H 5 T A.F.C.-B U L L E T I N.
Redaktie s J.B. van Dijk.
No. 28.
2 april 1965.
nen,
ang
j i
ier
-eni
rlaj
zull
of
Programma zaterdag 15 april.
Molendam 4 - AFC 2; TOG 2 - AFC 5.
Programma maandag 15-april2e Paasd)
KHFC - AFC; AFC 2 - 0W0 2?
APC 3 - DVAV 2.
Uitslagen 50 en 51 maart.
SDW - AFC (vriendschappelijk)
JOS 2 - APC 2
Lijnden 2 - APC 5
31. Wit 5 - APC 4
APC 6 - NEA 5
RKAVIC 7 - APC 7
APC 8 - ASV/Ars. 5
ASV/Ars. 6 - APC 9
Germaan 6 - APC 10
Junioren A.
Volewijokers-APC
ÏÏA 2 - APC 2
APC 5 - Schinkelhaven
APC 4 - Swift 5
JHK 2 - APC 7
APC 8 - Sloterdijk 2
Junioren B.
Zeehurgia APC
Aalsmeer - APC 2
APC 5 - Ahrends
Swift 5 - APC 4
APC 5 - KBV 5
APC 6 - DCG 10
Zeehurgia 5 - APC 7
APC 8 - Rivalen 4
Zaterdagmiddag.
'Watergraafsmeer - APC
APC 2 - OSDO 4
5-2
5-0
0-2
1-0
4-1
5-5
10-4
afgek.
afgek.
5-4
1-2
2-1
2-2
5-5
1-6
afgek.
4-2
0-5
1-0
KBV" N.O.
2-6
afgek.
2-4
5-8
8-5
Programma 6 en 7 auril.
14.00 JOS - APC
12.00 WA 2 - APC 2
14.00 RKAVIC 2 - APC 5
10.00 SDW 5 - APC 4, B-112, le v.
14.15 Sloterd.2 - APC 5, le v.
14.15 APC 7 - Ontwaakt 3» B-412, 2e v.
10.00 IMS 5 - APC 8, E-415le v.
12.00 APC 10 - BI.Vogels 4,U-428, 5e v.
Junioren A.
12.00 APC - UW, le v.
Regionale jeugdcompetitie
12.00 APC 2 - Bl.Wit 2, A-511, 2e v.
12.00 Rivalen 2 - APC 5, C-523, 2e v.
11.00 Aalsmeer 2 - APC 4» F-526, 5e v
10.00 AWV 2 - APC 5, N-552, le v.
10.00 APC 6 - ASV/Ars.50-555, 2e v.
14.00 APC 7 - Aalsmeer 5, P-534» 4e v
10.00 Sloterm. - APC 8, R-535, le v.
Junioren B.
10.00 ZPC - AFC j, A-601
12.00 APC 2 - de Volew.2, A-611, 4e v
10.50 APC 5 - Rivalen, P-626, 5e v.
10.50 APC 4 - Bl.Wit 5, H-628, 4e v.
12.50 Swift 4 - APC 5, N-632, 5e v,
10.00 Zeehurgia 4 - APC 6, A-661, le
10.50 RAP 5 - APC 7, C-665, 2e v.
10.00 SCA 5 - APC 8, D-664, 3e v.
Zaterdagmi ddag
14.50 APC - JOS, 5, 2e v.
15.00 APC Vet. - HBS Vet., le v.
Ligging terreinen.
JOS Pizeaustraat(zijstraat Hugo de
Vrieslaan, Oost)
WA Jan van Galenstraat.
RKAVIC Groen van Prinstererlaan
(zijweg Keizer Karelweg)A'veen.
SDW Multatuliweg.
Sloterdijk j Ookmeer, Troelstralaan.
TOS Ookmeer, Troelstralaan.
Rivalen Riekerhaven h/d Haagweg.
Aalsmeer s Bloemenlust, Aalsmeer-Oost
AWV Riekerhaven, h/d Haagweg.
Slotermeer Velserweg.
ZPC s Westzanerdijk, Zaandam.
Swift Olympiaplein.
Zeehurgia Kruislaan h/d tunnel.
RAP Buitenveldert
SCA Buitenveldert.
Clubavond.
A.s. maandag, 8 april, Paasklaverjas-
wedstrijd.
dag mei
19 mei
14.00 APC - DCG
11.00 APC 2 - de Spartaan 5, le v,
10.00 DWV 4 - APC 4, B-112, 3e v.
14.30 APC 5 - DJK 2, C-113, 2e v.
12.00 APC 8 - RKAV 2,E-415, 3e v.
10.00 Pokke 4 - APC 9, M-421,1e v.
10.30 Y.hoys 4 - APC 10, W-428.
Zeehurgia: Kruislaan h/d tunnel
Y.Boys: Leeuwarderweg voorhij D.W.V,
Amineo: Sportpark Buitenveldert
A.S.A: Pomunastraat o/h IJ
V.V.A.: Jan van Galenstraat
CI.
o*
ZD
rzzz rr :r rs rs
vu.UAUUi I VI
J
OJ.1 C. J nciliö-L V ctfcLl' b
1/ V _1_ VV gj