Mini WK op 2 juni 2013 12 juni 2013 91e jaargang nr. 10 Denemarken heeft niet alleen het songfestival maar ook het mini WK op AFC gewonnen! De traditionele seizoensafsluiting voor de jongste jeugd vond afgelo pen zaterdag plaats tijdens de mini WK op sportpark Goed Genoeg. Wat een opkomst ruim 400 jeugdspelers! Wow! De traditionele rood/zwarte ballonnenboog wapperde vrolijk in de wind en de al even traditionele trommelaars vormden de begeleiding voor de teams bij de opening op het hoofdveld. Twaalf landen met ieder hun eigen vlag en daarachter de topfitte spelers strak in prachtige shirts die de pas erin zetten op het ritme van de fantastische brassband Youth Inspiration. De dag begon met een lichte miezer en een straf windje maar al snel mochten we dan toch genieten van hier en daar een zonnetje. We hielden het gelukkig de hele dag droog. AFC voorzitter Machiel van der Woude hield een opzwepende ope ningsspeech en met twee schoten op doel met daarin keeper Beer werd het toernooi geopend. De spelers van de Champions League en World Cup vertrokken naar veld 3 en speelden daar hun eigen toernooi. De winnaar hier was: (niet eens in de laatste minuut) Duitsland! Alle spelertjes kregen na een mooie toespraak van Lars allemaal een prachtige medaille en zelfs een traktatie want er was eenjarige! Wie niet moest voetballen of aanmoedigen kon zich storten op de poffertjes, hot dogs, (New York) pizza, suikerspin en ander overheer lijk eten en drinken. Of een poging wagen een bal in de door de Pouw Automotive ter beschikking gestelde cabrio te schieten. Ook de prijsuitreiking door Jom, voorafgegaan door een mooie toe spraak van Brian, vormde natuurlijk een prachtig hoogtepunt. Alle spelers hadden zich verzameld voor de hoofdtribune en schaarden zich achter hun vlag om gespannen de uitslag af de wachten. Bij de D pupillen won USA, de E pupillen zagen Ivoorkust zege vieren en Zuid Afrika wist te winnen bij de F pupillen. In de strijd om de overall winst zong Anouk heel erg goed maar toch kwam Denemarken als nipte maar terechte winnaar uit de bus. Het seizoen 2012-2013 zit er officieel op. Met veel dank vandaag aan alle begeleidende ouders, de trainers, teamleiders en chefs de mission, scheidsrechters, fysio Floor Monas, spelleiders Lars en Jom (de laats te gaan we erg missen, maar wensen we heel veel succes op zijn nieuwe werkplek), de crew van Tommy, New York Pizza, de brigade van Frans en Joop, Hassan en Sam, Orange Babies donateurs (73 in totaal), de suikerspinmeiden, pizza-, popcorn-, tacochips-, poffertjes- en cakeverkoophelpers, alle vrijwilligers die er met de kinderen een topdag van hebben gemaakt, de supporters en last but not least de evenementencommissie die alles in goede banen heeft geleid. Voor iedereen nu een fijne vakantie, kom gezond weer terug, we zien jullie graag weer bij de start van het nieuwe seizoen. 37

Schakels (clubbladen) | 2013 | | pagina 37