Van Harte In Memoriam Ledenlijst AFC's "Bie"- zonderheden -Irfj.* 20 januari 2011 89° jaargang nr. 6 Geboren op 22 november 2010 Rosalie dochter van Guido van der Klaauw en Natalie Kooy Namens de AFC onze hartelijke gelukwensen aan de trotse ouders en grootouders. Kandidaat leden: Brian Verwoord, pup., 21-4-2000, Boogschutter 78, 1188 BV Am stelveen, 06-55960583, lidnr. 10094. Adreswijzigingen: Ernst Huisman, Calle Les Bignonies 16, 08394 Sant Vincenf de Montalt, Spain, lidnr. 367. N. de Haan, Veenendaalplein 13, 1185 DD Amstelveen, lidnr. 100003. J.J.A. Onsman, Sibeliuslaan 5, 4837 CA Breda, lidnr. 9170. Reinoud van Servellen, Geleenstraat 46 hs., 1078 LG Amsterdam, lidnr. 6659. Peter van der Linden, Jan Pieter Heijestraat 166 1054 ML Amster dam, lidnr. 8832. Ronald Limburg, De Lairessestraat 39, 1071 NS Amsterdam, lidnr. 2926. Rogier Schoute, Deurloostraat 121, 1078 HX Amsterdam, lidnr. 8651. Michael Parsser, Gerard Doustraat 202', 1073 XB Amsterdam, lidnr. 4838. Opzeggingen: L. Chung 8742 In mijn eerste column in deze uitgave van ons clubblad de Schakel in het nieuwe jaar 2011 en nog medio januari wil ik u allen een in alle opzichten gelukkig, gezond en sportief jaar wensen en tevens hopen op een fantastisch jaar voor onze 116 jarige vereniging met in dit lopende seizoen een duidelijke handhaving van ons le elftal in de huidige Topklasse. Het nieuwe jaar werd op 1 januari jl. geopend met de traditionele Nieuwjaarsreceptie. Op deze avond sprak onze voorzitter Machiel van der Woude zijn nieuwjaarstoespraak uit, welke u kunt lezen op onze website en ook elders in deze uitgave van ons clubblad. De toespraak van onze voorzitter werd afgesloten met het zingen van ons clublied gecomponeerd in 1935. Twee kritische opmerkingen van mijn kant. Als eerste dient het zingen van ons clublied staande te gebeuren en ten tweede dat tijdens de toesprak van onze voorzitter even stilte dient te worden betracht. Denk daar aan op onze receptie in 2012. Afgelopen zondag werd de competitie in de Topklasse hervat met een schitterende overwinning van 4-1 op Haaglandia. Elders in deze uitgave van ons clubblad kunt u zoals gebruikelijk een verslag lezen van de hand van Maurice Loonstijn en ook op de website. De ko mende weken speelt ons vlaggenschip op 23 januari tegen Quick '20 (thuis), op 30 januari tegen Hilversum (uit), op 6 februari tegen Baronie (thuis) en op 13 februari tegen Argon (thuis). Noteert u deze belangrijke wedstrijden vast in uw agenda. Na een verblijf van ruim 8 weken in de VU is ons ondersteunend lid Jogriet Endel (zus van onze overleden AFC-Ridder Wini Endel) maandag 10 januari jl. geheel genezen verklaard weer in haar eigen huis teruggekeerd. Namens de AFC wensen wij haar een spoedig herstel. Van 7 t/m 10 januari jl. verbleef onze A-selectie in Portugal voor de jaarlijkse trainingsstage. Op onze website, alsmede in deze uitgave van ons clubblad kunt u kennis nemen van een verslag van Gijs Roodbeen, (gelukkig weer aanwezig na zijn ernstige blessu re),waaruit blijkt dat deze reis zeer succesvol is geweest. Ik begreep dat tijdens deze dagen de basis is gelegd voor de wedstrijden in de 2e helft van het seizoen. Ook de selectie van het 1' Zaterdagelftal was op trainingsstage. Van 6 t/m 9 januari jl. waren zij in Barcelona. Van elftalleider Paul van 't Wout hoorde ik dat de stage zeer geslaagd is geweest. Op onze website kunt u een leuk verslag lezen van de hand van Thomas Rijs- man. In de nr. 1 van de uitgave van de Deelraad Zuid was een artikel opgenomen over het bereiken van het hoogste punt van Miles Buil ding een appartementencomplex met 71 koopwoningen. Bij dit arti kel was een foto geplaatst van twee toekomstige bewoners in dit complex. En ja natuurlijk waren dat weer leden van onze club te weten Nobelprijswinnaar (2008) en secretaris van onze Commissie Commerciële zaken Tim Timmerman en echtgenote Carla. U weet mijn mening over leden van onze AFC, die je overal tegen komt... In de PS-bijlage van Het Parool staat iedere zaterdag een interview met een bekende Amsterdammer met als titel Mijn Amsterdam. In een recent artikel was een interview opgenomen met Natasja Lam- mers, choreografe en oud-danseres en thans verantwoordelijk voor de dans van o.a. de RTL4-talentenjacht The Voice of Holland. Op een vraag Amsterdam voor kinderen geeft zij als antwoord zoon Zeb, hij is negen, voetbalt en traint drie keer per week bij AFC in een leuk jeugdteam". Begin januari jl. had ik mailcontact met Zilveren Ploeger André Bonnet. Zoon van ons lid Jo Bonnet (in 1991 als eerste vrouw on derscheiden met de Mr. Henne Boskamp Nobelprijs) en zoon van ons overleden Lid van Verdienste Bep Bonnet. André woont met zijn echtgenote Kinie in Zuid-Afrika en vertelde mij, dat zij op visite waren geweest bij Zilveren Ploeger Frans van den Bor en echtge note Ellen. Er moest een afstand van 1000 km worden afgelegd om tijdens dit bezoek onder een borrel oude herinneringen op te halen over onze vereniging. André en Kinie laten alle bekende leden van AFC hartelijk groeten. Zaterdag 8 januari jl. werd er voor circa 330 spelers van de Champi ons League, World Cup, E en F-pupillen weer een grandioze hap pening gehouden. Voor foto's en een verslag verwijs ik u naar de website. Namens de AFC weer onze complimenten en dank aan onze jeugdcommissie, jeugdtrainers, leiders en de vele vrijwilligers. Ook de dames kwamen, zoals gebruikelijk in het Hilton Hotel bij elkaar. Nadat gedurende een groot aantal jaren Sylvia Gehring- Konings, Agnes Reddering-Postmaa en Ingrid Husers-van Zielst de organisatie in handen hadden had zich dit jaar een viertal moeders van jeugdleden aangemeld. Cilia Bruin, Paula de Jonge, Anette Kouwenhoven en Cecile Smits-van Oyen. Deze nieuwe organisato ren zorgden voor een geweldige happening. Namens de AFC onze dank aan de nieuwe organiserende dames van dit jaarlijks festijn. Ons lid Arno Kottmann, met zijn bedrijf Kottmann Co BV, Accountancy en Belastingadviseurs, AFC-Vriendelijk verbleef in december jl. in het ziekenhuis voor het ondergaan van een aantal medische behandelingen. Gelukkig is hij weer hersteld en mocht ik Het Bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 21 december 2010 op de leeftijd van 89 jaar van mevrouw Ron Laarhoven-Smit weduwe van ons overleden lid Ger Laarhoven en moeder van onze Zilveren Ploeger en Nobelprijswinnaar (1997) Fred Laarhoven. Namens de AFC betuigen wij onze oprechte deelneming aan de naas te familie. Machiel van der Woude - voorzitter Ronald Koster - secretaris 3

Schakels (clubbladen) | 2011 | | pagina 3