*- a t. e. 60 N DCGs Velserweg. REVVAs Leeuw ar derweg o/h IJ. ZSGO; Velserweg. WA: Velserweg veld 29. Aalsmeer: Sportlaan te Aalsmeer. HBO IC; Zunderdorp. onze E.C. wel bijzonder gemakkelijk door welwillend op do eerste aanvraag een keer eon plaats in een lager elftal te bezetten. Sportief en AFC-minded Zo hoort het trouwens ook. Amsterdam, 8 October 1953. Waarde clubgenoot, OG vijftien maanden - dan bereikt onze A.F.C., Amsterdams oudste voetbalclub, de leeftijd der sterken Dan zal het 60 jaar geleden zijn, dat de Amsterdamsche Football Club door Schaf Scheepens en zijn kornuitjes werd opgericht. Daarmede hebben zij toen de stoot gegeven tot het tot stand komen van een vereniging, die in Amsterdam een unieke plaats inneemt en voor duizenden zeer wezenlijke betekents heeft. Voor haar eigen leden is A.F.C, een club, welke veel meer betekent dan een voetbalvereniging in de engere zin des woords. Zij werd het centrum, waarheen men zich des zomers en des winters begaf, een nooit opdrogende bron van vreugde, vriendschap en gezelligheid. Het behoeft geen betoog, dat dit jubileum, om een volkomen originele uitdrukking te gebruiken, „niet onopgemerkt voorbij mag gaan'. De jubileumcommissie heeft een programma opgesteld, dat de op At gebied wel iets gewend zijnde A.F.C.- ers zal doen watertanden. Er komt weer een grote revue, een zéér speciale „Schakel", een receptie - kortom, men zal ervaren, dat de „good old 60 wordt! Maar dat kost geld. De vereniging als zodanig kan niet bijspringen. Voo,zover de Commissie nog illusies in die richting had, zijn die tijdens de A.R.O.L.-slagregens wel afdoende weggespoeld, Neen, het moet van U. leden van A.F.C, komen. Wij vragen U om een bijdrage voor ons 60 jarig feest een bijdrage, waarvan U de grootte zelf moet bepalen - alle gedachten aan hoofdelnke omslag f ets dergelijk! heeft de Commissie afgewezen. Wij zijn blij, dat onze A.F.C. 60 jaar wordt, w« Zijn dankbaar, dat de club, die ons zoveel geboden heeft aan eerlijke sport, oprechte vriendschap en gezonde ontspanning, de stormen der tijden zo kranig doorstaan heeft. Daarom durven wij U op basis van volledige vrijwilligheid vragen, ijlings aan onze voorzitter-penning meester de Heer J.H. Esser, Herengracht 92, postgirono. 109401 de tol Uwer vreugde te doen toe- Tomen Ook de wijze van betalen wordt aan U overgelaten. Bijdrage ineens? Wekelijkse budrage? Maandelijkse bijdrage? Wij laten het gaarne aan U over. Met clubgroeten. A.F.C. 60 Ere Comité Jubileumcommissie D. J. Bessem J.N. Holtzappel J.C. A. van Ooy J. H. Esser, Voorz.-Penningmeester, postgirono. 109401 J.H. Wijnand, secretaris J. a Cohen W. Brusse W. v.d. Marel W. G. Staats UlM-LAXli V *_-J.i J.J. >-' O W1 (j(^uAJ.u.(^w«

Bulletins (vnl. opstellingen) | 1953 | | pagina 3