Van Harte Ledenlijst AFC's Ridderlunch AFC's "Bie"-zonderheden Zondagmiddag 23 februari verwachten wij alle AFC'ers en sympathisanten op ons sportpark om ons Eerste te zien spelen en aan te moedigen te gen stadgenoot FC Chabab. AFC 1 verdient jullie steun. Spelers en staf werken er keihard voor om van dit seizoen een historisch seizoen te maken. Laat hen niet in de steek. Kom niet alleen op zaterdag om te voetballen, maar laat zien dat je ook op zondag een AFC'er bent. 19 februari 2013 92e jaargang nr. 7 Geboren op 18 januari Johannes Lex Julius Cornelis Zoon van Lex en Kim Oosterling - van der Maarel en broertje van Isabel. Namens de AFC onze hartelijke gelukwensen aan de trotse ouders. Kandidaat leden: 10894: Julian Jongen, Apollolaan 15, 1077 AB Amsterdam, 10895 Mees Snijder, Uilenstede 232-1597, 1183 AR Amsterdam, 10896 Beau Silva, IJburglaan 295, 1086 ZJ Amsterdam 10897 Aniess Al Moualem, Kon.Wilhelminaplein 80, 1062 KS Am sterdam 10108 Frank Mol, Top Naefflaan 39, 1183 BP Amstelveen Adreswijziging: 10528 M. Antwi, Montfoorthof 93, 1106 JR Amsterdam 10190 Danny Visser, Christinaplantsoen 12, 1947 FIM Beverwijk Van werkend lid naar donateur: 100107 (was 1438) T. van Leeuwen Van donateur naar werkend lid: 8602 Kerwin Hartman Opnieuw opvoeren: 5510 Matthijs Blokland, 10595 Frank de Graaf Opzeggingen: 10698 Kristian Witte, 8889 Maarten van Gelder, 8238 Kay Lerby, 10018 Bram Wuurman Op dinsdag 1 april a.s. zal op Goed Genoeg weer de jaarlijkse AFC- Ridderlunch worden gehouden. De ridders zullen hiervoor in de komende weken een persoonlijke uitnodiging ontvangen. Op ge noemde bijeenkomst zullen weer een aantal nieuwe AFC-Ridders worden geïnstalleerd. Mochten er onder de leden van onze vereniging kandidaten menen dat zij onafgebroken 50 jaar lid zijn, dan worden zij vriendelijk verzocht contact op te nemen met Johan de Bie (020- 7739182), Max de Bruin (0297-564525) of Hans de Wijs (020- 6442638). De afgelopen weken brachten ons met het le elftal overwinningen tegen Be Quick 1887 thuis (4-1), UNA uit (1-2) en Haaglandia thuis (2-0). Het afgelopen weekend eindigde de uitwedstrijd tegen de nieu we topklasser Leonidas in Rotterdam in een onverwachts spectacu lair gelijkspel (3-3). Elders in deze uitgave van ons clubblad de Schakel en op onze website leest u verslagen van deze competitie wedstrijden. Daarnaast won ons lc elftal de bekerwedstrijd tegen Zuidvogel's met 5-3 en zal in de volgende ronde uitkomen tegen de Zaterdaghoofdklasser Ajax. Ook ons 2e elftal won zijn bekerwed strijd tegen Altius (0-2) en zal in de volgende ronde spelen tegen Alliance 22. Voorts is ons Zaterdag 1- elftal nog in de race voor het kampioenschap in de zaterdag T klasse. Namens de AFC wensen wij de respectievelijke trainers Willem Leushuis, Said Moumane, Joey van Leijenhorst, Wessel Colijn en de spelers veel succes. In de Zaterdagbijlage PS van het Parool d.d. 25 januari jl. was in de rubriek Mijn Amsterdam een interview opgenomen met ons jeugdlid Giorgio Sanches, die een rol speelt in de de TV-Film Bounty. Op de vraag aan Giorgio wat de beste plek is om te sporten geeft hij als antwoord "Ik speel bij AFC rechtsbuiten en AFC is de beste ama teurvereniging hier". In de Zaterdagbijlage PS van het Parool d.d. 1 februari jl. was een uitgebreid interview met foto's opgenomen van onze Zilveren Ploe ger Michael Kinsbergen, die ruim een jaar geleden werd benoemd tot algemeen directeur van Ajax. In genoemd interview vertelt Mi chael uitvoerig over zijn voetbalverleden en noemt natuurlijk ook vele keren zijn voetbalvereniging onze AFC. Bij dit artikel zijn een aantal foto's geplaatst waarvan er één is van een elftal van AFC en waarop Michael, en ook zijn vader ons lid Mannes Kinsbergen tevens AFC- Ridder, staat afgebeeld. In de sportbijlage van het Parool van zaterdag jl. staat een uitgebreid artikel opgenomen over onze selectiespeler van het vorig seizoen Javier Vet, die dit seizoen uitkomt in het l1' elftal van FC Dor drecht. Javier heeft een vaste basisplaats en zijn elftal staat eerste op de ranglijst van de Jupiler League. Hij vertelt in het desbetreffende interview over zijn sportieve verwachtingen voor de komende jaren. In het Stan Huyens Journaal in de Telegraaf d.d. 6 februari jl. was een artikel opgenomen naar aanleiding van de viering van het Chi nees Nieuwjaar. Dit jaar organiseerde een Amsterdamse ondernemer dit feest samen met het familiebedrijf Gassan Diamonds, bij onze club betrokken als AFC-vriendelijk bedrijf. Op een foto zien wij onze leden Dennis en David Bijlsma samen met Gytha Bijlsma. Zilveren Ploeger Bert Witteveen viert op 23 februari a.s. zijn 85e verjaardag. Bert was in het verleden actief als lid van de Commis sie Zaalvoetbal en is een trouw bezoeker van de jaarlijkse bijeen komsten van het AFC-Herendiner en de Zilveren Ploeg alsmede van de thuiswedstrijden van het le elftal. Namens de AFC wensen wij hem nog een aantal gelukkige en gezonde jaren. Onze voorzitter Machiel van der Woude heeft de afgelopen week een hersteloperatie ondergaan. Inmiddels is hij weer thuis en heeft in een telefoongesprek al weer laten weten van alle clubgebeurtenissen op de hoogte te zijn. Namens de AFC wensen wij hem een spoedig herstel. De sportbijlagen van de Telegraaf en het Parool blonken de laatste weken niet uit over informatie van de Topklasse wedstrijden bij de amateurs. De Olympische Spelen en de wedstrijden bij de professi onals zijn ook voor mij zeer belangrijk maar beide kranten presteer den het om in de maandag sportbijlage dikwijls niets te schrijven en zelfs de uitslagen niet te vermelden. Het Parool is toch een Am- 5 sterdamse krant en dient naar mijn mening dan wat aandacht te

Schakels (clubbladen) | 2014 | | pagina 5