In Memoriam In memoriam Truus Akkerman Van Harte AFC's "Bie"- zonderheden t V 18januari2012 90^ aargang nr. 6 Het Bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 28 december 2011 van mevrouw Truus Akkerman-van Ark echtgenote van ons Erelid en oud-voorzitter Rein Akkerman, moeder van Zilveren Ploeger Rein Jr. en grootmoeder van ons lid Jasper. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naaste familie. Machiel van der Woude - voorzitter Ronald Koster - secretaris Op 28 december jl. overleed Mevrouw Truus Akkerman-van Ark, echtgenote van ons Erelid, Oud-voorzitter en AFC-Ridder Rein Ak kerman. Vanaf 1958 was Truus aanwezig bij onze club eerst op ons oude terrein aan de Zuidelijke Wandelweg en later op Goed Genoeg. Trouw volgde zij de wedstrijden van Rein Sr, en later uiteraard de wedstrijden van haar zoon Rein. Echtgenoot Rein was actief als lid van de Toto/Lottocommissie bij AFC en tevens bestuurslid van onze toenmalige honkbalclub ABC. Van 1983 tot 1991 was Rein eerst bestuurslid (2 jaar) van AFC om daarna 6 jaar als voorzitter onze vereniging te gaan leiden. Gedurende al deze jaren steunde Truus al de activiteiten van haar echtgenoot en was zij trouw aanwezig bij de wedstrijden van ons le elftal en bij de door onze vereniging georganiseerde evenementen. Jarenlang was zij met haar AFC-vriendinnen aanwezig op het jaarlijks Damesdiner, dat ter gelegenheid van de verjaardag van onze club op 18 januari wordt gehouden. Vele oudere leden van onze vereniging bewaren een zeer aangename herinnering aan Truus. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan Rein en zijn familie. Johan de Bie Het Bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 3 januari 2012 op de leeftijd van 73 jaar van de heer Hans Bergsma Ondersteunend lid van onze vereniging sedert 1 september 1969. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naaste familie. Machiel van der Woude - voorzitter Ronald Koster - secretaris Geboren op 1 januari 2012 Elisabeth Vera Alexa dochter van Jeroen Gerritsen (speler Zondag 8) en Joyce Boverhuis. Namens de AFC onze hartelijke gelukwensen aan de trotse ouders. Geboren op 9 januari 2012 Vita-Maris dochter van Olivier Poederbach (speler Zat.l) en Mariëlle Marcelis (fysioZat.l) Namens de AFC onze hartelijke gelukwensen aan de trotse ouders. In mijn eerste column in deze uitgave van ons clubblad de Schakel in het nieuwe jaar 2012 en nog medio januari wil ik u allen een in alle opzichten gelukkig, gezond en sportief jaar wensen en tevens hopen op een fantastisch jaar voor onze 117 jarige vereniging met in dit lopende seizoen een duidelijk handhaving van ons lc elftal in de huidige Topklasse. Het nieuwe jaar 2012 werd op woensdag 4 januari jl. geopend met de traditionele Nieuwjaarsreceptie. Op deze avond sprak onze voor zitter Machiel van der Woude, zoals gebruikelijk zijn nieuwjaars toespraak uit, welke u kunt lezen op de website van onze vereniging en ook elders in deze uitgave van ons clubblad de Schakel. Na de winterstop gaat de competitie weer beginnen. Zondag a.s. speelt ons le elftal de thuiswedstrijd tegen Quick 20 uit Oldenzaal. Van 6 tot 9 januari jl. vertoefde ons vlaggenschip op trainingsstage in Barcelona. Op onze website kunt u uitvoerig verslagen lezen van deze reis door Duncan van Moll. Ik ben er van overtuigd dat deze zeer geslaagde reis een goede basis heeft opgebracht om de T helft succesvolle wedstrijden te gaan spelen. Voorzitter Machiel van der Woude, Manager Wedstrijdzaken Theo Janssen en ondergetekende bezochten maandag 9 januari jl. de nieuwjaarsreceptie van de Regio 1 van de KNVB. Tijdens deze bijeenkomst vonden er weer vele ontmoetingen met bevriende clubs plaats en werd de loting verricht van de wedstrijden om de Districts beker. Afgelopen zaterdag speelde Zaterdag 1 tegen de 4° klasser Baarn (zondag) met een 3-5 nederlaag als resultaat en is dus uitge- bekerd. Ons le elftal speelde afgelopen zondag een uit het verleden klassieke wedstrijd tegen Blauw Wit/A'dam met als resultaat een 3-2 overwinning zodat afgewacht nu moet worden tegen welke club nu gespeeld gaat worden. De ontvangst bij onze vrienden door de voorzitter van Blauw Wit/A'dam Bernard Frank was zeer prettig en er werden dan ook in de bestuurskamer vele oude herinneringen opgehaald. Namens AFC wensen wij onze tegenstander veel succes in de lopende competitie.

Schakels (clubbladen) | 2012 | | pagina 5