t
mei
OPSTELLINGEN
ntrtc
70,
at
119 5
u.i zei
AFC
AL
i"VogelSchroder, v.d.Linde, Nooy,
Huisman, Böhne, Baarschers, G.Bos,
Den Dekker, Engel, v.d.Moolen.
Res,! v.d.Velden, v.Hoek.
Leider s C.van Peperzeel.,
AFC 5
Kamm, v.Hattem, Fors, PU .„Smit, Mel-
sert, De Wever, R.Janssen, J. '.de
Vries, Veldkamp, Lissauer, B.Groen,
Fes. s Horn, Schaap, G.de "Vries
ii-Leider 3 H. Schooneveldt
erin^ AFC 6
rk
gtr.
Vingerhoed, Mulder, Brand, J.Bosma,
N.Leloux, v.d.Made, v.Peperzeel, Schot,
willem.seHaubrichI. Leloux
Res." Bouwer, Siliakus, Rohling.
Leider J. Meijer.
AFG 8.
Van Wees, van Dijk, van Oort, v.Poor-
i. FerL> 'J A.GalavaziI.Galavazi, v.d.
-^-U^Elsaker, v.d.Heydt, de Haan, Briedé,
Rode Jong.
Res. 3 Birkenhager, de Wijs
3 -
Blauw-Wit Jun.AP - AFC Jun.AP.
2.00 uur 3e veld.
Amesz, Meyer, de Boer, Dik, Conijn,
Leonhard, Nijman, Geus, Prins, Oostra,
Kramer,
Res. Witzenhausen, v.d,Heide,
leider 3 de heer Plantinga.
Bijeen s 1.30 uur Stadion rechts.
AFC Jurn.A3 - KBV Jun.A2.
10.00 uur 2e veld.
Los, Clasie, den Daas, Vellenga, Conit-
zer, van Baak, Dam, Bouwhuis, Coelman,
Leloux, WeyelCzie ook Al).
Res. 3 Geesink, Kurd.
Leider de heer van Vliet.
Bijeen 3 9.30 uur AFC.
AFC Jun. A4 - AW Jun. Al.
11.15 uur 3e veld.
Obla.de, Mars, Roosenschoon, Oud, Susan,
v.d.Kuilen, Merkelbach, Hijnen, Boele,
Piepers, Elfrinck.
Res. 3 Meester, Steenbeek, Pappot.
Leider de heer Roosenschoon.
Bijeen 10.45 uur AFC.
Fritsche. AFO Jun.A5 - RAP Jun.A2,
W.Stokvis
AFC 10.
V Franken, van Wetering,
•- Kinsbergen, Schmeink, 'v.d.Hoogen, Been,
van Caspel, Ellerbroek, Posth.de Boer,'
Stranders.
7 Res. Alst v.SchoonneveldtMunnikhof,
Beierman, Polak.
Bijeenkomst 11.30 Wolkenkrabber
victoriaplein. Vervoer met auto's,
x-Afschrijven tot uiterlijk vrijdog-
'avond 20.00 uur bij W.A.van Oort,
Roerstraat 129 I. Tel,overdag 63 95 1.
Na 18.30 uur 73 44 78.
- 4
2
Regionale .ieugdoonrpetitie 7-10-1962.
:===:Lle thuiswedstrijden worden op het
nieuwe complex gespeeld.
I hFC Jun.Al - Alc.Vlctrlx Jun. Al
1 xva; 12.00 uur
-ameflantinga, Loonstijn, Riernersma,
peunke, Lonnée, v.Waesberge, Keunen,
Slaap, Böhne, Reddering, Theeboom.
11.30 uur 4e veld
Stroobaoh, Kinsbergen, Hendriksen,
Groenenboom, Goedkoop, Rustenburg,
Oud, Jaspers, Peereboom, Raats, Heesch.
Res, 3 Mud, Geunsv.d,Elsaker.
Leider s de heer Verwijs.
Bijeen 3 11.00 uur AFC,
Geuzenveld Jun. A3 - AFC Jun. A6.
11.15 uur le veld.
v.uijken, Ziegeler, Hoonakker, Kramer,
Kortebein, Dijkhuis, Limburg, v.d.
Valk, Ringe, Smit, Lubbers.
Res. s Oostveen, Sprenger, v. Os.
Leider de heer Sierhuis.
Bijeen 10.45 uur Geuzenveld.
Junioren B,
AFC Jun,BI - ZFCJun.Bl.
~7 5TantingaLoonstijn, Rig
^Beunke, Lonnée, v.¥aesbei0„y
'ppSllaap' Reddering, Theeboom.
;-"fïes. 3 Los, Bouwhuis(zie ook A3)
beider 3 de heer Gerrits.
11.30 uur AF^
clia^i je en
.aar:
;e-
1.15 uur 3e veld,
V.d.Valk, Slinkert, v.Leuven, Zwarte-
poorte, Slaap, v.Rijn, Peeters,
Hieuwenhuis, d'011yslagerDuys, Vel
lenga.
Res. 3 Loonstijn, Janus.
Leider de heer Peeters.
Bijeen 3 12.45 uur AFC.
19 mei
14.00
11 .00
10.00
14.30
10.30
AFC -
AFC 2
DWV 4
AFH R
Ybove
DCG
- de Spartaan 3,
- AFC 4, B-112,
- T,-Tir C—113,
M—421
W—428
Zeeburgia: Kruislaan b/d tunnel
Y.Boys: Leeuwarderweg voorbij D.W,
AmineoSportpark Buitenveldert
A.S.A: Pomunastraat o/h IJ
i.V.A.Jan van Galenstraat
V,
TT r-i i
o
n
O