Red-aktueel Van harte Voorlopige indeling jeugdteams 2012-2013 4 juli 2012 90e jaargang nr. 11 Vervolg van pagina 2 Zoals gezegd is de voorbereiding op het nieuwe seizoen reeds in volle gang. De selecties zijn samengesteld, de kleding wordt in orde ge maakt, de overschrijvingen worden verwerkt en het clubhuis onder gaat een flinke onderhoudsbeurt. Ondertussen wordt op onze velden gevoetbald door een groot aantal bedrijven en organiseert AFC zelf in de zomermaanden een zomercompetitie voor de senioren en een jeugdkamp voor de jeugd. Ons sportcomplex is dus in de zomer maanden volop in bedrijf. Dit ongetwijfeld ook tot genoegen van Pim van de Meent, die na een lange en succesvolle periode als sportpark manager met deze functie stopt. Pim ontzettend bedankt voor je grote inzet. We zullen je ongetwijfeld nog veel zien op AFC, met name bij de jeugd, waarin je zo geïnteresseerd bent. 19 juli as. hoopt het bestuur veel AFC'ers te begroeten op de Alge mene Vergadering om het afgelopen seizoen in stijl af te sluiten en het nieuwe seizoen met enthousiasme te beginnen. Dit gekoppeld aan de wens dat alle AFC'ers maar volop mogen genieten van de komen de zomermaanden. Machiel van der Woude, voorzitter AFC De competitie 2011-2012 is allang ten einde. Allerlei activiteiten krijgen de ruimte om zich te ontplooien. Zie maar de verslaggeving op de website en in deze Schakel. Cricketseizoen al weer aan de gang. Hoe zal AFC het komend seizoen doen? Gaan we vooraf weer meedoen om de bovenste plaatsen? Ik bedoel natuurlijk het eerste. Is het rustig om het eerste? Zijn de nieuwelingen een versterking? Hoe sterk zijn de tegenstanders geworden? Kunnen wij van eigen kracht uitgaan? Zeg het maar. We zullen het zien. Gelezen in de Elsevier een artikel van Hugo Camps. Hij verhaalt met enkele voorbeelden dat je niet alles kunt opschrijven wat je hoort of ziet. Kwestie van onderling vertrouwen. Ik beweerde wel eens dat ik na al die AFCoryfeeën eenzelfde serie had kunnen schrijven over wat ik niet mocht opschrijven. Nooit gedaan, ga ik ook niet doen. Boven dien mijn hoofd is een selectieve zeef. vooral na een feestje....) Is het clubblad onafhankelijk? Kan je opschrijven wat je allemaal hoort? Dien je rekening te houden dat de Schakel op de website werkelijk voor iedereen te lezen is? De eventuele vuile was blijft netjes binnenboord? Ja, het gaat de buitenwacht niets aan als het binnenshuis zou rommelen. Nee, waarom bang zijn voor hetgeen de buitenwacht over AFC denkt? Bovendien opbouwende kritiek om AFC (nog) beter te maken, is altijd noodzakelijk. Maar of dat in de Schakel moet, toch maar niet. Krijg je eindeloos ingezonden brieven. Dus het clubblad is niet geheel en al onafhankelijk. Dat wil natuurlijk niet zeggen dat de Schakel alleen een spreekbuis van het bestuur dient te zijn. Voor de goede orde: is het ook niet! In de Schakel mogen best 'nuances' aangegeven worden. In mijn vorige Red-aktueel heb ik over zo'n 'nuance' geschreven. Een andere nuance' de jaarvergadering stond eerder gepland op 20 juni en is nu verschoven naar 19 juli. Ik dacht eerst nog moet een tikfout zijn. Maar nee! Dan is men dus al weer bezig met het nieuwe seizoen. Welke veranderingen kan je dan nog als ledenvergadering bij het bestuur afdwingen? Sorry, maar ik kan er met mijn pet niet bij. Maar ik zal op iedere aanwezige vanaf mijn terras uitkijkend over de Egeïsche zee proosten. Iemand moet de economie van Griekenland toch steunen? En dan...het is een tijd van komen en gaan. Maar wanneer ga je? Bepaal je dat zelf of wacht je af tot je gestuurd wordt? Dat is als speler moeilijk maar ook als lid van welke commissie of bestuur dan ook. Na 29 jaar actief geweest te zijn voor de Klassieke Veteranen is het tijd dat een ander mijn laatste rol als voorzitter over gaat nemen. Nieuw geluid, nieuw elan, nieuwe energie. Te lang blijven zitten, wordt een sleur. Tevens ben ik niet herkiesbaar voor de Commissie Pers en Publiciteit. Maar dat is nog niet alles. Ook mijn redacteur schap van de Schakel geef ik op. Ja, al na twee jaar. Maar iemand anders met meer kennis van zaken moet de Schakel verder verdiepen en verbeteren opdat de Schakel een echt magazine wordt.. De eerste stappen zijn gezet, nu verder. Ik dank hierbij alle trouwe medewer kers voor hun inbreng om de Schakel te maken zoals die nu is. Het is mooi geweest. Sinds 1989 in welke vorm dan ook eea gedaan voor de club. De Henne Boskamp Nobelprijs hangt met gepaste trots boven mijn werktafel. Het wordt tijd AFC een beetje van een afstand te gaan bekijken. Kan best wel verfrissend zijn. André Wijnand Geboren op 31 mei 2012 Isabel Louise Alice dochter van Lex en Kim Oosterling - van der Maarel. Namens de AFC onze hartelijke gelukwensen aan de trotse ouders. De voorlopige indeling van de teams voor het seizoen 2012-2013 staat nu vermeld op onze website onder 'jeugd' en bij 'teamindelingen' Het is een VOORLOPIGE indeling. Een aantal teams is getalsmatig nog niet correct en ook de trainers zullen bij de aanvang van het seizoen nog wijzingen aan willen bren gen. De ervaring leert dat de indeling op de site voor een nieuw sei zoen nog wel eens vragen of opmerkingen oproept. Wij vragen u vriendelijk om deze alleen via de email aan ons door te geven. Hier voor kunt ujeugd@afc-amsterdam.nl gebruiken. Wij zullen de reacties eerst verzamelen, dan doornemen en waar mogelijk ook verwerken in de indeling. Een aangepaste indeling zal voor eind juli op de website worden gezet. Indelen is mensenwerk, dus helaas kunnen er fouten gemaakt worden. Om die reden vragen wij u ook om spelfouten aan ons door te geven, anders blijft het een heel jaar op de site staan. Wij wensen jullie een fijne zomervakantie toe en tot in augustus. Met sportieve groet, Amsterdamsche Football Club 5

Schakels (clubbladen) | 2012 | | pagina 5