jf A.F.C. ...ril 6 oktober 1962 De opening van Sportpark Goed Genoeg. van de flats en kantoorgebouwen. Het verblijf op Goed Genoeg heeft voor veel hoogtepunten gezorgd. In die 50 jaar werd AFC 4x kampioen, speelde 3x om het Amateur kampioenschap van Nederland en promoveerde 2x naar de hoofdklasse, als ook promotie naar de Topklasse. Er dient dan ook vermeld te wor den dat AFC in 1998 degradeerde naar de le klasse. Vooral ook de wedstrijden tegen Barcelona waren hoogtepunten, zoals ook zo vele evenementen voor de jeugd en natuurlijk ook het normale competitiegebeuren. Sportpark "Goed Genoeg" is vernoemd naar hoeve "Goed Genoeg" in de Watergraafsmeer. De velden van deze boerderij waren namelijk, van 1906 tot en met 1920, de thuishaven van AFC. Als eerbetoon aan ons sportpark hieronder enkele foto's van 50 jaar historie van sportpark "Goed Genoeg." En waar gaat AFC heen? Die discussie vindt nog volop plaats, maar daarover elders in deze Schakel. 10-01-'62 - De eerste paal voor het clubhuis gaat de grond in. Het clubhuis bijna gereed. Het clubhuis in aanbouw. Sportpark "Goed Genoeg" gereed voor oplevering. "Dossiers gaan open, die voor anderen gesloten blijven" Sportpark Goed Genoeg 50 jaar. Ons sportpark Goed Genoeg en het clubhuis, bestond op 6 oktober 2012, precies 50 jaar. Na de gedwongen verhuizing van de Zuidelijke Wandelweg streek AFC op 6 oktober 1962 neer aan het nog grotendeels braakliggende gebied aan de De Boelelaan. De snelweg was nog niet aangelegd en alleen het gebouw van de Turmac stond er al, verder één kale vlakte. Inmiddels ligt ons complex redelijk tussen het groen en wordt het omringd door de A4, Namens de archiefcommissie Rik de Boer 24

Schakels (clubbladen) | 2012 | | pagina 24