Gouden Ballen 2013 op 28 mei Staand v.l.n.r.: Steven Ritfeld (scheidsrechter), Gerrit Altena (grensrechter), Ernst Pieter Knupfer (grensrechter), Peter Brans, Mendel Witzenhausen, Ko Groze Nipper, Daryl van Mieghem, Frank Tilmans, Hans Geerlings, John Burke, Said Moumane, Rokus Hoogendoorn, Edwin van Holten, Joey Esiony, Frank Keijzer, Johan Dol, Robert Gehring, Uli Landvreugd, Aschwin de Bruijn, Ken Watanabe, Erwin Smit, Roy Tular, Maarten Stekelenburg, Joey Zebeda, Henk Bijlsma, Ronald van de Meent, Marco van Galen, Laurens Bianchi, Bobby Gehring, Mohad Zaoudi, Cees Thomas en Hans van Rossum. Voorste rij v.l.n.r.: Jan Loenen, Beau Molenaar, Enrico Patrick, Joshua Patrick, Peter Post, Mike Ruijter, Magid Jansen, Willem Scheerens, Mitchell Theuns, Wibout de Vetten, Sjoerd Jens, Wout Meulemans, Bas Ent, Michael Oliveira, Mike Derlagen, Jendro Halman, Dwight Gefferie, Ron van Es, Dion Thomas en Javier Vet. Per traditie wordt het seizoen bij AFC afgesloten met de Gouden Ballen Avond. Gestart werd met een wedstrijd tussen de Gouden Ballen en het huidige AFC 1Bij het 'Gouden Ballen' team komen uitsluitend spelers uit die in het (verre) verleden AFC een kampioenschap hebben bezorgd. AFC 1 won met 6-3. 12 juni 2013 91e jaargang nr. 10 Volgens de verhalen bleef men nog tot ver na O.OOu Spass machen in het clubhuis. Wat ons betreft was het weer een zeer geslaagde editie van de Be Friends Cup! Na het voortreffelijke Indonesisch buffet volgde het 2e deel van de avond: het afscheid nemen van de vertrekkende en stoppende spelers en staf en de bekendmaking van de 'speler van het seizoen 2012- 2013'. Voorzitter Machiel van der Woude had voor hen lovende woorden en bedankte ieder persoonlijk. Flelaas niet voor Cor ten Bosch en Gideon de Graafdaar beiden in het buitenland van een vakantie genieten. Afscheid werd genomen van: Jan Loenen, verzorger; hij vertrekt naar zaterdag Hoofdklasser Quick Boys. Edwin van Holten, keeperstrainer. Hij stopt. Beau Molenaar: of hij stopt of elders gaat keepen is nog niet be kend. Willem Scheerens: stopt, maar wij hopen dat hij voor zaterdag 1 wil gaan spelen. Ronny van Es: stopt eveneens. Ook van hem hopen wij op een ren tree bij de zaterdag Barry Tjeertes: gaat terug naar EDO. Bas Ent: vertrekt naar zaterdag Hoofdklasser ODIN'59 in Heems kerk. Mike Ruijter: na 4 seizoenen in AFC 1 gaat hij naar Quick Boys. Mike Derlagen: na 2 seizoenen naar Quick Boys. Dwight Gefferie: na 3 seizoenen naar zaterdag Hoofdklasser Ajax. Dion Thomas, keeper: naar zaterdag Hoofdklasser Ajax. Mitchell Schildwacht: niet bekend waarheen. Peter Post: last but not least. Liefst 7 jaar in AFC 1 en vertrekt tijde lijk naar zaterdag Hoofdklasser Ajax. Als afsluiting van de zeer geanimeerde avond werd bekend gemaakt wie tot 'speler van het seizoen 2012-2013' benoemd is. Het zal niemand verbazen dat deze eer te beurt viel aan reserve doel man Kerwin Hartman. Door zijn verblijf in het buitenland zal de oorkonde op een later tijdstip uitgereikt worden Het bleef nog lang gezellig in het clubhuis. Zaterdag 8 Zaterdag 8 verdient overigens een speziale vermelding, aangezien zij als ganze Mannschaft zich perfect aan de dresscode hielden. Zij speelden namelijk in volledig Duits tenue hun wedstrijden, inclusief Duitse aanvoerdersband waar op stond Spielführer. Hulde! Enkele noemenswaardigheden: Aantal deelnemers: 15 teams met bijna 200 spelers Be Friends Cup 2013 winnaar: Zondag 3 Winnaar Duitse quiz: Zaterdag 7 Nummer laatst: Zondag 11. Zij krijgen een training van Maarten Stekelenburg. Beste speler: Niek van Wateringen (Zaterdag 8) Beste keeper: Jaron Reisman (Zondag 12) Mooiste goal: Jean-Paul Lo Ten Foe (Zaterdag 9) Beste schwalbe: Pim van Santen (Zaterdag 12) 36

Schakels (clubbladen) | 2013 | | pagina 36