5. De le secretaris voert in overleg met het bestuur de briefwisseling van de vereniging. Hij ondertekent alle van hem uitgaande stukken en houdt daarvan kopie. Bestuursbeslui ten worden door hem, voorzover het bestuur dit nodig oordeelt, gepubliceerd in het offi ciële orgaan. Hij is verantwoordelijk voor de publicatie van het wedstrijdprogramma. In de algemene vergadering, bedoeld in artikel 17 lid 5. a van de statuten brengt hij namens het bestuur verslag uit over het afgelopen verenigingsjaar. 6. De 2e secretaris is de le secretaris behulpzaam bij diens werkzaamheden. Zij regelen onder ling wie de notulen en de voortgangsrapportage van de vergaderingen bijhoudt. Deze notulen worden door de voorzitter en hem ondertekend. De 2e secretaris heeft het ledenbestand van de vereniging onder zijn beheer. Hij publiceert de mutaties op het leden bestand in het cluborgaan en aan het begin van het nieuwe sei zoen zal door hem een nieuwe versie van de ledenlijst worden gemaakt en gedistribueerd aan bestuurs -en commissieleden en overige functionarissen. 7. De le penningmeester beheert de gelden van de vereniging en zorgt voor alle aan de ver eniging toekomende baten. Voor zijn beheer is hij persoonlijk verantwoordelijk. Hij doet die uitgaven, welke het gevolg zijn van de toepassing van dit reglement en van de uitvoering van de besluiten van de algemene vergadering, voor alle andere uitgaven heeft hij de machtiging van het bestuur nodig. Hij draagt zorg, dat de bezittingen van en aan sprakelijkheden jegens de vereniging zijn verzekerd. Hij is verplicht de voorzitter en/of de kascommissie, genoemd in artikel 15 lid 1 van de statuten, op hun verzoek te allen tijde inzage van zijn administratie en kas te geven. Hij is verplicht, voor zover mogelijk, kwitanties voor zijn uitgaven te vragen. Hij zorgt, in overleg met de overige leden van het dagelijks bestuur, voor een veilige deponering van de gelden van de vereniging. Het bestuur is te allen tijde bevoegd de le penningmeester op te dragen om geldmiddelen op een door het bestuur te bepalen wijze te beleggen, alsmede om zodanige belegging te wijzigen. In de algemene vergadering, bedoeld in artikel 17 lid 5 van de statuten brengt hij namens het bestuur verslag uit over het afgelopen verenigingsjaar. 8. De 2e penningmeester is belast met het innen van de contributies, boetes en donaties. Hij is de le penningmeester behulpzaam bij diens werkzaamheden, o.a. bij de verkoop van toe gangsbewijzen bij wedstrijden waarbij entreegeld wordt geheven. Hij treedt bij ontstentenis of verhindering van de le penningmeester in diens plaats. 9. Wanneer de le en/of tijdens diens ontstentenis of verhindering de 2e penningmeester tus sentijds aftreedt, is de kascommissie verplicht binnen twee weken diens boeken en beschei den en geldmiddelen van de vereniging te controleren en binnen een week hierna verslag uit te brengen aan een ten spoedigste door het bestuur te beleggen algemene vergadering. Eerst na decharge door de algemene vergadering en overdracht van boeken, bescheiden en geldmiddelen aan zijn opvolger, is de penningmeester van zijn verantwoordelijkheid jegens de vereniging ontheven. 10. De Commissaris jeugdzaken is belast met de coördinatie van alle jeugdzaken van de ver eniging, met uitzondering van aanstelling en functioneren van de jeugdtrainers. 11. Eventueel overige bestuursleden zijn commissaris. Zij moeten zo nodig ieder der boven genoemde bestuursleden behulpzaam zijn en/of vervangen.Zij kunnen ook met een afzon derlijke taak worden belast. 22

Statuten en reglementen | 2004 | | pagina 22