l
3
a,
r,
r
v.s.v.3
5.
WELPEN
Argonaut - A.F.G
A
KuikensVerkaik, Beuke, Geluk»
Wolking, Kramer, Brandenburg,
Ridderikhof, Kohier v. Waerberg,
Kcudijs.
Reserves; Tim en Tom Plesseman,
Heidstra, Prior,
Bijeen; 1 .30 uur Parnassusbrug.
Leider: De Heer Duinker.
A.F.C. - Swift A. 3.00-uur
2.00 uur Biauw-Wit Jun.B.1 -A.F.C. Jun.b,
10.00 uur 3 e veld!
Overweel, Lucas, v,
Heyermans, Breuker, Raaff,
Woudstra, Kocpmans, Jongejan,
Prins, Koreman, Scnneveid,
Schaap, Heymans.
Reserves; Vroegop, Janus, Fels
Leider: De Heer Ohm.
Bijeen: 2,00 uur A.F.C.
A.F.C, c - Arsenal B. 2 uur.
P.iantinga, Mar is, Nesenberend,
Waardenburg, v. Spankeren,
J'.v.d HorstMeyer, Piepers,
Reddering Wiggemansen, RIemersma,
Reserves: Toussaintc, Peterse,
de Weger, Kloosterboer,Roosen-
Bijeen: 1 .30 uur A.F.C ~|_schoon
Leider: De Heer Ohm.
AFSCHRIJVEN vóór Vrijdag 8 uur
bij de Heer Vermeulen, Tel, 57063,
JEUGD,
ZONDAG' 6 NOVEMBER 1955.
A.F.C. Jun. A.1 - D.W.S. Jun A.1
11 .1 5 uur 2e veld)
Teiwes, Bottever, v.d. Broek,
B'oetsma, Reddering, v.d. Bergh
L.en Z, A. Keizer, Hoogeboom,
Euwes, Blote. Heserves: v. Osch,
Bos, R. Janssen, Vingerhoed,
Bouwer, Brinkhof. Leider:
Hr, Voorneveld,
Bijeen: 10,45 uur A.F.C, terrein.
A.F.C. Jun
A.2
D.W.S. Jun. A.3
11.15' uur
3e v
e ld)
Schouwenburg
Br
om
er, Broersma,
Burger, S'p
anjaar
Zadeits
Vreeswijk,
H
Ohm,
A. Janssen,
de Boer, E
eynaer
ts
Reserves:
Zie Jun. .A
.1
Leider: Hr.Bückert,
Bijeen 1 C
>.45 uur
A.F.C, terrein
Klasse 2B
Zeeburgia
7
5 2
0
16- 7 12
A.F.C.
7
5 -
2
25-1 10
O.S.V.
6
"41
1
15-9 9
H.M.S
6
4 1
1
12- 7 9
V.V.A.
7
3 2
2
13-17 8
Baarn
7
3 2
2
16-10 8
O.V.V.O
6
2 1
3
13- -9-9'-
V'schaar
7
2 1
4
11-22 5
Donar
7
2 1
4
9-11 5
Holland
7
1 2
4
11-16 4
W'meer
6
1 1
4
10-18 3
D.C.G.
7
- 2
5
9-20 2
Nienoff
Keizer,
v. West, Minor, C
Hannema, Roode, v. Dijk, Smit
Bückert, Reserves: Dirkzwager
Kohier, Wolking, Leider: Hr
W-i v
^emansen.
Bijeent 9.30 uur portier Stadion.
Rechterkant)
A.F.C. Jun. B.2 - Z.S.G.0. Jun.B.2
10.00 uur (3e veld)
v.d. Horst, Nesenberend, Conijn,
Paternot'te, Tromp, Bogaard Grote,
Sevrin, V. Heek, R. Smit, Michels,
.Reserves: Couturier, J, Zadeits,
Frisch.
Leider: Hr.v.d. Horst,
Bijeent9.30 uur A.F.C.-terrein.
A.F.C. Jun.B.3- S.C.A. Jun. B.2.
10,00~üür" 2e veldT
Swaab, Doeleman, v.d, Bijl,Fakkel,
v. Rooy, v. Driest, Engel, W. Prins,
R. Meyer, Draisma, v.d. Wetering,
Reserves: Elzinga, Swart
Leider-: Hr. de Granje.
Bijeen: 9.30 uur A.F.C-terrein.
AFSCHRIJVEN: vóór Vrijdag 8 uur
bij de Heer Vermeulen Tel. 57063.
Res
Klasse
3
D.
N.F.C.2
6
4
1
1
18-10
9
Nautilus 2
5
4
-
16- 3
8
Uithoorn 2
6
3
1
2
14- 8
7
Aalsmeer 2
5
3
1
1
11-7
7
A.F.C. 2
6
3
-
17-11
6
W.M.S.2
3
-
2
12-13
6
T.O.G.2
2
1
1
8- 8
5
T.I.W. 2
6
2
1
3
1 O-19
5
J.0.S.2
6
2
-
4
6-10
4
Lljnden2
1
1
4
11-15
Amsterdam3
2
1
-
5- 8
2
5
-
-
5'
3-19
0
Res
Klasse
3
E.
Haarlem 3
6
5
1
25-8
11
Rapiditas2
5
4
1
-
22-14
9
A.F.C.3
6
3
2
1
20-16
8
Watergraaft
me er3
6
3
2
17-17
7
De 'Germ..2
6
2
1
3
20-22
5
D.W.V.4
5
1
2
2
10-. 8
4
V.V.A.3
5
2
-
3
1 0-1 2
4
n.v.v.0.3
5
2
17-19
4
RKAVIC 3
6
1
1
12-18
3
D.C.G. 3
6
1
1
4
10-20
3
Maajoe '2
5
1
-
4
7-16
2
Res
Kla
sse
_3F.
De Spart,3
6
6
-
20- 7
12
7
5
1
1
23-16
11
Bloemend. 2
7
2
4
1
14-14
8
D.E.M. 2
6
3
1
2
20- 9
7
Haarlem1*
6
3
-
3
15-14
6
Bevcrwijk2
6
2
1
3
10-12
Stormvog.3
1+
2
-
2
10- 6
4
Schoten 2
4
2
-
2
11-10
4
A.F.C, 4
6
2
-
4
9 -22
4
Kennemers3
6
1
1
-
12-21
3
V.V.B. 2
4
1
-
3
8 -11
2
Hillegom 2
6
1
5
12-21
2
I
mm
1
.j
/iol Ufl O 0 c
1
•M