s
WËÈÈËBÊSÊ
II
m
Hf
1
A(
Tcc
R
De
o-<
M
Y«'
U
si.
Sc
na
DooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooJ
COMMISSIE - INDIE
R postga.ro '85086
S. de Waal Donarstraat 6
OooooöpooooooooooooooooooooooooooooooooooooO
OPSTELLINGEN;
De elftallen 1 t/m 5 der.senioren ont
vangen een afzonderlijke aanschrijving,
A.F.C.7 (sor.)i
?.J.Schouten, Martin, ter Heide, Cijfer,
Blankstein, v.Noppen, Hissink, v.Rijn,
D.de Vos, Fernhout, N.N.
Res; Adriaansz, v.d.Ploeg, v.d.Leest.
(Afschrijvingen bij J.Klumper, Tels 33021
tot 6 uur.)
Jun.3s. Thoijsmeijer, Stokkink? Rundervoort,
Vo ome veld, Brugman, Beyer, Bollweg, Witte,
Kortenoever, Veen, Loning-.
RessWelsch, Verkerk, Kl.de Vries.
Leider: Snel.
Jun.4° Leemhuis, de Loos, L.de Vries,*-
de Granje, Volkers, v.d.Neut, Fellinga,
Engelkes, Vorkuyl, Engelkea, v.d.Hoogen,
Re s s VerhaagenHanssenPrent
Leider; de Granje.
Adsp.ls de Boer, Meijer, Kuggeloyn, Kappel,
Bobeldijk, Lingius, Hulsman, D.Bloemraad,
Ruckort, Janssen, Hos.
Re3S Harmsen, v.Dijk, H.Volkers.
Leiders Stumpf,
3ijeenkomst; Eerlagebrug 10,30 uur
Adsp.2; Veen, v.d.Hoogen, Melchers,Groene-
veld, Groenink, Stroobach, Frisch, C.Bloem-
raad, Denker, Leensma,.Alrich.
Res: v.d.Feltz', v.Stuyvenberg, Akkerman.
Leiders Grutterink.
Bijeenkomst;' Berlagebrug 10.30 uur.
LAs-o.Ji Harmsen, 'v.Dijk, v.d.Ploeg, Akker
man",' Volkers, Stuyvenberg, v.d.Feltz, Roor,
Donker, Riman, v.Kruiseibergen.
Res; Reteig, v„Doorneveld, Koopman.
Leiders de Granje.
Adsp.4; Molenaar, v=d.Wall Bake, Jurriaans,
Roor,"" Erdbrink, v.d.Zeijst, Geelkerken,
Kurpershoek, v.Mourik, Douma, Wennes.
Res; v.Doorneveld, v.d.Sluys, Koopman.
Leider; Bark,
Adspv5; Vogel, v.Schuppen, Klumper,ten Hope,
Meijer, v.Hossen, Scholte, Werner,v.d.Bergh,
Hieraan, v.d.Belm.
Ress ten Kate, Hannema, Kels.
Leiders v.d.Heul,
Bijeenkomst; 9.30 bij Station Willemspark.
Evt0afschrijvingen bij de Heeren v.Nigto-
vegt en v.Teunenbroeks zie ommezijde.
AiF.C.2
Stand-s tukke11
"10 5 2'3
19
- 20
Ajax 2
10 2 4 4
25
- 21
D.W.V.3
A.F.C.3
11 4 2
12 4 2
24
16
27. 10
22 10
Purmersteyn 2
A.F.C.4
11 5 2
12 2 3
4
7
21 -
26 -
25 12
33 7
A.F.C.5
A.D.W.3
10 4 0
910
6
e
17
13
22
38
A.F.C.7
Schinkelhaven 3
6 4 0
5 1 1
2
3
17
10
11
20
A.F.C.3
R.A.P.
Junioren
93 o
8 2 1
6
5
26
A.F.C.4
A'damsche Boys
6 2 0
5 10
4
4
12
5
31
31
15
ie
3
6
5
2
Zeeburgia
ii F C
Adspiranten
7f "o 4
9 12 6
20
19
T.O.G.
A.F.C.2
9
9
5 2
1 3
5
14
IA 12
27 5
A.F.C.4
Swift 3
8 3 0
4 0 0
A.F.C.5 7 7 0
Heemskerk 6 3 2
Sport 7 2 2
Rombout 2 5 2 0
K.B.V.2 7 2 0
A'damsche Boys 6 2 1
A.S.V. 5 11
N.F.C.2 1 0 0
5
4
3
3
5
3
3
l
13
3
20
.23' 6
23 0
15
20
24
2
8
6
4
Zeeburgia
13
c
- 2?
20
A. F. C.
13
9
0
40
- 22
W.F.C.
13
7
2.
4
22
- 22
16
Z.F.C.
12
6
3
•z
35
- 22
J-5
Y7est Fris ia
12
5
/l
3
32
- 23
14
H.V.C.
12
5
3
4
33
- 36
13
R.C.H.
12
5
l
6
27
- 29
ii
Hilversum
12
3
3
6
19
- 25
Kennemers
13
4
1
8
24
- 35
9
Alkm. Boys
13
'-5
1
9
20
-37
7
Spartaan
13
3
0,
10
21
- 36
b
K:
UU
f'fl
4
1
G
0
r
'f
Q