t*. Bestuursmededeling In Memoriam Toespraak bij Nieuwjaar Van Harte Ledenlijst HE^ 22 januari 2014 92e jaargang nr. 6 A Het bestuur is verheugd te kunnen melden dat met trainer Willem Leushuis overeenstemming is bereikt om zijn huidige contract met één jaar te verlengen. Leushuis werd aan het begin van dit seizoen aangesteld als hoofdtrai ner, nadat Maarten Stekelenburg op het laatste moment vertrok naar de KNVB. Tijdens de oefencampagne streek de ploeg o.l.v. de nieuwe trainer neer in Belluno voor een trainingskamp. Aldaar werd de basis gelegd voor de uitermate goed verlopen eerste seizoenshelft. De commissie Topamateurs en Willem leushuis waren het dan ook snel eens dat beide partijen ook volgend seizoen met elkaar door willen. Wij wensen Willem Leushuis veel succes gedurende de 2e helft van dit seizoen en feliciteren hem met zijn contractverlenging. Het Bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 15 januari 2014 op de leeftijd van 81 jaar van de heer Tjeerd Jung Tot 2013 ruim 40 jaar ondersteunend lid van onze vereniging en lid van de Zilveren Ploeg. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naas te familie. Machiel van der Woude - voorzitter Ronald Koster - secretaris Geboren op 31 december 2013 Jaylen Rishano Zoon van Lorenzo Cairo en Anouk Wibier Namens de AFC onze hartelijke gelukwensen aan de trotse ouders. Kandidaat-leden/donateurs: A068 Rutger Koopmans, Schubertstraat 25, 1077 GR Amsterdam, 100106 Michiel Ruttenberg, Roerdompstraat 96, 1531 XK Wormer, 10891 Daniël Breitwieser, Van Heenvlietlaan 102, 1083 CL Amster dam, 10892 Wieger Raven, Europaboulevard 57, 1083 AD Amsterdam, 10893 Ronald Bausch, Utrechtsedwarsstraat 129 e, 1017 WE Am sterdam, Adreswijzigingen: 10412 Abel Swaan, Vijzelstraat 95-3, 1017 HH Amsterdam, 7389 Frank Bakker, Adriaan Stooplaan 33, 2051 SM Overveen, 10528 Michael Antwi, Gravestein 138, 1103 BH Amsterdam, Opnieuw opvoeren: 5392 Christian Roos, Opzeggingen: 7746 Russell Abma, 10524 Jeremy Themans, 5905 Raffy Koopmans, 10319 Robert Vis Bestuur ontvangt de gasten bij ingang clubhuis Op vrijdagavond 3 januari vond de Nieuwjaarsreceptie plaats. Traditiegetrouw spreekt dan de voorzitter zijn Nieuwjaarspeech uit. Ditmaal door Ronald Koster, waarnemend voorzitter. Geachte clubgenoten, AFC'ers, geachte aanwezigen, Graag wil ik beginnen om u allen namens het bestuur van AFC ook vanaf deze plaats een heel gelukkig en gezond 2014 toe te wensen. Het is onze vurige wens dat het u en uw dierbaren goed mag gaan. Het bestuur hoopt u allen weer vaak aan te mogen treffen op AFC, de club waar wij allen zo trots op zijn. De beste wensen worden hierbij ook uitdrukkelijk namens onze voorzitter Machiel van der Woude uitgesproken. Vanmiddag rond 14 uur was ik bij hem thuis op bezoek. Hij is aan de betere hand en het medische team is zeer positief over het verloop van de operatie. Afgelopen 31 december mocht hij na zijn operatie van de 27e' al naar huis, een goed teken, want in eerste instantie zou hij 9 dagen in het ziekenhuis moeten verblijven. Machiel mocht oud en nieuw in huiselijke kring vieren en dat was natuurlijk geweldig nieuws, waar ik dezelfde dag nog een grote groep AFC'ers van op de hoogte heb gebracht. Een aantal medische uitslagen zal nog moeten volgen en tevens wordt er een datum gepland voor de hersteloperatie. Het bestuur met Machiel aan het roer, heeft mij afgelopen zomer, na de enigszins turbulent verlopen Algemene Vergadering en voordat bekend werd dat Machiel een ziekte onder de leden heeft, gevraagd indien noodzakelijk, hem bij bepaalde gelegenheden te vervangen. Het was voor mij een eer om hier volmondig ja op te zeggen. Een maand later werd ik op vakantie gebeld door Machiel met de mededeling dat ze een tumor hadden gevonden in zijn darmen en ik stond met mijn voeten in de Spaanse zee, die van een zeer aangename temperatuur gevoelsmatig veranderde naar onder 0. Ook nu werd mij wederom de vraag gesteld om Machiel te vervangen als hij niet aanwezig zou zijn en nu sta ik dus hier voor u te spreken, als waarnemend voorzitter van de mooiste voetbalclub die er is. Machiel zal zich weer gaan melden, daar zijn wij zeker van, maar het is nog niet goed in te schatten wanneer dat precies zal zijn en tot die tijd zal u het met mij moeten doen. Ik wil u tevens al het goeds wensen onze namens bestuursleden Bob Duis en Nicolaas van Ommeren die vanavond niet aanwezig kunnen zijn. Laatstgenoemde is zich met zijn gezin aan het vermaken in de Zwit serse Alpen. Bob Duis heeft sinds een aantal weken last van een evenwichtsstoornis, veroorzaakt door een ontsteking die zijn gehoor orgaan heeft aangetast. Duizeligheid en misselijkheid zijn aan de orde van de dag, hij is herstellende, maar deze Nieuwjaarsreceptie kwam hem net even te vroeg. 2014 werd traditiegetrouw weer gestart met de Sixes. Een mooi gezel schap van rond de 35 spelers en 15 supporters onder de bezielende leiding van Sebo Woldringh, Max Flam en Bestuurslid Lou Hekster voetbalde het nieuwe jaar binnen en het niveau was bedenke lijk....hoog.... 5

Schakels (clubbladen) | 2014 | | pagina 5