15 augustus 2012 91e jaargang nr. 12 - Rob Duis vraagt of sponsor Tommy Hilfiger zelf mag bepalen dat zijn bijdrage rechtstreeks naar Keep Smiling gaat. - Benno Honsdrecht antwoordt dat Tommy Hilfiger dit verzoek heeft gedaan en dat het bestuur dit verzoek heeft gehonoreerd. Peter van den Dungen Jr. merkt op dat er bij The Reds minder geld binnen komt. Hier zou je in de begroting rekening mee moe ten houden. - Benno Honsdrecht antwoordt dat The Reds dit dan van te voren moeten aangeven. Hij stelt voor hierover in overleg te treden. - Hans Honsdrecht merkt op dat er vroeger wel 90 Reds-leden waren en nu nog maar 60. - Jacques van der Glas vraagt wat hier de oorzaak van is. - Lou Hekster geeft aan dat dit meerdere oorzaken heeft. Er zijn enkele Redsleden overleden, er zijn leden die het geld er niet meer voor over hebben en anderen geven de voorkeur aan het Lieverd jesfonds. De voorliggende begroting 2012-2013 wordt met inbegrip van de contributies aangenomen. De voorzitter onderstreept het belangrijke werk wat op financieel gebied gedaan wordt. Allereerst roemt hij Bob Neseker die voor de Stichting Goed Genoeg zich ten volle als penningmeester inzet, o.a. bij de verhuur van de velden. Daarna wordt de bijdrage van collega bestuurder Benno Honsdrecht apart genoemd, die als penningmeester van AFC al het hieraan vast zittende werk zorgvuldig en op constructieve wijze uitvoert. Applaus! Intermezzo na punt 9/10 Voor de pauze wordt door de voorzitter nog aandacht besteed aan 2 gebeurtenissen: het kampioenschap van zondag 2 en het afscheid van Yvonne Steeman. In verband met kampioenschap van zondag 2 ont vangt teammanager Fred Laarhoven de kampioensdiploma's. Voorzit ter roemt bij de uitreiking van deze diploma's de geweldige prestaties van AFC 2 in het afgelopen seizoen, behaald met technisch zeer verzorgd spel. Dik kampioen in de Reserve Hoofdklasse met een heel jeugdig team, waarin maar liefst 9 Al spelers van het seizoen daar voor waren opgenomen. Bijna werd het elftal van trainer Wessel Colijn ook nog kampioen van Nederland. Ajax 2 bleek in halve finale net te sterk. Na het applaus voor Fred en zijn succesvolle elftal is het de beurt aan Yvonne Steeman, die na 13 jaar afscheid neemt van AFC als admini stratief medewerkster. In zijn toespraak roemt de voorzitter de enor me inzet van Yvonne, die met veel enthousiasme en kunde de leden administratie tot in de puntjes beheerde en daarnaast nog heel veel hand en spandiensten verrichtte, zoals het secretariaat van de com merciële commissie. Met bloemen en een mooi cadeau wordt de waardering van AFC voor al deze activiteiten in een lange periode onderstreept. PAUZE 11. Verkiezing Elftalcommissie A TOPamateurs. Zitting hebben Bob Duis (voorzitter), Jack van Gelder, Henk Bijlsma en Milko Vinke. Jack van Gelder en Henk Bijlsma zijn niet herkiesbaar. Machiel van der Woude deelt mee dat in de loop van het seizoen zal worden beke ken hoe de commissie zal worden uitgebreid. - Maurice Loonstijn constateert dat deze commissie alleen nog maar bestaat uit Milko Vinke en Bob Duis en deze laatste is naast voorzitter van de commissie tevens elftalleider. Maurice vraagt of het bestuur dit een wenselijke situatie acht. - Machiel van der Woude geeft aan dat de commissie inderdaad moet worden uitgebeid. T.a.v. de combinatie van functies geeft hij aan dat dit ook voordelen biedt. Zo blijft het bestuur goed geïn formeerd. - Jos van Mieghem vraagt naar de criteria om lid van deze commis sie te zijn. - Machiel van der Woude antwoordt dat het vooral gaat om ver stand van voetbaltechische zaken en kennis van het top- amateurvoetbal. De commissie wordt, zoals voorgesteld, onder dankzegging gekozen. 12. Verkiezing Elftalcommissie B. Zitting hebben Patrick Reddering (voorzitter), Max Flam (secretaris) en Seth van Straten. Allen zijn herkiesbaar. Allen worden onder dankzegging herkozen. 13. Verkiezing Elftalcommissie C. Zitting hebben Roy van Dijk (voorzitter), Sebo Woldringh (secretaris) en Jack Huiman. Allen zijn herkiesbaar. Allen worden onder dankzegging herkozen. 14. Verkiezing Jeugdcommissie. Zitting hebben Brian Speelman (voorzitter), Rene Toonen (penning meester), Peggy de Hond, Floor Wellens, Dennis Bijlsma en Michiel Midden- dorf. Anjo Vorstenbosch ondersteunt de commissie. Rene Toonen is niet herkiesbaar. Wiebe Westerhof constateert dat de commissie steeds kleiner wordt en zowel het beleid en de uitvoering als de controle voor haar rekening neemt Hij vraagt of het bestuur dit wenselijk vindt. - Brian Speelman onderkent dit en deelt mee dat de commissie op zoek gaat naar een coördinator voor de selectieteams. - Hans Honsdrecht vraagt wie, nu Rene Toonen de commissie ver laat, penningmeester wordt. - Brian Speelman antwoordt deze werkzaamheden door de pen ningmeester van AFC gedaan zullen worden. - Jack Huiman vraagt waarom het verloop onder de jeugdtrainers zo groot is. - Brian Speelman ontkent dat het verloop groot is, wel is er sprake van een aantal interne verschuivingen. - Johan Dol vraagt of René Stefels algemeen jeugdcoördinator wordt. - Brian Speelman antwoordt dat dit niet het geval is. Wel worden de taken van algemeen jeugdcoördinator verdeeld waardoor ook een deel van deze taken bij René Stefels terecht zal komen. De commissie wordt, zoals voorgesteld, onder dankzegging gekozen. 15. Verkiezing Commissie Commerciële zaken. Zitting hebben Erik Braun (voorzitter), Eran Hausel, Chris van Hat- tum, René van Schajik, Judith Schulp en Roy van Dijk. Allen zijn herkiesbaar. Allen worden onder dankzegging herkozen. 16. Verkiezing Commissie Medische Zaken. Zitting hebben Wim Crouwel, Michael Oliveira, Lex Swaan en Ko Grosze Nipper. Allen zijn herkiesbaar. Allen worden onder dankzegging herkozen. 17. Verkiezing Strafcommissie. Zitting hebben Mr. Ernst Seunke Jr. (voorzitter), Mr. Ron Limburg, Bas Rachman en plaatsvervangend lid Mr. Quintus Abeln. Mr. Ernst Seunke, Mr. Ron Limburg en Bas Rachman zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Mr. Lex oosterling, Mr. Jeroen Walker en Mr. Ken Watanabe. Machiel van der Woude merkt op dat de commissie lang in deze samenstelling heeft bestaan en uitstekend heeft gefunctioneerd. Ge lukkig zijn er 3 jonge juristen bereid gevonden om de commissie opnieuw te bemannen.

Schakels (clubbladen) | 2012 | | pagina 17