1 Bestuursmededeling In Memoriam In Memoriam 11 mei 2011 89e jaargang nr. 10 Rescue Security Control Het bestuur maakt langs deze weg bekend dat zondag j.l. voorafgaand aan de thuiswedstrijd van Ons Eerste tegen JVC Cuijk door onze vicevoorzitter Ad Westerhof een overeenkomst is getekend met de directie van het beveiligingsbedrijf Rescue Security Control. AFC vicevoorzitter Ad Westerhof aan tafel met Vivienne Waterman en Marcel Gotje van Rescue Security Control na ondertekening van de overeenkomst. Rescue Security Control zal de komende drie seizoenen tijdens de thuiswedstrijden van ons eerste elftal 2 gecertificeerde beveiligings beambten/gastheren gaan leveren, die zullen gaan toezien op naleving van het door de KNVB opgelegde veiligheidsprotocol tijdens wed strijden in de Topklasse. In de laatste drie thuiswedstrijden van dit seizoen heeft dit bedrijf bij wijze van proef reeds bij iedere wedstrijd 2 beveiligers geleverd en dit is beide partijen zo goed bevallen dat dit heeft geleid tot de zon dag j.l. getekende overeenkomst. Het bestuur wenst Rescue Security Control (www.rescuesecuritycontrol.nl) de komende drie seizoenen veel succes met haar werkzaamheden bij AFC. Bestuur AFC. Algemene Vergadering Dit is de voorlaatste Schakel van het seizoen 2010-2011. De Algemene Vergadering seizoen 2010-2011 is (voorlopig) ge pland op woensdag 6 juli 2011. De laatste Schakel van dit seizoen verschijnt medio juni. Daarin o.a. de Agenda van de Algemene Vergadering en het Jaarverslag van de secretaris. Beëindiging/opzeggen AFC lidmaatschap en aanvragen over schrijving naar andere club Aan het einde van ieder seizoen heeft iedere voetbalclub, zo ook AFC, te maken met leden en donateurs die hun lidmaatschap bij de club willen opzeggen, omdat zij of stoppen met voetbal of overschrij ving aanvragen naar een andere voetbalvereniging. Het bestuur wil deze groep attenderen op het volgende. OPZEGGEN dient uitsluitend plaats te vinden door middel van een schriftelijk schrijven: bij voorkeur via de website per mail, zie button "opzeggen als lid" of per post naar AFC-administratie, Postbus 71793, 1008 DG Am sterdam en volgens de statuten van AFC dient opgezegd te worden voor 1 mei 2011 Dus niet opzeggen bij: de trainer, leider, bestuur- of commissie leden of andere functionarissen!! OVERSCHRIJVEN naar een andere vereniging is mogelijk: - op 2 overschrijvingsavonden, te weten 24 en 26 mei van 18.00 tot 20.00 uur - op afspraak op dinsdag- en vrijdagmorgen van 09.00 tot 12.00 uur op de AFC-administratie Het Bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 27 april 2011 op de leeftijd van 75 jaar van de heer Hans Rooze lid van onze vereniging, AFC-Ridder en Lid van de Zilveren Ploeg. Namens de vereniging betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naaste familie. Machiel van der Woude - voorzitter Ronald Koster - secretaris Op 26 april 2011 overleed op de leeftijd van 75 jaar onze AFC- Ridder Hans Rooze. In onze jeugdjaren hebben wij nog wel eens samen gespeeld omdat wij even oud zijn, maar Hans ging in de hoge re elftallen spelen en ik eindigde later in het 10e elftal op de zondag omdat er geen 1 le elftal was. Hans werd dus lid in 1948 en ging van de toenmalige Aspiranten over naar de hoogste elftallen in de B-junioren en later A-junioren. Na de stap naar de Senioren was Hans een vaste keus voor de topelf- tallen en kwam uit in het le, 2C en 3e elftal. Later volgden er nog wedstrijden in het Zaterdagvoetbal en wel in het le elftal, om daarna zijn voetbalcarrière af te sluiten bij de Veteranen. Hans heeft zijn goals in al die jaren altijd bijgehouden en heeft aan zijn kinderen doorgegeven, dat hij totaal 653 keer heeft gescoord. Ook in diverse commissies was hij actief. Hij heeft zitting gehad in de Clubavondcommissie, samen met ons helaas te vroeg overleden lid Martin Duinker, in de Jeugdcommissie en de Pers-en Propaganda- commissie. Samen met zijn echtgenote Marijke behoorde hij tot de initiatiefne mers voor het oprichten, naast het jaarlijkse herendiner, van een jaarlijks damesdiner, en Marijke behoorde jarenlang tot de organisa toren. Tevens heeft Hans een rol gespeeld samen met ons overleden erelid en oud-voorzitter Nico Holtzappel bij het vervaardigen van een clubarchief. Samen hadden Marijke en Hans veel vrienden in onze vereniging en dat was vanzelfsprekend ook de reden dat eerst zoon Rogier en later de kleinzoons Victor en Thom bij AFC gingen voetballen. Zo lang het in verband met zijn gezondheid mogelijk was bezocht Hans de wedstrijden van ons le elftal en was blij met elke overwin ning. Hans was een trouw bezoeker van het Herenjaardiner, de bij eenkomst van de Zilveren Ploeg en de jaarlijkse AFC-Ridderlunch. Ik herinner mij dat één van de eerste bijeenkomsten van de AFC- Ridderlunch werd gehouden op Hans zijn verjaardag 4 april, dat wij als aanwezigen het "Lang zal hij leven" hebben gezongen en Hans, als jarige het dessert in de vorm van ijs aanbood. AFC was voor Hans, na zijn familie, zijn leven. 3

Schakels (clubbladen) | 2011 | | pagina 3