A Schrijf eens een verslag van je team! Is heel eenvoudig Amsterdamsche Football School isL/i S 16 oktober 2013 92e jaargang nr. 3 Zaterdag 12 - 4e klasse reserve Aanvoerders: Robbert Kroese (06-46017336 en kroese.rj@gmail.com) Floris Paternotte (06-29537713 en paternotte.floris@hotmail.com) Robbert Kroese Frank de Graaf, Floris Paternotte Marvin van Gelderen. Wieger van der Linden, Ewout van Rossum, Stijn Hoogewegen. Folkert van der Linden, Johan Steinvoort. Thorn Lu- cassen, Folkert Mijnster, Rudolf Somers, Ralph Verhagen, Derk Hoving, Maurits Vis, Thijs van der Kwast, Tim van Santen, Derk Disselhoff, Nick Gelevert en Thomas Hoving. Zaterdag 13 - 4e klasse reserve Aanvoerder: Thomas van der Werff 06-42727533, thomasvander- werff@hotmail .com Koen van 't Hart, Koen Mallee, Mark Cornelis, Allard Warnelink, Thomas van der Werff, Niels Douma, Adnan Bueqi. David van der Atee, Otto Gussenhoven, Phillippe van Leeuwen, Jasper Saijes, Wes ley Geerts, Maurits Holle, Alexander Admiraal, Rene Tim, Daan de Jong en Wouter Eelkman Rooda. Veteranen 1 - le klasse F Team manager: Lou Hekster (06-53304374 en afc@hekster.eu) Coördinator: Sebo Woldringh (06-14672961 en s.woldringh@troostwijk.nl) Hans de Wit. Joris Deur, Herman Drenkelford, Tom Egbers, Eric Euwes, Jasper Groothuis, Eran Hausel, Nicky Hekster. Chris Hilder, Benno Honsdrecht. Meindert Huisman, Hans Hulst, Ronald Koster, Rob Leijssenaar. John Luske. Willes Massar, Eddy Meijer, Bert Mil- lenaar, Alphons Peters, Joris Scheepers, Rutger Snow, Michiel Tem- minck. Milko Vinke, Sebo Woldringh, Ron van Doesburg, Peter van den Dungen, Geoffrey van der Meer en Riens van der Waal. Veteranen 2 - le klasse F Team manager: Marcel Koster (06-53134078 en koster.m@inter.nl.net Iwan Ameerali, Daniëllo Cohen. Joost van Dolen. Daniel Engelberts, Anthon Fasel. Henk Foppen. Walter van Gent, Ton Koers, Marcel Koster, Maurice Koster, Peter van Leeuwen, Hans Pront, Dick Ryna, Rob Schuddemat, Raymond v.d. Heyden. Ugur Sarikaya, Ad Wester hof, Elbert Waller, Jos Willems, Theo Willemsen. Ward de Witt, Theo Temmink, Machiel v.d. Woude, Boudewijn Zomer Sjoerd Zomer en Alderd v.d. Zwaard Klassieke Veteranen Coach: Wim Husers Coördinator: Frank Keijzer (06-22484597 en frank.keijzer@dhl.com) Nils Adriaans, Jos Blank, Marius Brinkhorst, Johan Dol, Paul de Herder, Sander Hommel, Wilfred Hunsel, Frank Keijzer, Brian Kos ter, Houcine Laroussiyen, Maarten Oldenhof, Nick van Ommeren, Hesdy Sanches, Pieter Scholten, Erwin Smit, Han Trimbach, Martin Verburg, Jasper Wegman en Sep van Zweden. Onze nieuwe website biedt trainers, leiders, spelers en ouders van spelers de mogelijkheid om verslagen, berichten, foto's en Youtube filmpjes op hun eigen teamsite te plaatsen. Het is vrij eenvoudig om een teamsite te beheren. Vraag via de knop 'login' (rechtsboven in de balk) een account aan. Je krijgt daarna een bevestiging van de webmaster en je kunt aan de slag gaan. Kijk een naar de mogelijkheden zoals AFC El zijn site beheert. Amsterdamsche Football School groot succes! Dit seizoen is AFC haar eigen voetbalschool begonnen, genaamd de Amsterdamsche Football School. In 4 blokken van vijf trainingen wordt er op zondagochtend op sport park "Goed Genoeg" getraind onder begeleiding van AFC selectie trainers die gespecialiseerd zijn in techniek trainingen geven aan de jongste jeugd. Bij de Amsterdamsche Football School trainen kinderen van 5 t/m 13 jaar. Voor meeste van de jongste kinderen (5 jaar) is het de eerste keer dat zij trainen binnen een bepaalde structuur en in een groep. Het enthousiasme is dan ook zeer groot en wekelijks komen er jonge kinderen bij voor óf een proeftraining of om zich direct in te schrij ven. Inmiddels telt de Amsterdamsche Football School al 115 deelnemers, een ongekend aantal wat niemand had verwacht! Alle kinderen lopen in een prachtig NIKE tenue bestaande uit een sweater, shirt, korte broek en kousen, zie de foto. De kleding zorgt voor veel uitstraling en uniformiteit op de zondagmorgen. Benieuwd hoe er bij de Amsterdamsche Football School wordt ge traind? Kom eens kijken op zondagmorgen of doe mee middels een proeftraining! Opgeven doe je via afs@afc.nl In de volgende groepen is er nog ruimte voor deelnemers om in te stromen: 9.30 uur T en 2e jaars F- en E-pupillen 11.00 uur Mini-pupillen en D-pupillen Kom eens kijken op de zondagmorgen bij de Amsterdamsche Football School! 20

Schakels (clubbladen) | 2013 | | pagina 20