A
2- ASV Arsenal 6
14,15 uur (maandelftal)
chr ijvingen "bij Adriaansztel,
71 66 77
AFC 10 - Blauwe Vogels 4.
14 o 00 uur, (Maandelftal)
fschrijvingen "bij JStokvistel.
74 39 04 b.g.g. 12 31 23.
Iaterdagmiddag I0
van Kanenf.. vdHurkAkkerman, Sinct,
Reddering, v.d.Bergh, G.Smit, Brand,
Bakker., v.Soomeren, Pertcn.-
Res. Pa i e Wildehoer.
Zaterdagmiddag II
van Peelde, leensma, Sterman, Kals-
beek, Heynen, Mul, v.d.Vèn,N.Bijl,
J. .de Boer, A.E.van Tiel, Duinker
Bernard.
.afschrijvingen bij W.A.van Oort, tel.
°3 95 1, na 18.30 uur 73 44 78.
Veteranen.
Been, Gerrits, Hannema, ICraal, Stall-,
mann, i. .'oortFraenkel, Moesbergen.
pierhuis TT
Bogaerl
Conijn,
Keunen
Schinkelhaven Jun. Al - APO Jun. A3
12.00 uur le veld,
Los, Clasie, Roosens.choon, Vellenga,
Gonitzer, Den Daas, Dam, v.Baak,
Coeleman, Leloux, Weyel.
Res. H.J. van Duuren.
Leider de heer van Vliet.
Bijeen 11.30 uur Schinkelhaven.
AFC Jun. A4 - Schinkelhaven Jun
12c00 uur 3e veld,
Oblade, -ars, Rustenburg, Oud,
Heynen, Merkelbag, v.d.Kuilen,
Piepers.., Elfrinck.
Res. s N„ Kamm, Taytelbaum.
Leider de heer Roosenschoon.
Bijeen s 11,30 uur AFC.
KBV Jun. 44 - ,AFC Jun.
A 2.
Susan,
Boele,
A 5
'9 Stëensma, Heiiïeman, Prent,
/öo.cri,, Scheepstra, Geluk, Kerker.
Scneidsrechter C.van Peperzeel.
Op Uw aller komst wordt dringend gere
kend, maar indien onvermijdelijk
£tfschrijven bij P. Neseker, vri-jdag-
miadag tussen 16 en 18 uur np het
clubhuis te. 79 06 17.
- JEUGD
Junioren A.
AFC Jun. Al - Zaanlandia Jun. Al
12.00 uur le veld.
I an u inga, Meyer, Lcnn.ee, Seunke,
Bonnevan WaesbergeGeusSlaap
Reddering, Bouwhuis Theeboom.
Res. s Hijman.
Leider s de heer Gerrits.
Bijeen s 11.30 uur AFC.
AJA.X Jun. A2 - AFC Jun. A7
10.00 uur 2e veld.
umesz, de Boer, Riemersma,
Loonstijn, Dik,^Leonhard,
Prins, 0ostra, Kramer.
Res. Heesch.
Leider s de heer Plantinge.
Bijeen 9.30 uur AJAX.
10.00 uur le veld.
Velthuisen, Kinsbergen, Ziegeler, Kra-
mer, c-oedkoop, Pappot, Bleaker, Jasper.
Peerebcom, Kurd, Aarsen.
Res. Raats, Mud.
Leider de heer Verwijs.
Bijeen 9.30 uur KBV.
Swift Jun'. A5
AFC
Jun,
Li
Dijkhuis, Janus,
2.00 uur 3e veld.
Stroobach, Höonakker,
Kortebein, Geuns, Limburg, v.d.Valk,
Nijmeye.r, Smit, Lubbers.
Res. Hendriksen, van Os.
Leider s de heer Sierhuis.
Bijeen 1 1.30 uur Swift.
Eland Jun. A2 - AFC
11.30 uur 2e veld,
Jun. A7.
van Dijken, Ringev.d.Heide, v.Helden
Meulenbelt, Vocking, Meester, Steenbeell
Oostveen, Ikelaar, Witzenhausen.
es
Groen, Geesink.
Leider de heer Adriaansz
Bijeen 11.00 uur Eland.
UFC Jun. A4 - AFC Jun. A8.
1.00 uur
Hert:
Rayer
meyer
Res
Leider
Bijeen
4e
veld,
Daniels, Holte, Drenkelford,
E. Kamm, HoogervorstStrad-
Couton, Knijtijzer, Sprenger,
Frensdorf
de heer Beek.
12.30 uur NFC.
d'Öl
saue
Res
Leid
Bije
/PC
10.0
deB
den
Baar
Res.
Leid
Bije
/PC
10.0
de Z
mark
Janu
Res.
Leid,
'Bije,
WA
10.0
Mont
Swey
Ames
Res
Leid<
;Bi je<
KBV e
11.3(
(Groei
Leloi
ser
,Res
Leid(
Bi jee
Zeebi
10.3(
Rood
Ceun:
ker,
Hend:
Res.
Deids
Bije<
SCA c
Junioren 3.
±±P C J un31 - D CG Jun1. BI
00 uur 4e veld.
Slaap, van Leuven,
12
v.d.Valk,
10.0(
Hels/
Vers/
Bandl
Slinkert
i?n
lx.I. O
lx.