Verslagen Zondag 1 C Vervolgens de komende verjaardagen. Max Flam (16/2 - 50 jaar) - Jaap Pluim (17/2 - 70 jaar) - AFC-Ridder Robert Domhof (22/2) - Michel van Ommeren (22/2) - Bert Witteveen (23/2 - 82 jaar jong) - Frans Juch (1/3) - Jean Bollen (4/3) - Jan Otsen (6/3) - Lid van Ver dienste Roy van Dijk (7/3) - Leo Flertz (8/3) - Dirk Jan Verhaal (9/3) - Michiel Roedema (14/3) - Piet Ouderland (17/3) - Marcel de Wijs (17/3) - Kees Boyenk (19/3) - Rob Groenteman (19/3). Aan al deze jarigen onze hartelijke felicitaties. Johan de Bie 13 januari 2011: AFC - Argon 2-2 Na twee weken in andere werelddelen te hebben gebivakkeerd, was uw scribent weer aanwezig op Goed Genoeg om u verslag te doen. Twee Blackberry-telefoons ten spijt als gevolg van de verloren wed strijd tegen de nummerlaatst Baronie, had ondergetekende de moed om aan te treden. AFC zou gewaarschuwd moeten zijn na zo'n wedstrijd van vorige week. Het tegendeel was waar; Argon begon absoluut sterker. Na een afstandsschot van Argon miste onze doorgaans geweldige goalie Raymon van Emmerik de bal waardoor we al snel op 0-1 achterstand kwamen. Duw- en trekwerk van een Argon verdediger op Magid Jansen Een bon-el tijdens de rust voor uw scribent moest de rust bewaren. Wisselvallige berichten tijdens de rust. AFC moest sterker beginnen. Kansen van Sjoerd Jens en Ronny van Es moesten de ommekeer brengen maar niets bleek minder waarOok Van Emmerik bracht meermaals bijzondere reddingen. Het mocht echter niet baten; het bleef 2-2. Het was zo mooi geweest als we hadden gewonnen (zeker na vorige week) maar ja. Volgende week uit in Groesbeek tegen Achilles'29. Uw scribent at bij zijn schoonouders een paste Italienne; heerlijk! Samen met meerdere toeschouwers gelukkig waardoor het enigszins draaglijk werd. Maurice Loonstijn Opstelling AFC: Van Emmerik, Gefferie, Post, Arana Barrantes, Langguth, De Graaf, Brink, Jansen, Samsom (Van Mieghem), Van Es, Jens Raymon van Emmerik tikt de ingeschoten bal over het doel Stand per 13 februari 2011 FC Oss 17 9 De Treffers 19 9 Achilles '29 17 8 JVC Cuijk 16 8 Argon 17 8 AFC 17 7 Haaglandia 18 7 FC Lienden 18 7 Ik had recent telefonisch contact met AFC-Ridder Coen Colijn, oud- eerste elftalspeler en ruim 60 jaar lid van onze club, die in het najaar van 2010 een heupoperatie heeft ondergaan. Coen volgt trouw de resultaten van ons le elftal en probeert op dinsdag 5 april a.s. aan wezig te zijn bij de jaarlijkse lunch van de AFC-Ridders. En dan nu de verjaardagen van de leden van de Zilveren Ploeg. Ik moet beginnen nog te vermelden dat ik niet in mijn vorige column had geschreven dat Zilveren Ploeger Tonny van Leeuwen op 26 januari jl. Abraham zag. En aantal vrienden van hem organiseerden een zeer geslaagde surpriseparty. Ook vergat ik de verjaardag op 30 januari jl. van onze Vice-voorzitter Ad Westerhof. Ad werd in november jl. geïnstalleerd als lid van de Zilveren Ploeg. Namens de AFC alsnog onze welgemeende gelukwensen. De zit/staantribune was goed bezet Of dat niet voldoende was -uw scribent was druk in gesprek met een aspirant shirtsponsor- scoorde Argon ook nog de 0-2. Pffffff.... Het was gelukkig onze club topscorer Sjoerd Jens die voor rust zorg de voor 1-2 en vlak daarna Ronny van Es die de stand op 2-2 bracht. Goalie van Emmerik zorgde nog voor twee reddingen die in de Ere divisie niet zouden misstaan. In de sportbijlage van Het Parool d.d. 17 januari jl. was een artikel opgenomen met als kop AFC zoekt meer publiek. Voorzitter Ma- chiel van der Woude wordt uitvoerig geciteerd en meldt dat onze club overweegt een penaltybokaal in te stellen om daarmede meer dan 300 toeschouwers te trekken. Uiteraard zullen de leden over de plannen worden geïnformeerd. Ons lid en Zilveren Ploeger Jaap Pluim viert op 17 februari a.s. zijn 70e verjaardag. Jaap was een groot aantal jaren voorzitter van de Commissie Klassieke Veteranen, waar hij later ook nog de functie van grensrechter vervulde. Jaap is een trouw bezoeker van de wed strijden van het le elftal en vast aanwezig bij het Herenj aardiner in januari en de bijeenkomst van de Zilveren Ploeg in november. Na mens de AFC wensen wij hem nog een groot aantal gelukkige jaren samen met Mauritska. 16 februari 2011 89e jaargang nr. 7

Schakels (clubbladen) | 2011 | | pagina 4