REGLEMENTEN STATUTENWIJZIGING 2a. De algemene vergadering benoemt de leden van de commissie van beroep, bestaande uit een oneven aantal van ten minste drie meerderjarige leden die geen deel mogen uitmaken van het bestuur en de strafcommissie. b. De commissie van beroep is belast met de behandeling van het door een lid ingesteld beroep naar aanleiding van een door het bestuur opgelegde straf. 3. De strafcommissie en de commissie van beroep bepalen hun werkwijze en doen uiterlijk veertien (14) dagen na een ingediend beroep of verzoek uitspraak, tenzij de strafcommis sie casu quo commissie van beroep het noodzakelijk achten nadere informatie in te win nen, in welk geval de uitspraak binnen dertig (30) dagen wordt gedaan. Artikel 21 1. De algemene vergadering kan reglementen, waaronder het Huishoudelijk Reglement, vasrstellen en wijzigen. 2. Een reglement mag niet in strijd zijn met de wet, noch met de statuten. 3. De statuten en reglementen van de vereniging mogen niet in strijd zijn met die van de KNVB. Artikel 22 1. Deze statuten kunnen slechts worden gewijzigd door een besluit van de algemene ver gadering, waartoe wordt opgeroepen met de mededeling dat aldaar wijziging van de sta tuten zal worden voorgesteld. De termijn voor oproeping tot een zodanige vergadering moet ten minste veertien (14) dagen bedragen. 2. Zij, die de oproeping tot de algemene vergadering ter behandeling van een voorstel tot statutenwijziging hebben gedaan, moeten ten minste veertien (14) dagen voor de vergade ring een afschrift van dat voorstel, waarin de voorgedragen wijziging woordelijk is opge nomen, op een daartoe geschikte plaats voor de leden ter inzage leggen tot na afloop van de dag, waarop de vergadering wordt gehouden. 3. Een besluit tot statutenwijziging behoeft ten minste twee/derde van het aantal rechtsgeldig uitgebrachte stemmen. 4a. Een statutenwijziging treedt niet in werking dan nadat hiervan een notariële akte is opge maakt. Van dit tijdstip wordt mededeling gedaan in het cluborgaan. Ieder lid van het bestuur afzonderlijk is dan tot doen verlijden van deze akte bevoegd, b. De leden van het bestuur zijn verplicht een authentiek afschrift van de wijziging en de gewijzigde statuten in het Verenigingenregister van de Kamer van Koophandel en Fabrie ken voor Amsterdam-Haarlem te Amsterdam neer te leggen. 14

Statuten en reglementen | 2004 | | pagina 14