5kma
Kinsbergen, Polak, Posth. de Boer,
A.v.Schooneveldt/„Stokvis, S chine ink,
Spruit, v.Wesel, v.'wetering.
Afschrijven bij captain J„Stokvis,
tel. 74 39 04, b.g.g. 12 31 23.
Voor het 4e, 6e en 8e elftal afschrij
den tot uiterlijk vrijdagavond 20.00
uur bij W.A.van Oort, tel. 63 95 1,
na 18„30 uur 73 44 78
JEUGD
Regionale Competitie
AFC Jun„ Al - VV Jun. Al,
12.00 uur le veld.
Plantinga, Geus, Lonnee, Loonstijn,
Böhne, van Waesbergen, Keunen, Slaap,
Bouwhuis, Seunke, Reddering,
Res„ Peereboom, Veldhuysen,
leider t de heer Gerrits.
ond Bijeen 11.00 uur in het blubhuis
(maar dan ook beslist 11 uur)
>y>
)ole
ioui
.off
gte:
tel
va
la-
.Le
rt,
8.
v,
OOgl
WA Jun,
A 2
IPC Jun. A2
12.15 uur 3e veld.
Amesz, Riemersm, de Boer, v.d.Kuilen,
Conijn, Dik, Roosenschoon, Leonhard,
prins, Oostra, Kramer.
Res. s Goedkoop, Ziegeler.
leider t de heer Plantinga.
Bijeen 11.45 uur WA,
APC Jun. A3 - Schinkelhaven Jun. Al.
12-00 uur 2e veld.
los, Clasie, Coeleman, Vellenga, Con-
nitzer, den Daas, Dam, Leloux, Oud,
0-eijel, Theeboom.
Hes. Baak, Jaspers.
Leider s de heer van Vliet.
Bijeen 11.30 uur APC.
AFC A4 - Swift Jun. A3.
12.00 uur 3e veld,
Oblade, Mars, Rustenburg, Bijman, Su
san, Nijnen, Merkelbag, N/Kamm, Boele:
Piepers, Elfrink.
Res. s Kortebein, Ringe.
leider de heer Roosenschoon.
Bijeen 11.30 uur APC.
JHK Jun. A2 - APC Jun. A7
Meulenbelt, lekeiaar, Drucker,
Oostveen, Raats, Wit zen-
[Res
Leider
Bijeen
APC Jun.
de heer Adriaansz.
13.30 uur JHK.
A8 - Sloterdijk Jun. A2,
14.00 uur 4e veld.
Hertz, Knijtijzer,
van Os, Drenkelfort,
Rayer, Hoogervorst, Stradmeyer, E.Kamm,
Taytelbaum, Mud, Prensdorf.
Re3. Sprenger, Groen.
Leider de heer Beek.
Bijeen 13.30 uur APC.
Zeeburgia Jun. BI - APC Jun. BI.
10.00 uur le veld.
v.d.Valk, Piepers, d'Ollyslager
sauer, Slaap, Hieuwenhuis, Peeters,
Lis-
Slinkert, v.Leuven, van Rijn, Vellenga,
Res s
Leider
Bijeen
Aalsmeer Jun. BI
eetoom.
de heer Endel.
9.00 uur Berlagebrug.
APC Jun. 32,
11.00 uur le veld.
Susan, van Haeften, Sraeerdijk, Duys
Coeleman, Loonstijn, Penne, Baars,
Fraenkel, Rustenburg, Zwartepoorte
Res. Koord, v.d. Woude.
Leider de heer Peeters.
Bijeen 9.30 uur Haarlemmermeerstation,
Buusgeld meebrengen
APC Jun. B3 - Ahrends Jun. BI.
10.30 uur 2e veld.
de Zoete, Kalsbeek, Damman, Uitermarkt,
Smalhout, den Heyer, de Bast, Janus,
Vecht, Heemskerk, Euwes,.
Res. Jansen, W.J.Hendriks.
Leider s de heer Duys.
Bijeen 10,00 uur AFC.
Swift Jun. B3 - APC Jun. 34
14.00 uur 2e veld,
van Dijken, Geesink, van der Hqide,
Meester
Steenbeek,
haus en,
van Helden, Daniels,
1030 uur
Montagne
Swcys
Voort
Res
Leider
Bijeen
2e veld.
Kelder, Hoefnagel,
Drucker
Henneman, H.R.Hendriks, v.d.
Raymakers, Verheuvel, Rijkhof.
PIantingPSmart
de heer van dor Voort,
s 10.00 uur 01ympiaplein(Swift)
AF'C Jun. B5 - K3V Jun. B5.
10.30 uur 3e veld.
W.Gioenier, de Haan, Kiemenay, Siliakus
leloux, Bijl, J.Meyer, van Hall, Visser
Ames zWagenaar
Res, t Kool, Speyer.
Leider de heer Geerling.
Bijeen 10.00 uur AFC (zie ook B6)
dag mei
19 mei
14.00 APC - DCG
11 .00 APC 2
10.00 DWV 4
14.30 APC 5
12.00 APC 8
10,00 Pokke
10.30 Y.boys
de Spartaan 3, 1e v.
APC 4, B-112, 3e v,
DJK 2, C-113, 2e v.
RKAV 2,E-4153e v.
- APC 9, M—4211e v.
4 - APC 10, W-428.
Zeeburgia: Kruislaan b/d tunnel
Y.Boys: Leeuwarderweg voorbij D.W.V.
Aminco: Sportpark Buitenveldert
A.S.A: Pomunastraat o/h IJ
V.V.A.Jan van Galenstraat
T>