AFC DA AA R DINER 2013 Sponsoravond bij Gassan Diamonds Scheidsrechterscommissie 19 december 2012 91e jaargang nr. 5 De scheidsrechter beslist 'tijd^ Niet compenseren Het aangeven van de extra tijd betekent niet dat dit de exacte tijd is die nog resteert in de wedstrijd. Er kan nog meer tijd bijkomen, wan neer de scheidsrechter dit nodig vindt. Het kan echter nooit minder worden. De scheidsrechter moet het onjuist bijhouden van de tijd gedurende de eerste helft niet compenseren door de tweede helft te verlengen of te verkorten. Bijtellen van verloren tijd Veel onderbrekingen in de wedstrijd zijn volstrekt natuurlijk (bij voorbeeld inworpen, doelschoppen). Slechts als deze onderbrekingen buitensporig lang duren, moet de scheidsrechter tijd bijtellen. Strafschop De arbiter verlengt de speeltijd om een strafschop te laten nemen aan het einde van elke helft of aan het einde van de eerste of tweede helft van de verlenging. De AFC scheidsrechterscommissie wenst iedereen fijne kerstdagen en een sportief 2013. De AFC scheidsrechterscommissie AFC is een voetbalclub met een lange geschiedenis (opgericht in 1895) en rijke tradities. Zo is er van oudsher ieder jaar een herendi ner op de oprichtingsdatum 18 januari. Begin 2013 is het weer zover: AFC viert dan alweer de 118e ver jaardag van de club. En vanaf 1974 is die avond ook voor het tradi tionele AFC Damesjaardiner. Opgericht door dames die vinden dat wij moeders, vrouwen en vriendinnen genoeg energie in de club steken om een feest te verdienen! Het feest zal dit jaar op vrijdag 18 januari 2013 plaatsvinden in het Amsterdamse Hilton Hotel aan de Apollolaan 138. We proosten om 18.30 uur in de lobby van het Hilton; het diner zal aansluitend om 20.00 uur aanvangen. Er is een DJ en we hebben een spetterend optreden van een artiest. Op de avond zelf organiseren we een loterij voor het KiKa Fonds. Voor alle AFC-dames, kom samen met de moeders of vriendinnen met wie je altijd langs de lijn staat en vorm een tafel! (8-10 perso nen). Het thema voor dit jaar is 'De Rode Loper'. De mooiste Red Carpet'-outfit of grappigste vondst kan rekenen op een mooie atten tie en op een groot applaus! De kosten voor dit alles, een viergangendiner inclusief een wel komstdrankje en een fles parfum, zijn 65,- per persoon. De orga niserende dames, Cilia, Christine, Annette of Cecile willen je graag meer vertellen over de organisatie en hoe je je ook als groep kunt aanmelden voor een tafel; je kunt ons hierover bellen of e-mailen. We kijken er naar uit om je vrijdag 18 januari 2013 te mogen begroeten! Met hartelijke groet, Cilia Bruin, 06-24226022 - Christine d'Engelbronner, 06-55390492 Annette Kouwenhoven, 06 - 212 353 20 - Cecile Smits van Oyen, 06-22243543 e-mail: afc.damesiaardiner@gmail.com Maar liefst 150 gasten gaven j.l. vrijdagavond 24 november de presence" bij AFC Vriendelijk Bedrijf Gassan Diamonds. De jaarlijkse thema avond ging deze keer over de professionalisering binnen het amateurvoetbal. O.a. Ajax voorzitter Hennie Henrichs en Achilles '29 voorzitter Har- rie Derks waren te gast en namen plaats achter de microfoon. Ton Ojers en voorzitter Machiel van der Woude waren wederom van de partij als vaste gasten achter de tafel. Als slagroom op de taart was Ajax trainer Frank de Boer bereid ge vonden om diverse vragen te beantwoorden van RTV Noord-Holland presentator Edward Dekker. Supportersclub The Reds dankt alle deelnemers en genodigden voor een zeer geslaagde avond en Gassan Diamonds voor de voortreffe lijke organisatie.

Schakels (clubbladen) | 2012 | | pagina 7