Zondag A
Route naar Elinkwijk
en Haaglandia
Zaterdag C
Zondag B
De Jonge AFC'ers
14.45 78556 Kolping Boys Al - AFC A2(zat) David A.J.
14.30 2269 Ajax B2 - AFC B1 (zat) Turenhout van P.C.
14.30 178876 Overbos CI - AFC Cl(zat) beker Leen van J.M.
17.00 178872 Purmerend CI - AFC C2(zat) Bruggeling M.
10.00 178792 Zeeburgia D1 - AFC Dl beker
10.30 199109 Jos/Watergraafsmeer D1 - AFC D3
10.30 199119 AFC D4 - AFC D5
12.30 199125 AS'80 D4 - AFC D6
12.00 199134 SDO D3 - AFC D9
13.00 199140 Weesp D5 - AFC D10
12.30 223585 SDZ E2 - AFC E2
09.30 202505 RKDES El - AFC E3
10.30 223595 AFC E5 - AFC E4
09.00 202521 Amstelveen E2 - AFC E6
10.15 202529 Nieuw Sloten E2 - AFC E7
10.15 202547 Swift E8 - AFC El 1
10.15 182882 SDW E2 - AFC E13
10.45 187222 NFC/Brommer E2 - AFC E14
10.15 203962 Roda'23 F3 - AFC F4
11.00 203980 Legmeervogels F4 - AFC F8
Thuis programma zondag 14 februari 2010
11.45 151938 AFC 6(zon) - Schoten 3
11.45 406069 AFC 8(zon) - Parkstad 3
14.45 161495 AFC Al(zon) - Onze Gezellen Al
11.45 179126 AFC B2(zon) - WA/Spartaan B1
09.00 60447 AFC C2(zon) - GeuzenM'meer Cl
09.00 180210 AFC C3(zon) - JOS/W'graafsmeer C2 wit shirt
09.00 180182 AFC C4(zon) - Roda'23 C2
09.00 180209 AFC C5(zon) - Omni world C3
Uit programma zondag 14 februari 2010
11.15 40864 ZSGO/WMS 2 - AFC 3(zon) Basaida H.E1.
11.30 40155 NFC/Brommer 2 - AFC 4(zon) Troost F.G.
12.00 138076 DWV BI - AFC Bl(zon) Lyesen D.A.
14.30 179404 Buitenboys B3 - AFC B3(zon)
09.45 179367 AS'80 B6 - AFC B5(zon)
10.00 180202 Omniworld C5 - AFC C6(zon)
14.00 180175 Abcoude C5 - AFC C7(zon)
24 januari 2010: 14.30 uur, 1123, AFC 1 - Westlandia 1
scheidsrechter: Janson P.J.L.
ass.-scheidsrechters; Hoorn van H.J.A. en Voois M.
31 januari 2010: 14.00 uur, 1240, Elinkwijk 1 - AFC 1;
scheidsrechter: Kloeze te J.
ass-scheidsrechters: Bachmohr E.G.E.M.en Blankendal E.
7 februari 2010: 14.00 uur, 1278, Haaglandia/Sir Winson 1 - AFC 1;
scheidsrechter; Hesselmans A.J.
ass.-scheidsrechters: Timmers W.A.P.M. en Chadid A.
24 januari 2010: 11.00 uur, 39805, Hilversum 2 - AFC 2,
scheidsrechter; Punt R.
31 januari 2010: 11.00 uur,40061, AFC 2 - ADO'20 2,
scheidsrechter; Hond de M.
7 februari 2010: 11.00 uur, 39859, Elinkwijk 2 - AFC 2,
scheidsrechter; Verbij Th.G.
Elinkwijk
Amsterdamsestraatweg 1015, 3555 HT Utrecht
Ingang Theo Thijssenplein
Telefoonnummer: 030 - 2440448
21 januari 2010 88e jaargang nr. 6
Haaglandia
Prinses Irene Sportpark, Schaapweg 2, 2285 SP Rijswijk (ZH),
070 - 394 41 33
Vanuit Amsterdam:
Neem op de A4 de afslag Rijswijk/Delft (afrit 11)
Einde afslag rechtsaf.
Bij tweede stoplichten (let op snelheidsflitser bij de eerste) links
afslaan (voor de wasstraat en winkelcentrum "In de Bogaard").
Weg volgen tot rotonde.
Op rotonde rechts afslaan (Schaapweg).
Weg volgen, rotonde rechtdoor, links aanhouden. Generaal Spoorlaan
oversteken.
Volgende rotonde driekwart nemen en rechts het parkeerterrein op
van Haaglandia.
De trainingen kunnen vanaf heden weer doorgang vinden.
Contactpersonen
Zat 1, Paul van 't Wout (06-53395840)
Zat 2, Fred ten Nijenhuis (06-53487485)
Zat 3, Eran Hausel (06-46119428)
Zat 4, Joost Harmsen (06-15074259)
Zat 5, Maarten Blokland (06-18887550)
Zat 6, Iain Thompson (06-55326583)
Zat 7, Victor de Vries (06-13390145)
Zat 8, Sebastian Brokmann (06-44157465)
Zat 9, Jean-Paul Lo-ten-Foe (06-53892410)
Zat 10, Jack Huiman (06-38541459)
Zat 11, Alain Leons (06-20587800)
Vet 1, Lou Hekster (06-53304374)
Vet 2, Robby Lobatto (06-51987726)
Vet 3, Marcel Koster (06-53134078)
Zaterdagcommissie
De zaterdagcommissie bestaat uit:
Roy van Dijk - voorzitter (06-53288696)
Sebo Woldringh - secretaris (06-14672961)
Jack Huiman - commissaris (06-38541459)
Sebo Woldringh
Secretaris zat-cie
De trainingen kunnen vanaf heden weer doorgang vinden.
Contactpersonen zondag seniorenteams
AFC 3: trainer Martin Verburg tel. 06-52017206
AFC 4: Raymond Pekel tel. 06-28532522 en Gianni Termaaten tel.
06-52017570
AFC 5: Patrick Reddering tel. 06-47806481
AFC 6: Teun Linthorst tel. 06-29248487
AFC 7: Seth van Straten tel. 06-30888444
AFC 8: Wytze van der Gaast tel. 06-51519476 en Reinder Postma
tel.06-44537909
AFC 9: Jack Duis tel. 06-53662520
AFC 10: Ruben Salomon tel. 06-24557248
AFC 11: Leen Meijaard tel. 06-55753030
Samenstelling B-commissie
Patrick Reddering (06-47806481) Rogier de Boer (06-10897702):
coördinatie AFC 3 t/m AFC 5
Seth van Straten (06-30888444): coördinatie AFC 6 t/m AFC 9
Max Flam (06-25425231): coördinatie AFC 10 AFC 11
Zie verslagen elders in deze Schakel.
20