m Sixes op 1 januari 2011 20 j anuari 2011 89c j aargang nr. 6 iedereen die heeft bijgedragen aan deze avond willen wij bedanken voor hun gulle gift. Laten we toch een paar namen noemen, Michel de Hond voor zijn enthousiasme en tijd die hij heeft gestoken in de film en voorzitter Machiel van der Woude, die in kostuum een avond lang heeft zitten kienen met zijn teamgenoten en de Kiencommissie toe heeft gespro ken op z'n Machiel's, dank daarvoor. Namens de Kiencommissie willen wij iedereen een Top 2011 wensen waar gezondheid, gezelligheid, genegenheid, sportiviteit en humor centraal moeten staan. Tot volgend jaar, De Kiencommissie. Winnares van de hoofdprijs, een reischeque, gewonnen door Patricia, vriendin van zondag 7 speler Surya Steylen. I üe»c- ":.tteercft Hertz Sjoerd Jens wint een weekend rijden met een cabriolet en kaartjes voor de Toppers. uk Met dc Topklasse Sixes het nieuwe voetbaljaar in AFC is een club met vele tradities. En als er een traditie is die elke rechtgeaarde AFC-er eigenlijk niet zou moeten missen is het de Sixes wel. Sinds decennia wordt op Nieuwsjaardag dit zes-tegen-zes voet baltoernooi gespeeld, waarbij altijd de juiste sfeer van jong tot oud, van recreatievoetbal tot topklasse wordt aangebracht. De oudere generatie herinnert zich nog de humorvolle presentatie en organisatie door wijlen Ton Disselkoen, en o.a. scheidsrechter Sal van Gelder. Of Theo van Seggelen die ooit in smoking rechtstreeks vanuit de stad met zijn tas om 10.00 uur (ja, zo vroeg begonnen we toen!) op AFC verscheen. De warming-up werd ooit gedaan door een aerobic lerares, en ook hebben wij ter introductie een volstrekt mesjogge echtpaar eens laten optreden met een vertolking van Ivanhoe, compleet met plastic rid derhelm en houten zwaardje Bestuurslid Lou Hekster, als commisaris seniorenvoetbal al het niet- topklasse voetbal in de portefeuille, stond dit keer garant voor de organisatie, met Max Flam als secondant, tevens scheidsrechter. Vele oer-Sixers waren weer rond half een aanwezig, zoals bijv. Tonny van Leeuwen, Maurice Koster, Robby Lobatto en Karei Kuyvenhoven, maar ook referee Appie Springer en, speciale vermelding, praeses Machiel van der Woude. "Onze voorzitter is overal bij, vorige week zagen we hem nog bij het Kienen, vandaag op de Nieuwjaarsreceptie en over een paar weken op het Jaardiner, zelfs op bestuursvergaderin gen is hij present!", grapte Lou. De deelnemers aan de Sixes Pachters Frans Ris en Joop Kenter hadden de koffie, oliebollen en appelflappen reeds klaargezet en uit ongeveer 28 deelnemers (met excuus dat ze niet allen genoemd worden) in de champagnekoeler werden 4 topklasseteams van 6+1 samengesteld: AFC, Genemuiden, Lienden en Spakenburg. In een halve competitie van een kwartier per wedstrijd op de halve stukken van het uitstekend bespeelbare Veld 4 trok uiteindelijk, en hoe kan het ook anders, AFC aan het langste eind. Toevallig was ondergetekende als captain van dit team uit de bus gekomen Het was verheugend te constateren dat de jongere generatie ook goed vertegenwoordigd was, de zoons van onder meer Ron van Doesburg, Benno Honsdrecht, Peter van Essen, Steve Bierman, Sebo Woldringh, Dennis Bijlsma en uw scribent deden allen mee en niet onverdienste lijk! Dani Bijlsma kreeg een prijs voor de mooiste goal (hakje achter het standbeen om - hij is normaal keeper!). En Sammy Honsdrecht ont ving een prijs voor de mooiste panna (de broer van Lou door de be nen). Tonny werd ook gelauwerd voor de mooiste pass, terwijl de voorzitter voor zijn imitatie van Suarez (niet bijten in de nek, maar de lat werd geraakt) in de spotlight werd gezet. Kortom, een mooie middag bij AFC en we spreken de hoop uit dat volgend jaar er nog meer spelers zullen deelnemen! Nicky Hekster x/eeop0 ^Fc KlENFH 2c Miss Kien Jill, de vriendin van Shane Arana Barrantes, speler van zondag 1. 5

Schakels (clubbladen) | 2011 | | pagina 7