BESTUUR c. gratis toegang tot de thuis te spelen competitie wedstrijden van de vereniging en d.het bijwonen van de algemene vergaderingen, echter zonder stemrecht. e. toetreding tot "De Zilveren Ploeg" indien men 25 jaar aaneengesloten lid of donateur van de vereniging is geweest en de leeftijd van 35 jaar heeft bereikt. Artikel 8 1Het bestuur is belast met de uitvoering van dit reglement en van alle door de algemene ver gadering genomen besluiten. 2. Het dagelijks bestuur behandelt die zaken, welke geen uitstel kunnen gedogen en niet van ingrijpende aard zijn, alsmede die zaken, welke door het bestuur aan het dagelijks bestuur worden opgedragen.Het brengt van zijn verrichtingen verslag uit op de eerstvolgende bestuursvergadering. 3. De voorzitter leidt de bestuurs- en algemene vergadering. Hij heeft het recht daarin de discussies te sluiten wanneer hij meent dat de vergadering vol doende is ingelicht, doch is verplicht deze weer te openen indien tenminste twee/derde van de aanwezige stemgerechtigde leden zich hiervoor verklaren. Hij is de woordvoerder van het bestuur. Hij is belast met de zorg voor de representatie van de vereniging. Hij kan, indien door hem gewenst, stukken, van de vereniging uitgaande, mede ondertekenen. 4. De vice-voorzitter treedt bij ontstentenis van de voorzitter in diens plaats. 5. De le secretaris voert in overleg met het bestuur de briefwisseling van de vereniging. Hij ondertekent alle van hem uitgaande stukken en houdt daarvan kopie. Bestuursbeslui ten worden door hem, voorzover het bestuur dit nodig oordeelt, gepubliceerd in het offi ciële orgaan. Hij is verantwoordelijk voor de publicatie van het wedstrijdprogramma. In de algemene vergadering, bedoeld in artikel 17 lid 5. a van de statuten brengt hij namens het bestuur verslag uit over het afgelopen verenigingsjaar. 6. De 2e secretaris is de le secretaris behulpzaam bij diens werkzaamheden. Zij regelen onder ling wie de notulen en de voortgangsrapportage van de vergaderingen bijhoudt. Deze notulen worden door de voorzitter en hem ondertekend. De 2e secretaris heeft het ledenbestand van de vereniging onder zijn beheer. Hij publiceert de mutaties op het leden bestand in het cluborgaan en aan het begin van het nieuwe sei zoen zal door hem een nieuwe versie van de ledenlijst worden gemaakt en gedistribueerd aan bestuurs -en commissieleden en overige functionarissen. 7. De le penningmeester beheert de gelden van de vereniging en zorgt voor alle aan de ver eniging toekomende baten. Voor zijn beheer is hij persoonlijk verantwoordelijk. Hij doet die uitgaven, welke het gevolg zijn van de toepassing van dit reglement en van de uitvoering van de besluiten van de algemene vergadering, voor alle andere uitgaven heeft hij de machtiging van het bestuur nodig. Hij draagt zorg, dat de bezittingen van en aan sprakelijkheden jegens de vereniging zijn verzekerd. Hij is verplicht de voorzitter en/of de kascommissie, genoemd in artikel 15 lid 1 van de statuten, op hun verzoek te allen tijde inzage van zijn administratie en kas te geven. Hij is verplicht, voor zover mogelijk, kwitanties voor zijn uitgaven te vragen. 21

Statuten en reglementen | 1996 | | pagina 21