V Sinterklaas trotseert de kou! Kerstdiner voor C junioren zeer geslaagd 15 december 2010 89e jaargang nr. 5 Het programma luidt als volgt: 9.30 uur: Ontvangst en aanvang programma 12.30 uur: Lunch 13.15 uur: Voortzetting programma 15.00 uur: Afsluiting Parkeren is gratis De kleding: AFC tenue Gymschoenen voor binnen Als je kleding uitdoet, zorg dat er een naam in staat anders heb je kans datje spullen niet terug te vinden zijn! De sporten: Zaalvoetbal toernooi Bowlen Muurbal Technische Vaardigheden Aangezien we van tevoren moeten weten hoeveel jeugdleden er mee doen verzoeken wij jullie vriendelijk om je voor 15 december via de mail (of via het aanmeldingsformulier) bij de leider van je team aan te melden. Bericht voor de leiders en ouders: Leiders opgeletjullie worden 20 minuten eerder verwacht zodat we jullie extra informatie kunnen verstrekken over jullie rol deze dag. Kom op tijd want we gaan op schema beginnen! Parkeren: Ouders kunnen hun auto parkeren op de parkeerplaats bij Borchland. Parkeren is gratis. Ouders: als jullie je kind achterlaten op Borchland zonder begelei ding, is het verplicht bij de leider van het kind een telefoonnummer achter te laten waar ook daadwerkelijk iemand te bereiken is in geval van nood! De prijsuitreiking begint rond 3 uur. Het programma eindigt om half 4! Tot 8 januari! Het was even spannend.. Komt Sinterklaas langs bij AFC of hield de kou hem tegen dit keer. Want met een gevoelstemperatuur buiten van min 15 graden, moesten we het pepemotentoemooi al afzeggen en het zou een grote teleurstelling zijn geweest als de Sint met zijn Pie ten ook verstek moesten laten gaan. Maar gelukkig, om drie uur maakte de goedheiligman zijn zijn entree in een bomvol clubhuis. Samen met zeven Pieten. Aan de voorbereiding hadden de Pieten dit jaar vast veel werk gehad. Van bijna ieder team wist Sinterklaas namelijk iets te vertellen. Hij wist zelfs zoveel dat AFC de teksten dit jaar ook digitaal - op een Spaanse USB stick- meekregen en al die verhalen komen binnenkort op de teampagina's op de website van AFC. De muziek was ook dit jaar "levend" en het combo Kees Koedood wisselde de 5 december klassiekers af met speciale AFC nummers. Uiteraard uit volle borst meegezongen. 1 Met pepernoten en een chocoladeletter verlieten onze F-jes en de spelers van de World Cup en Champions League met een dikke jas aan het sportpark. In de verte zagen ze nog net hoe Sinterklaas op weg was naar nog veel meer kinderen. De jeugdcommissie van AFC vond het fantastisch dat zoveel kinde ren met hun ouders, opa's, oma's en trainers naar AFC kwamen van daag. Daardoor, maar ook door de inspanningen van de evenementencom missie en de "kanjers achter de bar", was het dit jaar weer een groot succes. Traditiegetrouw werd op woensdagavond 8 december het kerstdiner voor C junioren in het clubhuis georganiseerd. Ruim 140 spelers, trainers en leiders konden - na alle afgelaste trainingen- weer eens terecht bij AFC. Maar niet in sportkleding, nu in aangepaste kleding voor een kerstdi ner. En we zagen de jongens gekleed gaan zoals we dat op zaterdag en zondag nooit zien. Veel colberts, maar ook een aantal in een smet teloze smoking. Die laatsten wonnen dan ook de prijs voor best ge klede speler(s) Nadat iedereen het voorgerecht achter de rug had, was het tijd voor de Mystery Guest. Vorig jaar was het Jan Vertonghen, dit jaar mochten we uit hetzelfde Ajax een oud AFC-er begroeten. Er waren maar weinig vragen nodig voordat iedereen doorhad dat de rechtsbuiten van Ajax, Florian Jozefzoon, achter het scherm verstopt zat. Na de Cl is Florian in 2006 vertrokken bij AFC om een paar jaar later door te breken in de ArenA. Door een knieblessure kon hij vandaag niet mee naar Milaan, maar hij verzekerde ons dat hij na de winterstop weer te bewonderen zou zijn. De Zondag Cl bleek uiteindelijk als eerste de naam van Florian geraden te hebben, zij werden de winnaar van dit onderdeel. Toen ook het hoofdgerecht, een heerlijk Italiaans buffet, genuttigd was volgde de overbekende quiz, dit jaar Petje op-Petje af, uiteraard met speciaal voor de avond gemaakte AFC petten. En voor het eerst in de historie was het toegestaan om binnen in het clubhuis je pet op te houden. Met veel enthousiasme (en af en toe een heel klein beetje vals spe len.) gaven de C junioren zich over aan de quiz. Moeilijke vragen, filmpjes met onbekende afloop, bloopers in beeld, "hooghoudende" trainers, van alles wat. Uiteindelijk werden er twee ronden gespeeld met twee terechte win naars, de echte voetbalkenners komen altijd bovendrijven. Omdat Ajax nog een wervelende show tegen AC Milan in petto had, ging de tv aan op het grote scherm en bleven een groot aantal spelers nog even kijken naar de mannen van Frank de Boer. Met die overwinning er nog bij, was het helemaal een goed gelukte avond. W.W. 19

Schakels (clubbladen) | 2010 | | pagina 31