1
1
i
H
L E T I N.
Redactie: E.W.van Teunenbroek. No. 2.
14 Augustus 1951.-
Programma 19 Augustus a.s. Ie A.R.0.L.-dag
11.00 uur V.S.V.-Zeeburgia, scheidsrechter C. Bronkhorst
12.20 uur Ajax - A.E.C. j.j. Hessink
13.40 uur H.B.S.-H.F.C. J.C. Busso
15.00 uur Blauw Wit-TheoIe l. Horn Jr.
op ons terrein aan de Zuidelijke Wandelweg. Op de Ie A.R.O.L.-dag heeft men uitslui
tend toegang op ons terrein als minstens de Ie. termijn is voldaan Voor de 2e. dag.
Zondag, 26 Augustus a.s. moeten twee termijnen voldaan zijn.
0p Zaterdagmiddag/ 18 Augustus a.s. bestaat gelegenheid op ons terrein in het club
huis van 3-4 uur
Ie. contributie te betalen.
2e. op Uw lidmaatschapskaart Ie termijn belastingkaartjes te' kopen.
3e. plaatsbewijzen voor Uw introduce's te kopen.
Op de beide A.R.O.L.-dagen verzoeken wij onze leden beleefd doch dringend uitsluitend
op de tanken plaats te willen nemen.
De spelers worden verzocht te willen zorgdragen, dat hun voetbaltenue tot in de
puntjes verzorgd is, d.w.z. schoon en heel tenue en verzorgde schoenen.
Competitie indeling Ie. elftal, District I 2e. klasse A:
A.F.C^Alcm.Victrix, Baarn, Helder, H.F.C.H.V.C.O.S.V., Stormvogels, V.V.A.,
West-Frisia, Z.F.C;.
2e. elftal, District I, Reserve 2e. klasse A:
•dam1fv.s!v!?.2,'"J* G°0i 2' HilverSum 3' H-v-C2, O.V.V.0.2, R.C.H.2, Velox 2, Volen-
3e. elftal, District I, Reserve 3e. klasse G;
4e. elftal, District I, Reserve 3e. klasse D:
Aalsmeer 2, A.F.C.4, Ajax 4, D.CG.2, de Germaan 2, de Meteoor 2, Schinkelhaven -2,
i.ci.w.*;, W.M.b.2, Zeeburgia 4$
De Heer Pijl verzoekt op de A.R.O.L.- en competitiedagen zoveel mogelijk direct en
met gepast geld af te rekenen en kinderen niet naar het buffet te zenden zonder geld.
Een en ander m verband met de grote drukte. zonaer gexa.
Tot ballotage toegelaten.
J.v.Tiel (w.1.),Willem Rooyaardstraat 10
P.J.de Vries (w.1.Saxen Weimarlaan 30
Overschrijving verkregen om per 1-8-'51
voor'A.F.C, uit te komen.
J.C.Boswijk (w.1.), "c.J.Buyzen (w.1.),
L.Bijker (w.1.), G-.C.Hanson'(w.1.
C.R.J.Schröder (jun.Joh.v.d.Weg (w.1.)
W.Ijsebrands (w.1.)
ﮣÜS*2!i2Sen_-in_de ledenlijst 1951/52
Bedankt als lid:
JR.Betz (w.1.
Th.H.Korfago (ads
H.v.Rossum (w.1.)
ÏÏ.Wallaart (w.1.)
J.L.v.Dijk (don.
N.J.Krevcr (don.)
J.Teekman (don.
W.L.v.Vliet (don.
CF.de Graaf (jun,
Adresveranderingen
C.Galle'e (w.1.) thans Karel du Jardin-
straat 58 A II,
G.v.Hourik (w.1.) thans Heemstedestraat
37 III
A.H.J.v.Mourik (don.) thans, idem.
R.C.Mag (w.1.) thans Watteaustr. 42
WMHennings (jun.)
P-J, J.H.v.Lammeren
H.J.Scheepstra (w
W.Aulich (don.),
H.J.Klinkhamer (d
H.Mendelsohn (don
F.J.D.v.Turenhout
A.de Graaf (adsp
j.-l.Martin (w.1
on.),
(don.)
J.R.P.v.Stuyvenberg (w.1.) thans Witte de
ïïithstraat 52 II
L.J.Volkers (w.1.) thans G.v.d.Veenstr.110 hs
J.J.Zimmerman (w.1.) thans Dpi.Huzaar Eska
dron Huzaren v.Boreel, 5e.Peleton Kamer 66
Prins Willem III-Kazerne, Amersfoort
W.Geysen (don.) thans Weteringschans 79
A.P.Spelten (don.) thans Adm.de Ruyterweg
222
Afvoeren van de ledenlijst;
M.Saaf (w.1.), A.F.Postma (w.1.), G.N.
Brands (w.1.), R.I.Murris (w.1.), J.v.So
lingen (don.), W.v. Spankeren (don.)
Aanvullingen
Onder subcommissie C: D. Steeman, Veerstr.
131
J.Stokvis, adres Botticellistraat 22
Veranderingen
li.A.Ries (don.) m/z. H.Aries, Trompenbur
gerstraat 141
A.Rimini (w.1.) veranderen in donateur
J.C.Stijns (don.) w.l
Wie weet adres van
J.F.Hermans (w.1.) v/h Okeghemstraat 28
F.Jacobs (w.l.) v/h Lutma- straat 41
Nieuwe leden:
F.J.H.Budding (adsp.) geb.l-12-'39, Graaf
Aelbrechtslaan 32, Amstelveen.
(wj_.)
.1.)