Wie kan ons redden? Mini WK op 9 juni 4 juli 2012 90® jaargang nr. 11 AFC voorzitter Machiel van der Woude hield een opzwepende ope ningsspeech en met een schot op doel werd het toernooi geopend. De spelers van de Champions League en World Cup vertrokken naar veld 3 en speelden daar hun eigen toernooi. De winnaar hier was: Zuid- Afrika. Wie niet moest voetballen of aanmoedigen kon zich laten vermaken bij de poppenkast of zich storten op de poffertjes, hot dogs, (New York) pizza en ander eten en drinken. In een strak schema werden de wedstrijden gespeeld, uitloop kon echt niet vandaag want om zes uur moest iedereen thuis zijn voor de ope ningswedstrijd van het Nederlands Elftal tegen Denemarken. Ook de prijsuitreiking door Brian Speelman ging in rap tempo,. Bij de D pupillen won Argentinië, de E pupillen zagen USA zegevieren en Italië wist te winnen bij de F pupillen. In de strijd om de overall winst kwamen USA en Nederland op een gelijk aantal punten uit. Maar met een doelpuntje meer gescoord was Nederland de winnaar!(toen nog wel....) Flet seizoen 2011-2012 zit er officieel op. Met veel dank vandaag aan de trainers, teamleiders en chefs de mission, scheidsrechters (vooral Xander die een marathon heeft gefloten), fysio Aukje, spelleider Giovanni, de crew van Tommy, New York Pizza, de brigade van Frans en Joop, Flassan en Sam, de supporters en last but not least de evenementencommissie die alles in goede banen heeft geleid. Voor iedereen nu een fijne vakantie, kom gezond weer terug, we zien jullie graag weer bij de start van het nieuwe seizoen. door Laurens Samsom Sommige mensen slaan wel eens een verjaardag over, anderen skip- pen een keertje oud en nieuw. Maar een voetballiefhebber die een EK mist? Eindtoernooien waren voor mij als kind al heilig. Spelers, trainers en scheidsrechters werden in de aanloop naar een kampioenschap uit het hoofd geleerd. De uitslagen netjes genoteerd in een schriftje, de wed strijden van Nederland onderstreept. Staand v.l.n.r.: Hans van Rossum, Cees Thomas, Ronald Koster, Ernst-Pieter Knupfer, Cor ten Bosch, Mitchel Dijkstra, Dwight Gef- ferie, Yusuf Sarica, Hans Geerlings, Bobby Gehring, Raymon van Emmerik, Mike Derlagen, Michael Lanting, Mauritsio Helstone, Rody Turpijn, Frank Keijzer, Ron van Es, Daan Sutorius, Sjoerd Jens, Mike Ruyter, Peter de Waal, Erwin Smit, Henk Bijlsma, Nils Adriaans, Guido Smits, Uli Landvreugd, Joey Zebeda en Joost Heij. Zittend v.l.n.r.: Jan Loenen, Robert Gehring, Fred ten Nijenhuis, Arsenio Dihalu, Ken Watanabe, Joey Esiony, Magid Jansen, Daryl van Mieghem, Laurens Bianchi, Edwin van Holten, Said Moumane, Benjamin Pinto, Roy Tular en Ko Grosze Nipper. Oude getrouwen zagen wij weer terug op het veld. Zie daarvoor onze foto's in het AFC Fotoalbum op onze website. Na het uitstekende Indonesische buffet werden de spelers die de A- selectie gaan verlaten in het zonnetje gezet en kregen een prachtige foto in de vorm van een schilderij aangeboden, waarop zij in volle glorie te zien zijn. Daarna werd de "Speler van het seizoen 2011 - 2012" bekend ge maakt. De jury was unaniem en koos Mike Derlagen tot speler van het jaar. Het bleef nog lang gezellig in het clubhuis. Twaalf landen met ieder hun eigen vlag en daarachter de drijfnatte spelers. Want bij de opening hielden we het niet droog, gelukkig bleef de rest van de dag de hemelsluis gesloten. Dit jaar was alles anders. Het begon al met de gastlanden, Polen en Oekraïne. Natuurlijk, ze zijn deel van het nieuwe Europa en die paar nieuwe stadions is ze gegund naast al de vierkante Oostblokbouw. Maar de romantiek ontbreekt, de romantiek die hoort bij een toernooi waarin de beste landen van ons continent elkaar bestrijden. Nederland heeft zaterdag wel gewonnen! De traditionele seizoensafsluiting voor de jongste jeugd vond afgelo pen zaterdag plaats tijdens de mini WK op sportpark Goed Genoeg Wat een opkomst bijna 400 jeugdspelers! Een all time high. De traditionele rood/zwarte ballonnenboog wapperde vrolijk in de wind en de al even traditionele trommelaars vormden de begeleiding voor de teams bij de opening op het hoofdveld.

Schakels (clubbladen) | 2012 | | pagina 28