VERGADERINGEN STEMMINGEN 12. Spelers zijn verplicht bij wedstrijden het voorgeschreven voetbaltenue te dragen, hetwelk zich in een behoorlijke staat moet bevinden. Naast het clubtenue dienen de spelers ook in het bezit te zijn van een wit reserveshirt, zonder opdruk. Artikel 11 1. Vergaderingen worden onderscheiden in algemene vergaderingen, bestuursvergaderingen en commissievergaderingen. 2. Naast het bepaalde in artikel 17 lid 5a. 1 t/m 8 van de statuten worden op de algemene vergadering de in artikel 9 lid 6 van dit reglement genoemde commissies benoemd. 3a. Het bestuur is verplicht de leden uiterlijk 15 mei mede te delen, welke functionarissen niet herkiesbaar zijn in de algemene vergadering, te houden conform artikel 17 lid 3 van de statuten. 3b. Kandidaten voor het bestuur en de in artikel 9 lid 6 van dit reglement genoemde commissies, te kiezen op bovengenoemde algemene vergadering, moeten worden gesteld door een door tenminste 15 leden - als omschreven in artikel 6 lid 4 van dit reglement - getekende voordracht. Deze voordracht dient uiterlijk 1 juni bij de le secretaris te zijn ingediend, vergezeld van een verklaring der kandidaten waarin zij zich bereid verklaren een eventuele benoeming te aanvaarden. 4. Voorstellen van leden, te behandelen op een algemene vergadering, moeten ten minste een maand van te voren bij de le secretaris schriftelijk worden ingediend. Later ingekomen voorstellen kunnen alleen in behandeling worden genomen met goedkeuring van de alge mene vergadering. 5. Het bestuur is verplicht, gestelde kandidaten voor het bestuur en de commissies op de con vocatie voor een algemene vergadering, waarin het bestuur en de commissies worden gekozen, te vermelden. 6. Indien voor enige functie één kandidaat is gesteld, wordt deze zonder stemming verkozen verklaard. Indien voor enige functie geen kandidaat is gesteld, kan deze alsnog ter verga dering worden gesteld. 7. Bestuursvergaderingen worden belegd: a. op verlangen van de voorzitter, b. op verlangen van tenminste 3 bestuursleden. 8. Commissievergaderingen worden belegd zo vaak dit nodig is. Artikel 12 la. Een stemming als bedoeld in artikel 16 lid 2 van de statuten mag niet ten doel hebben uit te maken welke van twee voorstellen de voorkeur geniet. 26

Statuten en reglementen | 2004 | | pagina 26