pais, Perton, B.v.d.
Bergh, v.d.Smagt, Bakker.
Afschrijven hij W.A.v.Oort, tel. 63951
na 18 uur 73 44 78 vóór vrijdag a.s..
Veteranen.
G-,Burger, Chr,Geluk, M.Gerrits, J.
Hannema, B.Bonkink, A.Kraal, J.J.Spel-
ter, G.Stallnann, J.v.d.Voort
Wiggemansen, D„Moesbergen, C.Sierhuis,
C„Kerker, J.T j Steensma, F.Heineman,
P.v.Ruyven, J.C.Burgering, W.Neseker.
"10i pillen deze heren a'llen komen.
Afschrijvingen vrijdag tussen 16 en 18
uur hij ÏÏ.Neseker op het clubhuis,
te. 79 06 17.
I Zaterdag 27 en zondag 28 april het
jaarlijkse Veteranentoernooiditmaal
in den Haag op Houtrust.
20 april thuis tegen Concordia.
JEUGD
Junioren A.
AFC - UW.
Plantinga, Geus, Lonnee, loonstijn,
Böhne, Dik, Keune, Slaap, Bouwhuis,
Seunke, Reddering.
Res. v.d.Kuilen..
Leider de heer Gerrits.
Bijeen s 11.30 uur APC.
AFC 2 - Blauw Wit 2.
Anesz, Meijer, de Boer, P.Roosenschoon,
Conijn, Rienersma, Dan, Leonhard, Prins,
Nijman, Kramer.
Res. Boele, Lubbers.
Leider de heer Plantinga.
Bijeen 11.30 uur AFC.
Rivalen 2 - AFC 3.
ObladeClasie, Coelenan, Vellenga,
Conitzer, den Daas, Baak, Leloux,
N.Kamm, Weijel, Theeboom.
Res. Raijer, Goldberg.
Leider de heer Leloux.
Bijeen 11.30 uur Rivalen.
Aalsmeer 2 - AFC 4.
Oud, Rustenburg, Roosenschoon, Groenen
boom, Mars, Hijnen, Merkelbag, Küppers,
Susan, Piepers, Elfrinck.
Res. Janus, Groen.
Leider de heer Roosenschoon.
Bijeen 9.45 uur Haarlemmermeerstation.
Busgeld mee.
AWV 2 - AFC 5.
Velthuysen, Kinsbergen, Ziegeler, Kranei;
Goedkoop, Kurd, v.d.Elsaker, Jaspers,
Peereboo. Aarsen, Nijmeijer.
Res. Pappot, Hendriks.
Leider de heer Verwijs.
Bijeen 9.30 uur AWV.
AFC 6 - ASV/Arsenal 3.
Stroobach, Ringe, Hoonakker, Limburg,
Kortebein, Drucker, Smit, v.d.Valk,
Taijtelbaum, Couton, Dijkhuis.
Res. Hoogervorst, H.J.Hoortman.
Leider de heer Sierhuis.
Bijeen 9.30 uur AFC.
dag mei
19 mei
14.00 AFC - DCG
11.00 AFC 2 - de Spartaan 3, 1e v.
10.00 DWV 4 - AFC 4, B—112, 3e v.
14.30 AFC 5 - DJK 2, C—113, 2e v.
12.00 AFC 8 - RKAV 2,E-415, 3e v.
10.00 Fokke 4 - AFC 9, M-421,1e v.
10.30 Y.boys 4 - AFC 10, W-428.
Zeeburgia: Kruislaan b/d tunnel
Y.Boys: Leeuwarderweg voorbij D.W.V.
Aminco: Sportpark Buitenveldert
A.S.A: Pomunastraat o/h IJ
V.V.A.: Jan van Galenstraat
D,y ca c- j neiutJ-L v fctfctr os—
- il-fc V^l1_ u V-SU \J V.-1L- O