H E T A o F'
!.-B U I L
T
FT,
Eedaktie J.L. van Di.ik,
No. 11
9 oktober 1962
cth-*?rovramiria 21 oktober,
k
nd
oor-
A.F.C. - K.H.F.C
DVAV 2 - AFC 3.
0W0 2 - AFC 2;
Uitslagen 7 oktober.
AFC 4 - Bl.ffit 5
Volew, 5 - AFC 5
AFC 6 - Sloterdijk 3
afc 8 - mis 5
IJ-Boys 4 - AFC 10
Junioren A
irte
AFC - Alcm.Victrix
31.Wit' 2 - AFC 2
AFC 3 - K3V 2
AFC 4 - AW
AFC 5 - RAP 2
Geuzenv, 3 - AFC 6
Junioren B.
AFC - ZFC
Volew. 2 - AFC 2
A3V/Ars. 2 - AFC 3
KBy 3 - AFC 4
AFC 5 - Schinkelh.
Bl.'Wit 6 - AFC 6
AFC 8 - ASV/Ars. 5
3
1-1
2-2
2-2
9-6
6-2
4-2
6-4
3-4
5-3
5-3
1-5
1-2
afgel.
1-5
2-1
15-1
5-1
5-0
3ro gramma 13 en 14 oktober,
11.00 ÖWÖ - AFC (vriendschappelijk)
11.00 AFC 2 - WA 2, le v.
12.00 AFC 3 - RKAVIC 2, 2e v.
12.00 KBV 3 - AFC 4B-112, le v.
11.30 AFC 5 - Swift 3j C-113, 3e v.
Junioren A,
10.00 VYA - AFCA-601, le v.
10,00 AFC 2 - Aalsm. A-611, 4e v.
10.00 AFC 3 - PAP, F-626, 2e v.
10.00 AFC 4 - DWG- 4, H-628, 3e v.
10.15 Aalsm. 4 - AFC 5, N-632, 2e v.
12,00 DCG 9 - AFC 6, A-661, 4e v.
10.00 Rivalen 4 - AFC 8, D-664, 2e v,
Zaterdagmiddag.
14.30 AFC - DVS, 3, 2e v.
14.30 OSDO 4 - AFC 2, 27, le
Veteranen, (zaterdagmiddag)
16.00 KHFC - AFC
v,
12.00 DEM - AFC
Regionale jeugdcompetitie
11.30 AFC 2 - DWS 2, A-511, 4e v,
11.00 Uithoorn - AFC 3, C 523, le v.
11.30 Vl.Holl. - AFC 5, N-532, le v.
10,00 Sloterdijk 2 - AFC 8, R-535, lev,
[unioren B.
Ligging terreinen.
OVV0 Middenmeer, Kruislaan b/d
Middenweg.
KBV Riekerhaven b/d Haagweg.
DEM Sportpark Adrichem a/d Hoflan-
derweg.
Uithoorn Burg,Koot-Sportpark
Zijdelweg/Sportlaan, Uithoorn.
Vl.Holl.Janzelaan, Amstelveen.
Sloterdijk s Ookmeer, Troelstralaan
WA s Jan van Galenstraat.
Aalsmeer Sportlaan, Aalsmeer-Zuid.
DCG Oekmeer, 'Troelstralaan,
Rivalen Riekerhaven b/d Haagweg,
OSDO j TheresiastraatOuderkerk a/d
Amstel
KHFC Sp an ,i aard slaan, Haarlem.
Oefenwedstrijd.
17 oktobeJr 19.30 uur.
AFC - Amsterdams Jeugdelftal.
Telefoon.
Het nieuwe clubhuis is bereikbaar
onder het oude nummer 79 06 17.
Personalia.
Geboren
Jacques
zoon v,.n de heer en mevrouw Jacques
Schot
Namens geheel AFC onze hartelijke
gelukwensen aan de jonge ouders.
Clubavondcormiiasie
In november a.s, start de commissie
met diverse tournooien.
Programma
5 november klaverjasdrive
12 november s bridgedrive.
19 november 3 biljarttournooi
Inschrijving voor de diverse tournooien
zo spoedig mogelijk bij de commissie.
dag mei
19 mei
14.00 AFC - DCG
in'on iF0 2 de Spartaan 3, 1e v.
10.00 DWV 4 - AFC 4, B-112, 3e v.
?'no FG 5 DJK 2' 0-113, 2e v.
10*00 8 2,E-415, 3e v.
oio v°ï 6 4 AFC 9' M-421 1 e v.
uou Tboys 4 - AFC 10, W-428.
Zeeburgia: Kruislaan b/d tunnel
Y.Boys: Leeuwarderweg voorbij D.W.V.
Aminco: Sportpark Buitenveldert
A.S.A: Pomunastraat o/h IJ
1.V.A.Jan van Galenstraat
V u O