In Memoriam Van Harte Bestuursmededeling Notulen Algemene Vergadering 15 augustus 2012 91e jaargang nr. 12 En dan het nieuwe seizoen. Zondag as. gaat ons eerste naar Gemert (niet lang geleden zondagkampioen van Nederland, daarna gedegra deerd uit de Topklasse en nu weer terug op het hoogste amateurni veau). De eerste competitiewedstrijd is zeker geen makkie. Na een weinig succesvolle oefencampagne moet het voor ons eerste nu wel gaan gebeuren. De eerste klap is immers een daalder waard! Nieuwe spelers als Barry Tjeertes en Bas Ent zullen zich willen bewijzen, voor Joshua en Enrico Patrick, gelukkig weer terug op het AFC-nest, geldt ongetwijfeld hetzelfde. Laten we hopen dat Cor ten Bosch in de komende wedstrijden (de eerste thuiswedstrijd is op 26 augustus tegen JVC Cuijk) met zijn ploeg het fundament legt voor een zeer geslaagd seizoen. De Persmap met alle 'ins en outs' over het nieuwe seizoen verschijnt iets later dan gehoopt in begin september door de late schoolvakanties en de vroege start van de Topklasse. Alle andere teams beginnen in september met de competitie. Voor de 116 teams die AFC naast het eerste rijk is dus nog tijd genoeg om goed voorbereid aan de start te staan. Zo kan zaterdag 1 uitgebreid oefenen tijdens een toernooi om het Kampioenschap van Amsterdam, dat aanstaand weekend op onze velden gespeeld wordt met de 16 eerste teams van de sterkste Am sterdamse verenigingen. (Het toernooi start op zaterdag en op zondag om 12.00 uur). Het wordt, het is al eerder gezegd, een spannend voetbaljaar. Een seizoen waarin AFC zich op veel fronten succesvol manifesteert, een seizoen met veel hoogtepunten. Het bestuur hoopt en verwacht u allen veel te ontmoeten op ons mooie Sportpark Goed Genoeg of elders. Want AFC'ers, om met Erelid Johan de Bie te spreken, kom je overal tegen, ongetwijfeld ook in het seizoen 2012-2013. Machiel van der Woude, voorzitter. Het Bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 29 juni 2012 op de leeftijd van 89 jaar van de heer Louis F.M. Ter Burg ondersteunend lid van onze vereniging. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naaste familie. Machiel van der Woude - voorzitter Ronald Koster - secretaris Geboren op 23 juli 2012 Vince zoon van Jeroen en Michelle Coersen en broertje van Britt. Namens de AFC onze hartelijke gelukwensen aan de trotse ouders Geboren op 1 augustus 2012 Florian Kees Roos zoon van Tim Roos (Zondag 12) en Jacqueline Willemsen. Namens de AFC onze hartelijke gelukwensen aan de trotse ouders. Automatische incasso contributie seizoen 2012-2013 De penningmeester van AFC maakt bekend dat bij de leden, die de machtiging automatische incasso van de contributie seizoen 2012- 2013 hebben afgegeven, deze eind augustus zal worden geïncasseerd. Wij hopen hiermede de leden en donateurs naar behoren te hebben geïnformeerd. Namens de penningmeester, Henny Kottmann, verenigingsmanager AFC. Notulen van de Algemene Vergadering van de Amsterdamsche Football Club, gehouden op 19 juli 2012 in het clubhuis, gelegen aan de De Boelelaan te Amsterdam. Aanwezig: 77 werkende leden hebben de presentielijst ondertekend. 1. Opening door de voorzitter Om 20.00 uur opent voorzitter Machiel van der Woude de Algemene Vergadering. Nadat hij geconstateerd heeft dat er niet voldoende stemgerechtigden aanwezig zijn, sluit hij de vergadering met een verwijzing naar een volgende Algemene Vergadering op dezelfde datum om 20.30 uur. Om 20.30 uur opent de voorzitter de vergadering met een hartelijk woord van welkom aan de aanwezigen, in het bijzonder de ereleden, Johan de Bie, Rob Duis, Ger van Caspel, Bob Neseker, Marcel Koster en Pim Adriaansz, de Leden van Verdienste, de winnaars van de Mr. Henne Boskamp Nobelprijs, AFC-ridders en commissieleden. Hij spreekt de wens uit dat deze vergadering op een vruchtbare en plezie rige wijze zal verlopen. Voor dat laatste is volgens het bestuur alle aanleiding: AFC is anno 2012 nog steeds de club die jong en oud veel plezier brengt. Een club waar we allen trots op kunnen zijn. In de Agenda, die in de Schakel van 4 juli 2012 (Jaargang 90, num mer 11) is opgenomen, is één wijziging doorgevoerd. Punt 8 Verkie zing van het bestuur: allen zijn herkiesbaar. De voorzitter blikt vervolgens op het afgelopen seizoen terug. Het was, kort samengevat, weer een fantastisch voetbaljaar, met veel mooie momenten. Al die gebeurtenissen zijn beschreven in het uit voerige en zorgvuldig door tweede secretaris Ruud Mantel opgestelde jaarverslag, dat is afgedrukt in de Schakel van 4 juli 2012 (Jaargang 90, nummer 11). Ruud, zeer bedankt. Gezien de stortvloed aan activiteiten beperkt de voorzitter zich tot enkele saillante gebeurtenissen in het afgelopen verenigingsjaar. Te beginnen met hetgeen waar AFC 117 en een half jaar geleden voor is opgericht: voetbal! In het afgelopen seizoen waren maar liefst 115 teams actief, 4 meer dan vorig seizoen: 28 seniorenteams, 22 juniorenteams, 41 pupillen- teams en 24 Champions League en World Cup teams. Kampioenen waren er gelukkig ook. Zondag 2 werd onder leiding van Wessel Colijn, Saïd Moumane, Fred Laarhoven en Ernst-Pieter Knüpfer afgetekend kampioen van de Reserve Hoofdklasse en schopte het tot de halve finale van het Nederlands kampioenschap, B 4, C 7 en C 8 bij de junioren en D 4, E 3, E 16 en F 9 bij de pupillen werden ook kampioen. Verder werd de A 1 zaterdag na een spannende competitie tweede en promoveerde daardoor naar de eerste divisie. Niet onver meld mag blijven dat de E 1 de KNVB beker won. Hulde, felicitaties en applaus voor deze succesvolle teams. Ons aller Eerste handhaafde zich goed in de het tweede jaar in de Topklasse. Al snel werd duidelijk dat Achilles'29, de latere algeheel kampioen van Nederland en Haaglandia een maatje te groot waren, en restte slechts de middenmoot. Door een mooie reeks na de winterstop

Schakels (clubbladen) | 2012 | | pagina 7