Bestuursmededeling In Memoriam In Memoriam Cor du Buy 14 december 2011 906 jaargang nr. 5 Commissie Commerciële Zaken Tijdens de Algemene Vergadering van woensdag 6 juli 2011 is afscheid genomen van de leden van de commerciële commissie, die vanaf het seizoen 2004-2005 met succes actief zijn geweest voor onze vereniging. Het bestuur heeft in deze vergadering toegezegd op zoek te gaan naar opvolgers voor deze commissieleden. Het is tegen deze achtergrond verheugend dat het bestuur thans de volgende kandidaten kan voordragen: Erik Braun (voorzitter), Judith Schulp, Eran Hausel, Roy van Dijk, Chris van Hattum en René van Schaijk (leden). Tegenkandidaten hebben zich niet aangemeld en daarmee is de com missie op 11 december geïnstalleerd en zal door de Ledenvergadering komende zomer 2012 officieel moeten worden bekrachtigd. Namens het bestuur, Machiel van der Woude, voorzitter Ronald Koster, secretaris v.l.n.r.: Erik Braun, Roy van Dijk, Judith Schulp, Eran Hausel, Chris van Hattum en René van Schajik. Mag ik u voorstellen, de nieuwe commerciële commissie: Erik Braun Voormalig partner bij Van de Bunt (adviesbedrijf). Vader van Boris, die in de D9 speelt. In die jaren altijd leider geweest van Boris' team. Met veel plezier. Ik wil graag ook op een andere manier wat bijdra gen aan onze mooie club! Judith Schulp Advocaat en partner bij Lexense Advocaten en Notarissen, moeder van Maurits die in D9 speelt, heeft in verleden al wat (pro bono) advies werk voor de club gedaan en wil graag voor AFC en de moge lijkheid om kinderen te laten voetballen meer doen. Eran Hausel Voetballer bij AFC op zaterdag vanaf 1998. Mede eigenaar van Hee- ren Makelaars en is trots dat hij AFC vriendelijk bedrijf mag zijn. Roy van Dijk Werkzaam bij Bonnit Benelux B.V. te Amstelveen. Al geruime tijd voorzitter van AFC zaterdagsenioren commissie. Nu ook lid van de nieuwe commerciële commissie met als doel onze club in het alge meen nog financieel sterker te maken met het oog op de nabije toe komst. Chris van Hattum Directeur NDIICT Solutions. Voetballende kinderen brachten mij in contact met AFC. Leuk om de club te helpen een plan te maken om de club naar een nog hoger niveau, zowel commercieel als op het veld, te brengen. Rene van Schajik Senior Account Manager Grootbedrijf Rabobank Amstel en Vecht (Amstelveen). Sinds begin jaren '80 lid en na actieve voetbalperiode lid/donateur gebleven. Wil graag bijdragen om de AFC vriendelijke bedrijven verder te (ver)binden en het netwerk binnen het kader van de AFC filoso fie verder uit te breiden Administratie AFC gesloten Tussen Kerst en Nieuwjaar is de AFC administratie gesloten. Vanaf 2 januari kan men de administratie weer bereiken. Het bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 11 november 2011 op de leeftijd van 90 jaar van de heer Cor du Buy lid van onze vereniging en bij de eeuwwisseling benoemd tot tafeltennisser van de 20e eeuw. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naaste familie. Machiel van der Woude - voorzitter Ronald Koster - secretaris Op vrijdag 11 november jl. overleed op de leeftijd van ruim 90 jaar ons lid Cor du Buy in het ziekenhuis van Amstelveen. Cor was op 15- jarige leeftijd al lid van onze vereniging. De voetbalsport trok hem toen enorm en pas enige tijd later ging hij zich interesseren in de tafeltennissport. Op een clubavond van onze AFC zag onze, een aantal jaren geleden overleden Erevoorzitter Henk Kappelhoff, zelf een bekende toptafeltennisser in die jaren hem spelen en adviseerde hem lid van een vereniging te worden. En dankzij Henk Kappelhoff bijzondere positie in de Tafeltennis Bond was deze in staat de jonge Cor aan te prijzen als een bijzondere tafeltennisspeler. Cor werd naast Bettine Vriesekoop in 1999 benoemd tot tafeltennisser van de 20e eeuw en ontving vele internationale tafeltennisonderscheidingen. Vanaf de zijlijn bleef Cor de verrichtingen van onze club volgen om op latere leeftijd weer lid te worden. Vele oudere leden van onze AFC hebben aangename en sportieve herinneringen aan Cor. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naas te familie, met name aan Cor's echtgenote Carla en zijn beide zoons Cor Jr. en Michel. Johan de Bie Het Bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 8 december 2011 op de leeftijd van 66 jaar van de heer Rob Ruis lid van onze vereniging, alsmede lid van de Zilveren Ploeg. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naaste familie. Machiel van der Woude - voorzitter Ronald Koster - secretaris 5

Schakels (clubbladen) | 2011 | | pagina 5