HET A.F.C. -BULLETIN
Redacties ^E^W.^van^Teunenbroèk.No.^21_2_feilJ_955»
UITSLAGEN 8. 9 en 10 April '55. 11.30 uur Volewijckers3 - A.F.C.3
Buiksl. h-o
H'C' T^n l3** l~< 10.oo uur -A.F.C.>+- BI.Vogels 3e v.
Ar G o 2 - ArOd 3-7
't Gooi 3 - A.F.C. l+ 0-0 Junioren B.
H.B.S.-tournooi 10>oo uur Watergr.m.- A.F.C.3 3e v.
waaraan door ons 5e elftal werd deelge
nomen- Ligging terreinen.
H.B.S. - A.F.C. 1-0 O.V.V.O.s op terrein Zeeburgia
h!v".V. - A.F.C. 3-5 Kruislaan b/s tunnel.
A.S.C. - A.F.C. 2 - W Watergr.meer? Voorland Middenweg
Z.S.G.O.; Velserweg
A.F.C, viel niet in de prijzen. o.DO.S. Kruisland Stichting Water-r
Fokke 3 -A.F.C. 6 afgelast. graaf smeer.
D.W.V. i Leeuwarderweg o/h. IJ.
Junioren A. V0]_ewijokers? Buikslotermeerdi jtt'
Swift 2 -A.F.C.3 1-7 einde Waddendijk.
T ^i, T F.S.C. Velserweg veld-32.
A.F.C. - Jubileum Jeugdtournooi. -„
Poule As Ons clubhuis is Zaterdag 16 April
Z.F.C. -A.F.C. 0-3 a.s. na 6 uur voor kinderen niet
Alcm.Victr.- V.O.C. 1 - 1 toegankelijk;'.
V.O.C. - A.F.C. 0-0 ---------------------------------
Alcm.Victr.- A.F.C. 1 - O Ledenlijst.
Alcm.Victr.- Z.F.C. k O Adresverandering;
V.O.C. - Z.if.L. 5 - M. de Bruin Mzn.? Olympiastr. 7.
1. Alcmaria Victric -------------.-'-,----------------------
2. V.O.C. Wie heeft abusievelijk j.1. Vrijdag
3. A.F.C. (Goede Vrijdag) uit den Haag uit
lf. Z„F.C. het kleedlokaal van H.B.S. een ver--
keerde jas mee naar huis genomen.
Poule B? yen wor(jt verzocht zich hieromtrent
Blauw Wit - A.F.C. 2-2 met de Secretaris in verbinding te
H.B.S. - Hercules 3-1 stellen. Tel. 8^-11.
Blauw Wit - Hercules 1 - O --------------------------------
H.B.S. -A.F.C. 0-1 Van de Clubavond-Commissie.
Hercules - A.F.C. 1 - 2 Biljarten^
Blauwwit - H.B.b. h- - "8 uur Steensma-Walther/Kalsbeek-
1A.F.C. Vermeulen
2. Blauw-Wit 9uur Bouwens-Leloux/Alandt-deWaal
3. H.B.S. 1 Puur de Bruin-v. Teunenbroek/Mets--
k. Hercules Waayer
11uur Glas-Kinsbergen/Woudstra-v-
Pouie L°° Nigtevegt
D.W.S. - Zeeburgia 2-0 12uur Scheepstra-v.d.Heul/v.Nek-
AcS.C. - A.F.C. 1-0 de Vries
Zeeburgia - A.F.C. O - O Miesemausen?
^'o n n l i n Hbltzappel-StallmanVWoudstra-v.lïig-
a.S.Cc - Zeeburgia 1-0 F 4-w0 <-,-»-
D.w.b. - A.i-.w. u Holtzap^el-Stallmann/Scheepstra-v.d.
1 A.S.C. Heul
2. D.W.S. Holtzapnel-Stallmann/Quint-Swart
3. A.F.C. Woudstra-v.lïigtevegt/Glas-Kinsberger
h. Zeeburgia. woudstra-v.Nigtevegt/Kleijn-Wiggemar
sen
Programma 16 en 17 April 19^. Scheepstra-v.d.Heul/C.Bouwens-Partne
^h 00 uur O.V.V.O. - A.F.C. v.Nek-de Vries/de Bruin-v.Teunenbroe
llf'.oo uur A.F°.C*.2 - A.P.G.S.2 1e veld Kerker-Meyer/Glas-Kinsbergen
1!+.oo uur Watergr.m.3 - A.F.C, 3 Kalsbeek-Vormeulen/Colijn-Feldmann
I2I00 uur A.F.C.U- - S.D.1,r.2 2e veld Steensma-Walther/Bouwens-Leloux
I2I3O uur Z.S.G.O.U- - A.F.C.'5 3e veld Elserman-Stumpf/C.Bouwens-Partm r
1^30 uur 0.D.0.S.3 - A.F.C.6 2e Glas-Kinsbf-rge/Kleijn-Wiggemansen.
12.0- uur A.F.C.7 - Herenmarkt 2 3e" leder wordt dringend verzocht boven-
Junioren A. staande partijen te spelen, daar het
tournooi anders niet voor het einde
12.oo uur D.W.V. - A.F.C. |e v®icl van het seizoen.ten einde is. Vooral
12.30 uur Watergr.m.2 - A.F.C. 3e ^ij ^et miesemausen hebben sommige
koppels een zeer-grote achterstand.