Wie doet wat bij de jeugd? 9 november 2011 90® jaargang nr. 4 In deze en de volgende Schakel aandacht voor wie wat doet bij de jeugd van AFC. Om te beginnen willen we jullie de jeugdcoördina- toren graag even voorstellen en natuurlijk uitleggen wat zij doen. Jeugdcoördinatoren De jeugdcoördinator vervult bij A.F.C. een belangrijke rol. Hij is de eerst verantwoordelijke voor de dagelijkse gang van zaken. Daarnaast heeft hij een sterk adviserende rol bij veranderingen en aanpassingen in het beleid. Hij is het verlengstuk van de jeugd commissie met daarbij een eigen verantwoordelijkheid. Gezien de omvang van de jeugdafdelingen heeft A.F.C. een aantal coördinatoren met ieder een eigen aandachtsgebied. Bert Rijmers - selectie teams Een van de jeugdcoördinatoren, Bert Rijmers, houdt zich vooral bezig met de selectieteams van A.F.C.. Hij is de eerst verantwoordelijke voor o.a. de trainers (en trainingen) en de indelingen van deze teams. Bert is daarnaast ook regelmatig op zaterdagochtend bij de Cham pions League en World Cup en op de woensdagmiddag bij de circuittraining van de D, E en F-pupillen aanwezig om onze nieuwe coördinatoren Jom Rakers en Guido den Dikken te ondersteunen. Bert Rijmers en Martin Verburg houden iedere dinsdag een inloopspreekuur van 18:30-19:30 uur. Jorn Rakers - D E pupillen Mijn naam is Jorn Rakers, 29 jaar oud. Ik woon samen met mijn vriendin en 2 zoons in Zwanenburg. Mijn beroep is Docent Lichamelijke Opvoeding in Hoofddorp. Op dit moment is dit mijn 3de seizoen bij AFC en dit seizoen train en coach ik de B2 zaterdag naast mijn functie als jeugdcoördinator E- en D-pupillen. Guido den Dikken - F &World Cup Champions League Mijn naam is Guido den Dikken, 21 jaar en ben jeugd coördinator van de World Cup, Champions League en F-teams bij AFC Amsterdam. Ik ben opgegroeid in Zeeland waar voetbal altijd al een groot deel van mijn leven in beslag nam, op het Cios ben ik toen begonnen aan de trainers cursussen TC 3 en TC 2, waar ik het eerste jaar stage liep bij voetbalschool JVOZ en daar verliefd werd op het coachen van jeugd voetballers, de passie werd een obsessie. Daarna kreeg ik de mogelijkheid om fulltime stage te gaan lopen bij de jeugdafdeling van PSV, waar ik meer dan 40 uur per week allerlei dingen heb geleerd en gedaan, na afloop van dat jaar besloot ik HBO te gaan studeren en koos ik voor Sport, Management Ondernemen in Amsterdam, ben toen op zoek gegaan naar een mooie club en kwam zodoende bij AFC terecht, dit is mijn tweede jaar, ik voetbal zelf ook in de zaterdag 1 Martin Verburg - A/B/C Junioren Mijn naam is Martin Verburg, 49 jaar, ik woon in Amstelveen en ben coördinator voor de A,B en C Junioren bij AFC. Het werk als coördi nator doe ik al meer dan 5 jaar. Ik heb het trainersdiploma T/C II en ben al sinds mijn 8e met voetbal bezig! John de Lange - keepers Ik ben John de Lange en ben inmiddels driejaar actief als coördinator keepers en trainer van de jeugdselectiekeepers. Mijn motto is Keepers geen bijzaak maar Hoofdzaak. Keepers hebben niet voor niets num mer 1 op hun shirt staan. In het dagelijks leven houd ik mij bezig met alles wat met integriteit te maken heeft binnen de gemeente Rotter dam. PICS UNITED mwÊÊK

Schakels (clubbladen) | 2011 | | pagina 27