sue eS 15 augustus 2012 91e j aargang nr. 12 De commissie wordt, zoals voorgesteld en onder dankzegging aan de aftredende leden, gekozen. 18. Verkiezing Commissie van Beroep. Zitting hebben Roy van Dijk (voorzitter), Dennis Bijlsma en Patrick Reddering. Allen zijn herkiesbaar. Allen worden onder dankzegging herkozen. 19. Verkiezing Kascommissie. Zitting hebben Wim Ringe, Nicolaas van Ommeren en Maarten Blok land Plaatsvervangende leden zijn Jos Lonnee en Edwin Geluk. Maarten Blokland is statutair niet herkiesbaar, zijn plaats wordt inge nomen door Jos Lonnee. Het bestuur stelt kandidaat Karei van Kuijvenhoven. De commissie wordt conform voorstel onder dankzegging gekozen. 26. Verkiezing Commissie van Materiaal. Zitting hebben Fred ten Nijenhuis en Wiebe Westerhof. Allen zijn herkiesbaar. Fred en Wiebe worden onder dankzegging herkozen. 27. Verkiezing Evenementencommissie. Zitting hebben Jan Verhagen en Henk Foppen. Jan verhagen is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Dennis Bijlsma. Het bestuur draagt Seth van Straaten voor als plaatsvervangend lid. De commissie wordt, zoals voorgesteld, onder dankzegging gekozen. 20. Verkiezing Kennismakingscommissie. Zitting hebben Hans Honsdrecht (voorzitter), Steve Bierman, Ger van Caspel, Frans Juch, Brian Speelman, Peggy de Hond, Floor Wellens, Wiebe Westerhof, René Toonen, Sebo Woldringh en Patrick Reddering. René Toonen is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Michiel Middendorf. De commissie wordt, zoals voorgesteld, onder dankzegging gekozen. 21. Verkiezing Commissie Pers en Publiciteit. Zitting hebben André Wijnand, Hans Elias en Jan van Galen. André Wijnand en Jan van Galen zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Machiel van der Woude en Kees Gehring. Machiel van der Woude bedankt André Wijnand en Jan van Galen voor het vele uitstekende werk dat zij beiden voor de commissie hebben gedaan. De commissie wordt, zoals voorgesteld, onder dankzegging gekozen. 22. Verkiezing Archiefcommissie. Zitting hebben Rik de Boer (voorzitter), Hans de Wijs en Wim Ringe. Allen zijn herkiesbaar. Allen worden onder dankzegging herkozen. 23. Verkiezing Veteranencommissie. Zitting hebben André Wijnand (voorzitter), Frank Keijzer en Nicolaas van Ommeren. André Wijnand is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Wim Husers en Maarten Oldenhof. De commissie wordt, zoals voorgesteld onder dankzegging gekozen. - Marcel Koster stelt voor de naam van de commissie te wijzigen in: Klassieke Veteranencommissie. Het bestuur gaat hiermee akkoord. 24. Verkiezing Commissie Sociale Zaken. Zitting hebben Johan de Bie (voorzitter), Jan van Dijk, Ger van Caspel en Edwin Geluk. Allen zijn herkiesbaar. Allen worden onder dankzegging herkozen. 25. Verkiezing Scheidsrechterscommissie. Zitting hebben Frans Jüch, Eric Bos, Leo de Nobel en Seth van Stra ten. Leo de Nobel is niet herkiesbaar. De commissie wordt conform voorstel gekozen. 28. Rondvraag. - Roy van Dijk komt naar voren en deelt mee dat zijn vader (oud voorzitter en erelid Jan van Dijk) zeer ernstig ziek is. Hij wordt 24 uur per dag verpleegd maar heeft aan Roy meegegeven dat hij met zijn gedachten bij deze vergadering is. Roy verzoekt de aanwezi gen om zijn vader een kaartje te sturen. De vergadering geeft Roy, en daarmee zijn vader, een staande ovatie. - Max Flam vraagt hoe het met Pim van de Meent gaat. - Machiel van der Woude antwoordt dat Pim flink ziek is geweest maar al weer een tijdje actief is. Pim zal niet langer de functie van Sportparkmanager uitoefenen maar zal nog wel, onder regie van Henny Kottmann, een aantal zaken voor de club blijven doen. Af spraken daarover moeten nog verder worden uitgewerkt. - Max Flam vraagt hoe het staat met de merchandising. - Machiel van der Woude antwoordt dat hier naar gekeken zal worden. Wellicht dat de Commissie Commerciële Zaken hier een rol in kan spelen. - Frans Jüch deelt mee dat jaarlijks één van de scheidsrechters door de commissie in het zonnetje wordt gezet. Misschien is het een idee om de betreffende scheidsrechter de 'Gouden ballen wed strijd' te laten leiden. - Ronald Koster antwoordt dat hij deze taak graag overdraagt. - Hans Loonstijn komt terug op het onderwerp The Reds. Hij is van mening dat het teruglopende ledenaantal ook komt omdat er wei nig wordt gedaan. Er wordt al een tijd geen thema-avond meer georganiseerd en de leden willen wel iets terugkrijgen voor hun geld. - Lou Hekster bevestigt dit. Er is de laatste jaren te weinig gedaan. Hier zal in overleg met de Commerciële Commissie iets aan ge daan worden. Wiebe Westerhof verwijst naar een passage in het Jaarverslag waarin staat dat het bestuur blij is dat de jeugdcommissie strakker uitvoering gaat geven aan het eerder vastgestelde beleid dat het aannemen van nieuwe spelers wordt beperkt. Wiebe vraagt hoe hier invulling aan wordt gegeven en hij merkt op dat hij in de praktijk weinig verschil merkt. - Brian antwoordt dat er dit seizoen, ook bij de selectieteams, min der spelers van buiten zijn aangenomen. - Peter van Essen is van mening dat een integrale visie ontbreekt. Er is geen algemeen jeugdcoördinator en volgens Peter zijn er ze ker niet minder spelers aangenomen bij de selectieteams. Peter wil zijn opvatting hierover graag een keer delen met het bestuur. - Ronald Koster deelt mee dat het bestuur hierover met hem een afspraak zal maken. - Wiebe Westerhof vraagt of er nu sprake is van een nieuw jeugdbe leid. - Brian deelt mee dat dit niet het geval is maar dat het bestaande beleid strakker wordt uitgevoerd. - Wiebe Westerhof benadrukt dat er geen sprake is van een veran derd beleid. - Jos van Mieghem merkt op dat bij AFC vrouwen geen lid kunnen worden. Dat is eigenlijk discriminerend. Wellicht is het zinvol om hier een commissie voor op te richten die de mogelijkheden hier voor gaat onderzoeken.

Schakels (clubbladen) | 2012 | | pagina 18