V I The Homewo* Company 15 September 2010 89e jaargang nr. 2 SUBI Kopduel tussen Peter Post en een Achilles speler Nog in diezelfde minuut werd ons feestje overigens spoedig ver stoord: Achilles'29 sloeg genadeloos terug; 2-2. De beide beentjes stonden weer op de grond. Achilles bleef aanvallen en verzorgd opge zette aanvallen afvuren op de AFC-defensie. Meer dan eens gelukte het hen door te dringen tot de laatste linie. Tal van corners en schoten ten spijt, wisten zij echter niet tot scoren te komen. Zelfs een niet te missen kans na een corner werd tot drie maal toe door zowel de AFC- keeper als door Shane Arana Barantes van de doellijn gekeerd. De wedstrijdminuten liepen weg. Een gelijkspel, daar kon uw scribent prima mee leven. Na twee wissels (Gijs Roodbeen voor Steve Kenepa en Patrick Krop voor Wout Meulemans) leek de wedstrijd uitge speeld. Of toch (nog) niet? Op slag van het laatste fluitsignaal werd Daryl van Mieghem gevloerd op de rand van de 16-meter. Mike Ruijter en Magid Jansen achter de bal. Wie zou deze vrije trap gaan nemen? Op onnavolgbare wijze krulde Magid Jansen de bal om de muur in de bovenste hoek van de kruising binnen. Uw scribent raadt u aan de beelden van RTV N-Fl nog eens te bekij ken (zie naschrift redactie). Een werkelijk prachtige goal waardoor AFC met 3-2 voor kwam. Wellicht tegen de verhouding in gezien de hele wedstrijd. Maar ja. zo gaat dat in voetbal; you win some, you lose some. Nadat de 'dikers' de scheidsrechter om de 20 seconden "tijd" toerie pen (uw scribent incluis) floot hij toch maar af. Enfin, AFC pakt 3 heel belangrijke punten en doet bovenin volop mee. Volgende week de lastige uitwedstrijd tegen FC Oss, dat giste ren wederom won, ditmaal uit bij Hollandia. Supporterclub The Reds heeft een bus ter beschikking gesteld voor onze supporters deze wedstrijd mee te maken. Aanmelden kan bij bestuurslid Lou 'Oostenrijk' Hekster. Was er verder dan nog wat te melden? Penningmeester Benno Honsd- recht liep de dam -tot - damloop in 1.12 min. en een beetje. Deze tijd had uw scribent nodig om terug te keren van Quick'20 uit Oldenzaal enkele weken geleden (met de auto welteverstaan). Een knappe - sportieve- prestatie van Benno. Ondanks de wat tegenvallende publieke belangstelling was het nog gezellig in ons clubhuis waarna uw scribent aftoog naar zijn schoon ouders voor een noodzakelijke maaltijd (kippensoep naar grootmoe ders recept, de 3 b's meer dan waardig - voor de kenners-, nasi-kip met garnituur en een ijsje met koffie toe. De beelden van RTV N-H kwamen daar nog bovenop. Wat zal ik lekker slapen zometeen Opstelling AFC: Raymon van Emmerik, Dwight Gefferie, Peter Post, Mike Ruijter, Willem Scheerens, Shane Arana Barantes, Magid Jan sen Said Moumane), Wout Meulemans (Patrick Krop), Steve Kenepa (Gijs Roodbeen), Sjoerd Jens en Daryl van Mieghem. Maurice Loonstijn Foto's (Ton Post) staan op onze website bij 'AFC Fotoalbum' Naschrift redactie: Alle wedstrijdsamenvattingen van RTV N-H zijn op onze website te zien bij 'Topklasse nieuws' onder 'TV verslagen Topklasse Een afgeslagen aanval op het Achilles doel 5

Schakels (clubbladen) | 2010 | | pagina 7