m LOONVISIE untants .Consultants tingadviseurs .Financieel Adviseurs ie* Vanaf de eerste minuut van de wedstrijd viel uw scribent echter op dat de spelers last leken te hebben van een zonnesteek. Zo trots ik vorige week kon schrijven, zo bedroefd ben ik op dit moment. Na tuurlijk; verliezen hoort er nu eenmaal bij. Maar de inzet en wed strijdinstelling bleken vanaf minuut één onvoldoende. Het was dan ook niet verwonderlijk dat EVV een penalty toegewezen kreeg na een handsbal van Dwight Gefferie. De goed keepende Raymon van Em merik stopte de bal knap. Niet veel later moest Peter Post geblesseerd het veld verlaten. Peter speelde al met pijnstillers vanwege pijn in de voet. Uw scribent werd zojuist door hem gebeld vanuit de VU; tot zijn knie zit hij in het gips voor 4 tot 6 weken als gevolg van een zogenaamde stressfractuur. Dit kwam bovenop de vervelende blessure die Gijs Roodbeen eerder opliep tijdens een wedstrijd van ons 2e elftal vandaag. Saïd Moumane was Peter's vervanger. Toch was het Sjoerd Jens die na zeer goed voorbereidend werk van Daryl van Mieghem AFC op 1-0 bracht. Een mooie ruststand vond uw scribent diat echter nog een tegengoal te verwerken kreeg. Een EVV-speler kon vanaf de middenlijn via een slalom zo doorlopen en scoren....1-1. Dat de trainer een donderspeech heeft gehouden, zo veel lijkt wel duidelijk voor uw scribent. Dit bleek echter totaal niet uit het ver toonde spel. Het was dan ook EVV dat via een geweldige vrije trap op 1-2 kwam. De schutter schoot de bal snoeihard in de linkerkrui sing; onhoudbaar voor van Emmerik. Trainer Cor ten Bosch ging wisselen; Steve Kenepa moest het veld ruimen voor Chelton Linger. Niet veel later was het echter opnieuw EVV dat via een mooie kopbal van Emmerik wist te passeren; 1-3. Opnieuw een -laatste- wissel. Wout Meulemans maakte plaats voor Ron van Es voor wie dit zijn eerste 'echte' optreden was in AFC 1 Uw scribent was na afloop niet in goeden doen; beetje uit het veld geslagen en ik denk terecht. Verliezen hoort erbij, maar vandaag verloren we van vooral onszelf, van onze eigen instelling. Jammer. Ook het thuisfront moest het daardoor ontgeldenMcDonald's Amstelveen was blij twee BigMac's en een hamburger te kunnen leveren. Volgende week de lastige uitwedstrijd in en tegen FC Lien- den van Hans Kraay jr. De komende week zal er het nodige moeten veranderen. Opstelling AFC: Raymon van Emmerik, Mike Ruijter, Peter Post (Saïd Moumane), Dwight Gefferie. Shane Arana Barrantes, Willem Scheerens, Wout Meulemans Ron van Es), Magid Jansen, Sjoerd Jens, Steve Kenepa (Chelton Linger) en Daryl van Mieghem. Maurice Loonstijn Foto's (Ton Post) staan op onze website bij 'AFC Fotoalbum' 15 september 2010 89e jaargang nr. 2 10 oktober 2010: FC Lienden - AFC 2 - 4 Een dag met een traan en een lach AFC speelt weer eens in de provincie, ditmaal in de Betuwe. Bij FC Lienden. Op tijd opgestaan vanochtend. Galletjes in de oven, een lekker begin. Zonnetje scheen volop, een mooie dag. Totdat ik gebeld werd door interim-elftalleider Henk Bijlsma. Die meldde mij het droevige nieuws dat Kay Bottse, talentvolle speler van ons 2e elftal na een bezoek aan internist en vervolgens cardioloog gedwongen werd te stoppen met voetballen. Kay is een op- en top AFC-er en trainde dit seizoen meerdere keren mee met AFC 1. Dit nieuws over deze 19- jarige speler overschaduwde het vertrek uit Amsterdam. OK, de weg naar Lienden. Sinds de verbreding van de A2 een lekkere weg. Na afslag Lienden waan je je even in een soort Duits landschap. Ik mistte afslag Bielefeld-Zentrum eigenlijk. Lienden kent een mooi en gezellig complex met - naar uw scribent's mening - helaas kunst gras. Mag ook gezegd worden (en dus bij deze), bijzonder leuk en aardig publiek langs de kant. Niet de zo vaak gelezen 1500 man, maar toch.... We waren koud 10 minuten bezig toen Daryl van Mieghem de achter lijn haalde maar zich verstapte en direct naar zijn kuit en been wees. Geen goed nieuws zag uw scribent al gelijk. Morgen zal Daryl een foto laten maken maar geen best vooruitzicht. Succes en beterschap gewenst met het hopelijk voorspoedige herstel! Ron van Es was zijn vervanger zonder warming-up. Enige ogenblikken later een schot van Magid Jansen welke bal de keeper niet goed wegwerkte. Sjoerd Jens stond natuurlijk weer dicht bij om de bal met de borst (of zoals hij later zelf aangaf met de buik) achter de lijn te brengen; 0-1. Vier minuten later gaf de goed mee opkomende Dwight Gefferie de bal af aan Magid Jansen, deze gaf de bal strak voor op Ron van Es. Dat soort kansjes weet Ron maar al te goed te benutten; hij maakte zijn eerste goal voor AFC 1, 0-2. Helaas voor ons was er binnen de kortst mogelijke minuten aan de overzijde een goal; door een inschattingsfout van onze verdediging en kon Lienden op 1-2 komen. Dit zou ook de ruststand zijn. Na rust gaf Ron van Es een strakke bal op Wout Meulemans (vandaag weer ouderwets spelend) die de bal gaf op Sjoerd Jens. Deze tikte de bal behendig en waardoor hij zijn tweede doelpunt kon maken (1-3). In de volgende minuut kreeg AFC een corner toegekend die door gaans door Magid Jansen getrapt wordt. De prachtige bal werd strak op het hoofd van Ron van Es gelegd; die hard en goed de 1-4 binnen- tikte. Nog net bekomen van de wondermooie goal zorgde Lienden er echter voor dat uw scribent naar lucht moest happen. Topscorer John van Loenhout zorgde voor 2-4. Ron van Es scoort het 2e doelpunt tegen FC Lienden

Schakels (clubbladen) | 2010 | | pagina 14