wam
,C,-ii L
1 JN.
^mm
Redacties J.L. van DijA No, 43 15 "ei 1962.
programma 2/.mei_19o2 zondag 20 me i
Y/atïr^raa"±7süïêl:r 2""- iJ-'C 2; 12A 3 a5E7T~- AFC 2 O-513
AFC 3 --Haarlem 3 14.30 AFC 4 in.lre ronde jeugdtoer-
------------------------------------------------------------------- nooi afd.jmisterdam
terra in ïvlad joe
Uitslagen 12-en 13 mei lü.oo AFC 5 - Ahrends3, h-513, ;e v«
de Spartaan 3 - .„FC 2 1-1 10.00 AFC 6 - Schinkelh20-533,2e
;.FC3 4 - SD",/ 3 4 - 2
**FC 7 -^^ 3 3 Dinsdag 22 mei
,„FC 8 - JVVÜ 2 0-5 Ï97ÜÜ Af.;C~ 3 ~Neerlandia 2, B-522
Junioren oaniortn B j
AFC'- i.jax (9/3) 1-4 IÜ7Ü0" STJÏÏ ~- .FCA-601, 3e v.
RCH - ;J?C (l^/5i 0-3 10.30 Aï'C 2- Meerboys, D-614, 3e v.
10.00 KBV 8 - ^FC 6, 3-662., 2e v.
Zaterdagmiddag 10.00 R.3? 6 -AFC 7, 33-664, 2e v,
aFC~- BrLstol Ui. Fo o tb. Club af gel.
«uFO Zat. - DlvY Zat. axgel. Zat e r d agnii d d a g
----------------------------------------------------------------- 13 ."3O JO'S - AFC, 3.
UitslagentjgW,atocruo.oi Ligging terreinen
KBV3 - afdeling iJiisterdam Rj~J> BuitenveldêrT
Junioren 1 Zv;al .Vooruit "'Welgelegen*'Statioi
AFC 3' .«J'ÖS 3 0-3 tunnel onder door, over de brug bij
RK^VLC 2 - ..FC 3 - - 1 de Munt linksaf, Utrecht..
iFC '3 - St.Pancr. 2 3 - 0 Ajax Kidc.env/eg
Zeeburgia 4 - i..FC 4 1-2 Madjoe Middenoiour, Krui slaan b/d
aFC 4 - «TOS* 4 2-2 Middenweg
*JPC 4 - AFC 4 2-1 SDW kultatuliweg
A 4 over. nacir volgende ronde. Kijy Riekerhaven b/d H&agv/eg
JOS 's Drieburg, ingang Fizeaustraat
Juni oren B s bd Ilugo de Yries 1 aan
ïï'rneer 3 - ..FC 3 0-4 ---------------------------------------------------------------
aFC 3 - Zeeburgia 3 - 0
,,FC 3 - Meerboys 3 4-0 ]^iui; LIJST
iiFC 4 - DWG 4 2-0
Vespucci 3 aFC 4 1-1 V/'oer opvoeren als lid 1
SLTO 2 - i,FC 4 0-0 C7~ iHÖTtUruian TaörlTT Kribbestraat 52
St.Pancr-, 0 - i_FC 7
^FC 7 Kl^ x.dreswi jzigingen_^
B 3 verliest ne strafschoppen, K.pösthuma" de Boer (wl) Grensstr.K
----------------------------------------------------------------- G.Burger (v/l.) woonboot r0cean?,
Üiterweg 269, Aalsmeer.
Programma. 19 en 20 mei E.13. Ohm (v/l.) c/o ITBM Africain,
12.00 AFC'3 - JOS 3 B.P.Ijo. 7, Pointe Hoi re,
14.00 AFC 4 - Ajax 5, A-lll, 3C v« Rep.du Congo Congo Brasza'
12.00 2W 5 ^C C-413, Ie v.
Bedankt s
Junioren a. R.Schmull (jun.)
Waterdag 19.mei s F,J*Bothe (don.)
13.00 Zwal,Vooruit - aFC C.v.Vc.enendaal( jun.
Regionale jeugdcompetitie J.Passchier (jun.) per l/'6
C KIeber don per l/ 6
J.Leyds (don.) "per 1/6
I.BuisKool (don.) per 1/6
J.J.Conijn jun.