www.kn it-ted. com essential knitwear knit-ted represents luxurious, comfortable, stylish yet timeless knitwear for men and woman. 15 september 2010 89e jaargang nr. 2 zo goed naar AFC toe. Het spreekuur op de maandagavond is daar een goed voorbeeld van. Maar ook mijn vrouw Liliane is actief, zij is voorzitter van de stichting "Lopen voor het leven" wat geld doneert aan het K.W.F. Goed he. Vraag: Behalve door je honkbal ben je ook de boeken ingegaan vanwege FC Amsterdam. In het boek De Lieverdjes door Marcelle van Hoof kom je zeer regelmatig aan het woord. Waarom was dat? Antwoord: Omdat ik de hele rit heb uitgezeten. Spelers en trainers kwamen en vertrokken, maar ik niet. Dus ik kon nogal wat verhalen vertellen. In 1974 werd ik over mijn honkbalervaringen door Mart Smeets geïnterviewd. Wij kwamen ook over FC Amsterdam te spre ken en hij vroeg wat het eerst in me opkwam als ik over FC Amster dam dacht. Nou het karakter in de ploeg" "De humor is het karak ter van de ploeg" Dé Stoop vond dat zo'n mooie uitspraak en liet die dan ook in brons beitelen. Prachtige maquette werd in de stadionmuur gemetseld. Helaas gestolen toen de club werd opgeheven. Overigens was op die maquette over de naam FC Amsterdam al DWS geschre ven, niet ervan af te krijgen. Ook dat is humor. Samensteller André Wi jnand 31 verschillende modellen vandaag besteld is morgen in huis heeft u nog vragen - bei dan Petra Stapper 06-12993593 Van 14 oktober t/m 14 november 2010 bij aankoop op www.knit-ted.com bovenstaande dames shawl t.w.v. 39,- kado! knit-ted 16

Schakels (clubbladen) | 2010 | | pagina 28