VOORWAARDEN TOT VERWERVING VAN HET LIDMAATSCHAP e. Jong-senior leden zijn zij, die op 1 augustus de leeftijd van 18 jaar, doch niet de leeftijd van 23 jaar hebben bereikt, het voetbalspel beoefenen en/of op andere wijze het doel van de vereniging helpen bevorderen. f. A-junioren zijn zij, die op 1 augustus de leeftijd van 16 jaar, doch niet de leeftijd van 18 jaar hebben bereikt, het voetbalspel beoefenen en/of op andere wijze het doel van de vereniging helpen bevorderen. g. B-junioren zijn zij, die op 1 augustus de leeftijd van 14 jaar, doch niet de leeftijd van 16 jaar hebben bereikt, het voetbalspel beoefenen en/of op andere wijze het doel van de vereniging helpen bevorderen. h.C-junioren zijn zij, die op 1 augustus de leeftijd van 12 jaar, doch nier de leeftijd van 14 jaar hebben bereikt, het voetbalspel beoefenen en/of op andere wijze het doel van de vereniging helpen bevorderen. i. D-pupillen zijn zij, die op 1 augustus de leeftijd van 10 jaar, doch niet de leeftijd van 12 jaar hebben bereikt, het voetbalspel beoefenen en/of op andere wijze het doel van de vereniging helpen bevorderen. j. E-pupillen zijn zij, die op 1 augustus de leeftijd van 8 jaar, doch niet de leeftijd van 10 jaar hebben bereikt, het voetbalspel beoefenen en/of op andere wijze het doel van de vereniging helpen bevorderen. k. F-pupillen zijn zij, die op 1 augustus de leeftijd van 6 jaar, doch niet de leeftijd van 8 jaar hebben bereikt, het voetbalspel beoefenen en/of op andere wijze het doel van de vereniging helpen bevorderen. Artikel 3 Preambule. Teneinde de zorgvuldig opgebouwde identiteit van AFC te behouden verwachten wij van onze nieuwe leden dat zij: de contributie en het entreegeld bij aanmelding zullen betalen en voorts bij aanvang van elk seizoen, zich op het veld sportief zullen gedragen naar de scheidsrechter, tegenstander, trainer, elftal genoten en het aanwezige publiek, zich in de kleedkamer en clubhuis van zowel AFC als van andere verenigingen correct zullen gedragen, open zullen staan voor het clubleven en (op termijn) bereid zijn een actieve bijdrage te willen leveren aan dat clubleven en de intentie hebben voor langere tijd lid te blijven. 1. Om als senior, 60+, jong-senior, junior of pupil lid toe te treden, moet een schriftelijke aanvraag daartoe via een origineel aanmeldingsformulier (dus geen kopie) bij de admini strateur worden ingediend. 2. Deze aanvraag dient medeondertekend te worden door 2 leden als bedoeld in art. 2 lid la t/m e van dit reglement, die betreffend kandidaat lid persoonlijk kennen. De aanvraag voor minderjarige kandidaat leden moet ook medeondertekend zijn door één der ouders of voogden. 18

Statuten en reglementen | 2008 | | pagina 18