Supergaaf bij AFC Superstars Gelukkig Nieuwjaar Toernooi Trainingskamp A-selectie in Portugal 5i: Z'2 20 januari 2011 89e jaargang nr. 6 doksituatie, over de AIO heen, op de Zuidas te blijven Maar door het ontbreken van geld en een overkill aan kantoorruimte zijn veel plan nen gewijzigd of een tijdlang in de ijskast gezet. De aansluiting van ons complex op het Beatrix-park wordt mogelijk, en dan spreken we over 2030, alsnog gerealiseerd. Daar kunnen we natuurlijk niet op wachten. Om die reden wordt op korte termijn weer verder gesproken met de Gemeente over een compact sportpark met een nieuw, beter geoutilleerd clubhuis, met zes velden in totaal en meer kunstgras, oostelijk gesitueerd tussen de De Boelelaan en het spoor. Hopelijk biedt dit gesprek de zo door AFC gewenste duidelijk. Wij houden u natuurlijk goed op de hoogte. Clubgenoten, Wat gaat het nieuwe jaar ons verder brengen? Naast de al genoemde evenementen, en de onder leiding van Lou Hekester en Max Flam geslaagde Sixes op nieuwjaarsdag, neemt AFC op 8 en 9 januari de Borchlandhal in bezit: zaterdag is het de beurt aan de pupillen en op zondag is er het het grote Gelukkig Nieuwjaartoernooi voor alle zaterdag- en zondagteams. Een week later gevolgd door het jaardiner in het American Hotel en het damesjaardiner in het Hilton ter gele genheid van de 116e verjaardag van de Amsterdamsche Football Club. Een stevige basis dus voor een geweldig jaar. Mede mogelijk ge maakt door een grote groep vrijwilligers die zich met hart en ziel inzetten voor de club. Mensen zoals Wiebe Westerhof bij de jeugd, Patrick Reddering bij de senioren, webmaster Hans Elias en Ere-lid Johan de Bie als de ultieme Minister van Sociale Zaken. Maar ook door jonge bestuursleden als secretaris Ronald Koster en penning meester Benno Hondsrecht, die samen met verenigingsmanager Hen- ny Kottmann, met veel flair en inzet de eerder zo goed door o.a. Kees Gehring, Edwin Geluk en Nicolaas van Ommeren vervulde taken, op zich hebben genomen. Laten we hopen op een gezellig jaar in ons oude, maar sfeervolle clubhuis, met de vertrouwde goede catering van Frans Ris en Joop Kenter en hun medewerkers. Hopen op mooi voetbal en sportiviteit op en rond de velden. Als dat allemaal lukt wordt ook 2011 een jaar om niet te vergeten. Daar heffen we met elkaar het glas op: proost en een heel Gelukkig Nieuwjaar. Met de winterstopslaap nog maar net uit de ogen gewreven, stond vandaag, 8 januari, Superstars 2011 op het programma bij de jeugd. Onze ruim 330 talenten uit de Champions League, de World Cuppers en de F- en E- pupillen waren vanochtend al heel vroeg te bewonde ren in de hal van Borchland. Om daar opgewarmd en wakker geschud te worden door een opzwepende Carlos. Zeven spelrondes met verschillende voetbalspellen, touwtrekken, een circuit met tijdmeting, bowlen, een voetbalquiz, estafette en kleuren en ontwerpen van een AFC logo maakten er een drukke dag van. Om ongeveer kwart over drie vond de prijsuitreiking plaats door de voorzitter van de jeugdcommissie Brian Speelman die daarbij gehol pen werd door de aanvoerder van AFC AlSoufïan El Ouahabi. Voor iedere categorie een beker voor de le, 2e en 3e prijs. De grote winnaars waren de teams van Borussia(CL), Brazilië(WC), F9 en E topA. Maar eigenlijk had iedereen vandaag gewonnen. En moe waren ze ook aan het eind van deze dag. Het AFC lampje voor in de slaapkamer dat vandaag als cadeautje meegegeven werd kon op heel wat slaapkamers al vroeg uit We hadden veel hulp vandaag. De evenementencommissie zorgde voor de organisatie. Maar ook trainers, jeugdcoördinatoren, fysio, leidende ouders, Cios studenten, "lunchmoeders" en de bijna volledi ge teams van AFC Dl, A2 en Al waren van vroeg tot laat in de weer voor - en met!- de allerjongsten van AFC. Namens de jeugdcommissie nogmaals dank aan iedereen die vandaag - en in de voorbereiding- geholpen heeft. Wiebc Westerhof Gelukkig Nieuwjaar Toernooi voor de recreatieve senioren op 9 januari Winnaar van de ochtend: zondag 3 Omdat dit, bijna traditionele, toernooi de afgelopen 2 jaar was afge keurd (deze toernooien waren destijds op AFC/Goed Genoeg ge pland en door het slechte weer kon er toen niet gespeeld worden) had de organisatie dit keer gekozen voor de zekerheid van een zaalvoetbal toernooi. De Borchland hal was deze zondag de gehele dag het do mein van de senioren. Na weken van 'niet' voetballen, was iedereen weer blij hun talenten te kunnen aanspreken. Een zeer geslaagde dag voor alle deelnemers. Zeer grote dank voor alle vrijwilligers. Laat dit toernooi het begin zijn voor een bijzondere goede tweede helft van de competities van alle teams. Succes! Lou Hekster Dag 1: 7 januari, 05.00 am in vertrekhal 1. Iedereen was op tijd op Schiphol, met blazer en kleine oogjes. Het was mooi om te zien dat voorzitter Machiel van der Woude en secre taris Ronald Koster ons kwamen uitzwaaien en ons een succesvol trainingskamp kwamen wensen. 7

Schakels (clubbladen) | 2011 | | pagina 11