ïn,
n,
Pillen de jongens van de junioren A6
zich zondag a.s. om 13.00 uur melden
Dij de heer 0. van Rijn ter assisten
tie. Bij voorbaat dank.
Boni APC Jun. A7 - Aalsmeer Jun. A3
14.00 uur 4e veld,
Van Rijke, van der Heide, Meester,
van Helden, Meulenbelt, Oostveen,
Raats, Steenbeek, Ikelaar, "Vocking,
Witzenhaus en.
Res. Groen, Sprenger.
Leider de heer Steenbeek,
Bijeen 13.30 uur AFC.
Slotermee-r Jun. Al - AFC Jun. A8.
den
10,00 uur le veld.
Hertz, Knijtijzer, van Os, Brenkelford,
Raijer, Hoogervorst, H.J.v.Buuren,
LanielsE.Kamm, Mud, Erensdorf.
Res. s R. de Boer.
Leider de heer Beek,
Bijeen 9.30 uur Slotermeer.
Afbellen vrijdagavond tussen 19 en 20
uur, tel. 79 29 63.
ZFC Jun. BI - ARC Jun. BI.
Sus
ele,
rtio:
10.00 uur le veld,
V.d.Valk, Piepers, d'OllyslagerLis-
sauer, Slaap, Nieuwenhuys, Peeters,
laSlinkert, v.Leuven, v.Rijn, Vellenga,
Res. Peetoom,
Leider de heer Endel.
Bijeen 8.45 uur Centraal Station.
IPC Jun. B2 - Volewijokers Jun. B2.
■-ra
sper
12.00 uur 4e veld,
Susan, Duys, Smeerdijk, vd.koude
Coeleman, Koord, Penn, Baars, Eraenkel
Rustenburg, Zwartepoorte
Res. s v.Haeften, Jansen (zie ook B3)
Leider de heer Peeters.
Bijeen 11.30 uur AFC.
ge,
r
APC
Jun. B3 - Rivalen Jun.
DO uur 3e veld.
BI.
10.00 uur 3e veld.
Pim Bakker, Kalsbeek, Damman, Uiter-
markt, Smalhout, den Heyer, de Bast,
Janus, Vecht, Heemskerk, Euwes.
Jansen, W.J.Hendriks(zie ook B2)
de heer Duvs
Res. Jansen, W.J .Her
Leider de heer Duys,
[Bijeen ;0.00 uur AEC,
AFC Jun. B4 - Blauw Wit B5.
10.30 uur 4e veld.
Montagne, Kelder, Hoefnagel, Drucker
SweysHenneman, H.R.Hendriks, v.d.
Voort, Raaymakers, Planting, Rijkhoff.
Res. 2 E,Swart, Verheuvel.
Leider de heer v.d.Voort.
Bijeen 10.00 uur AEC»
Swift Jun. B4 - AEC Jun. B5.
12.30 uur 3e veld.
Amesz, de Haan, Kiemenay, Kool, Leloux,
Bijl, J.Meijer, Speyer, Visser, v.Hall,
Vilagenaar
Res. s Siliakus.
Leider 2 de heer Geerling.
Bijeen 12.00 uur Swift(Olympiaplein)
Zeeburgia Jun. B4 - AEC Jun. B6.
10.00 uur le veld.
W.Groenier, v.Duuren, Kalsbeek, v.d.
Vorm, Stutje, v.Noord, Englander,
Kloosterman, Böhne, Prent, Vecht.
Res. 2 Graanboom, Broekhuysen.
Leider 2 de heer Stutje.
Bijeen 2 9.15 uur Berlagebrug.
RAP Jun. 33 - AEC Jun. 37.
10.00vuur 2e veld.
Rood, Tiel, Scheepstra, Ketel, Tolenaar,
Walraven, Kerker, E.E.HendriksMendel
Mock, v.Straten.
Res. 2 Holthuyzen, Oostveen.
Leider 2 de heer Dik.
Bijeen 9.15 uur v.Heutznranument
SCA Jun. 33 - AEC Jun. B8.
10.00 uur 3e veld.
Helsloot, Ganzeman, Hollander, Sand-
berg, Ascher, Koekenheim, Govers,
Nethe, Hoogerwerff, Smits, C.M.T.Jansen
Res. 2 Versluis, Ceuninck v.Capelle.
Leider 2 de heer Susan.
Bijeen 2 9.15 uur van Heutzmonument
Afschrijven uitsluitend vrijdagavond
tussen 7 en 8 uur bij de heer
G.W.Endeltel. 79 73 76.
Wereldkampioenschappen voetbal.
Maandag 25 maart a.s. om 20.00 uur
causerie door de heer Leo Horn, alsmede
film over de wedstrijden in Chili, uit-
sluitend voor seniores dames.
dag mei
19 mei
14.00 AEC - DCG
11.00 AEC 2 - de Spartaan 3, 1e v.
10.00 DWV 4 - AEC 4, B-112, 3e v.
14.30 AEC 5 - DJK 2, C-113, 2e v.
12.00 AEC 8 - RKAV 2,E-415, 3e v.
10.00 Pokke 4 - AEC 9, M-421,1e v.
10.30 Y.boys 4 - AEC 10, W-428.
Zeeburgia: Kruislaan b/d tunnel
Y.Boys 2 Leeuwarderweg voorbij D.W.V
Aminco: Sportpark Buitenveldert
A.S.A: Pcmunastraat o/h IJ
V.V.A.Jan van Galenstraat
5 till _L_L o J\J U.U.X JtXJ- w
/Llle AJJ ill V dXOll Ul/U-le o
j tu c- J V ÜC1UÖ-L V O.U.X' 0 B
~J V—\J \/fa-J— _L_ VV V_.