DONATEURS BESTUUR b.het deelnemen aan oefeningen en, voor zover daartoe opgesteld door de desbetreffende trainer en/of commissie, aan (oefen)wedstrijden en c. gratis toegang tot de thuis te spelen competitie wedstrijden van de vereniging. 6. Junior-A leden hebben: atoegang tot de clubavonden en b. het recht tot het bijwonen van de algemene vergaderingen, het daarin deelnemen aan de beraadslagingen, het doen van voorstellen, het indienen van amendementen en het uit brengen van één stem. 7- Alle overige junioren en pupillen hebben: a. geen toegang tot de clubavonden, tenzij zij daartoe door of namens het bestuur zijn uit genodigd en b. geen toegang tot de algemene vergaderingen, tenzij zij daartoe door of namens het bestuur zijn uitgenodigd. Artikel 7 1De vereniging kent ook donateurs, zoals omschreven in artikel 9 van de statuten. 2. Donateurs hebben het recht tot: a. tijdige toezending van het officieel orgaan van de vereniging als bedoeld onder artikel 14 van dit reglement. b. toegang tot de clubavonden, c. gratis toegang tot de thuis te spelen competitie wedstrijden van de vereniging en d. het bijwonen van de algemene vergaderingen, echter zonder stemrecht. e. toetreding tot "De Zilveren Ploeg" indien men 25 jaar aaneengesloten lid of donateur van de vereniging is geweest en de leeftijd van 35 jaar heeft bereikt. Artikel 8 1Het bestuur is belast met de uitvoering van dit reglement en van alle door de algemene ver gadering genomen besluiten. 2. Het dagelijks bestuur behandelt die zaken, welke geen uitstel kunnen gedogen en niet van ingrijpende aard zijn, alsmede die zaken, welke door het bestuur aan het dagelijks bestuur worden opgedragen.Het brengt van zijn verrichtingen verslag uit op de eerstvolgende bestuursvergadering. 3. De voorzitter leidt de bestuurs- en algemene vergadering. Hij heeft het recht daarin de discussies te sluiten wanneer hij meent dat de vergadering vol doende is ingelicht, doch is verplicht deze weer te openen indien tenminste twee/derde van de aanwezige stemgerechtigde leden zich hiervoor verklaren. Hij is de woordvoerder van het bestuur. Hij is belast met de zorg voor de representatie van de vereniging. Hij kan, indien door hem gewenst, stukken, van de vereniging uitgaande, mede ondertekenen. 4. De vice-voorzitter treedt bij ontstentenis van de voorzitter in diens plaats. 21

Statuten en reglementen | 2004 | | pagina 21