21 januari 2010 88e jaargang nr. 6
Thuis programma
11.00 40061 AFC
14.45 40650 AFC
14.45 40658 AFC
11.45 46035 AFC
11.45 46078 AFC
11.45 46091 AFC
14.45 161498 AFC
14.45 138080 AFC
11.45 179111 AFC
14.45 179278 AFC
09.00 60422 AFC
09.00 60442 AFC
09.00 180019 AFC
09.00 180031 AFC
zondag 31 januari 2010
2(zon) - ADO'20 2 Hond de M.
3(zon) - Volendam 2 Uaftouh M.
4(zon) - Waterwijk 2 Sahin A.
5(zon) - Pancratius 5 wit shirt A. Jeukens
9(zon) - Roda'23 5 A. Springer
10(zon) - Nieuw Sloten 3 H. Elias
Al (zon) - RKDES Al wit shirt
B1 (zon) - Diemen B1 Fadili E.H.
B2(zon) - Chabab B1
B3(zon) - ZRC/Herenmarkt B1
C1 (zon) - KHFC Cl Haan de E.
C2(zon) - Pancratius C2 wit shirt
C4(zon) - Pancratius C3 wit shirt
C7(zon) - Waterwijk C9
Uit programma zondag 31 januari 2010
14.00 1240 Elinkwijk 1 - AFC l(zon) J.te Kloeze
11.30 53849 Hillegom 3 - AFC 6(zon)
14.30 46965 ABN AMRO 2 - AFC 7(zon)
14.30 44964 Portugal Adam2 - AFC 8(zon)
11.30 45235 FIT6 - AFC 1 l(zon)
15.00 179241 DSS B2 - AFC B4 (zon)
11.30 179264 Pancratius B5 - AFC B5 (zon)
12.00 85929 DWV Cl - AFC C2(zat) K.Beharie
09.30 180015 de Meer Cl - AFC C3(zon)
11.00 180007 Zeeburgia C2 - AFC C5(zon)
09.30 179986 Waterwijk C4 - AFC C6(zon)
Thuis programma zaterdag 6 februari 2010
15.00 AFC VET-Quick
12.15 69377 AFC 2(zat) - DVVA 2 Roeleveld V.C.
14.45 72921 AFC 7(zat) - TABA 3
17.00 76508 AFC 8(zat) - ABN AMRO 3
14.45 77434 AFC 10(zat) - Diemen 2
14.45 126938 AFC VE3 - GeuzenM'meer VE4
14.45 2019 AFC Al(zat) - PH Almelo Al Steeg A.M.
12.15 2773 AFC Cl(zat) - FC Twente/Heracles Cl Peekei J.C.
12.15 2519 AFCDl-AjaxDl Landzaat F.W.
10.30 91733 AFC D2 - Haarlem D2
10.30 207223 AFC D3 - AS'80 Dl
09.00 191600 AFC D5 - Nieuw Sloten D3
10.30 207023 AFC D6 - Roda'23 D4
12.15 181411 AFC D8 - Pancratius D8 wit shirt
12.15 205171 AFC D10 - Abcoude D6
10.30 223584 AFC E2 - Roda'23 E2
10.30 204496 AFC E6 - DWS E3
09.00 192963 AFC E10 - Arsenal E3
10.30 183595 AFC El3 - Pancratius El3 wit shirt
09.00 188247 AFC El5 - DWV E7
10.30 214393 AFC F1 - Zeeburgia F2
10.30 211425 AFC F2 - Sporting Martinus F2
09.00 215020 AFC F3 - Pancratius F4 wit shirt
09.00 216758 AFC F4 - Chabab F2
09.00 212902 AFC F5 - DCG F2
09.00 211832 AFC F9 - Portugal Adam F1
09.00 212459 AFC F10-KDOF3 wit shirt
Uit programma zaterdag 6 februari 2010
13.30 74594 WV-HEDW 9 - AFC 6(zat)
12.00 69592 KSJB 2 - AFC 3(zat)
14.30 74334 WV-HEDW 12 - AFC 9(zat)
14.30 76928 AMVJ 7 - AFC 1 l(zat)
14.30 125644 Roda'23 VEI - AFC VEI
14.30 126416 Blauw Wit Asd VEI - AFC VE2
13.15 199116 DCG D3-AFCD4
11.00 199480 Omniworld D6 - AFC D7
13.30 199133 Batavia'90 Dl - AFC D9
11.15 199145 Jong Aalsmeer United D5 - AFC Dl 1
10.30 101502 Zeeburgia El - AFC El
11.00 202508 RAP E3 - AFC E3
10.00 223594 Blauw Wit Asd E2 - AFC E4
10.45 202512 ZSGO/WMS El - AFC E5
10.45 202527 SDZ E4 - AFC E7
11.45 202532 Roda'23 E7 - AFC E8
11.30 202539 Sporting Martinus E5 - AFC E9
12.30 202545 SDZ E7 - AFC El 1
10.45 182875 Badhoevedorp E2 - AFC E12
12.45 187224 Nieuw Sloten E8 - AFC E14
10.45 223570 de Dijk E2 - AFC E16
09.30 203972 DCG F4 - AFC F6
09.00 203975 SDZ F7 - AFC F7
10.00 203984 Chabab F3 - AFC F8
Thuis programma zondag 7 februari 2010
11.45 176811 AFC 6(zon) -DIO 3
11.45 141863 AFC 8(zon) - DCG 4
11.45 46087 AFC 10(zon) - Arsenal 8
11.45 179332 AFC B4(zon) -Sloterdijk B2
11.45 179303 AFC B5(zon) - AS'80 B5
09.00 60428 AFC Cl(zon) - Purmerend Cl van Biezen A.R.
09.00 180102 AFC C3(zon) - Tos Actief Cl
09.00 180101 AFC C5(zon) - Amstelland United C2
09.00 180128 AFC C6(zon) - GeuzenM'meer C3
Uit programma zondag 7 februari 2010
14.00 1278 Haaglandia Sir Winston 1 - AFC l(zon) Hesselmans
11.00 39859 Elinkwijk 2 - AFC 2(zon) Verbij Th.G.
12.00 160290 Hellas Sport 3 - AFC 3(zon) beker
12.00 47031 RAP 2 - AFC 5(zon) Ruiter T.H.J.
12.00 54882 WV-HEDW 12 - AFC 9(zon)
12.00 45097 Sporting A'dam 3 - AFC 1 l(zon)
14.00 161488 RKDES Al - AFC Al(zon)
12.30 2418 Vitesse/AGOVV BI - AFC Bl(zat) Janssen M.H.P.J.
10.00 138077 Hollandia BI - AFC BI (zon) Wezel F.
09.00 179115 Swift B2 - AFC B2(zon)
12.30 179355 DCG B2 - AFC B3(zon)
10.00 60968 RKDES Cl - AFC C2(zon) Celik H.
09.00 180051 DSS C2 - AFC C4(zon)
09.30 180113 Pancratius C7 - AFC C7(zon)
Thuis programma
14.45 72914 AFC
14.45 72920 AFC
12.15 77423 AFC
14.45 77973 AFC
14.45 125131 AFC
10.30 199119 AFC
10.30 203020 AFC
12.15 193448 AFC
12.15 197306 AFC
10.30 101179 AFC
10.30 223595 AFC
09.00 206624 AFC
10.30 191165 AFC
09.00 183314 AFC
10.30 210110 AFC
09.00 200362 AFC
10.30 223571 AFC
10.30 212347 AFC
09.00 215377 AFC
09.00 212927 AFC
09.00 212822 AFC
09.00 213936 AFC
09.00 213363 AFC
zaterdag 13 februari 2010
6(zat) - Fortius 3
7(zat) - Wartburgia 4
9(zat) - WV-HEDW 12
ll(zat) - AMVJ 7
VE2 - Blauw-Wit Adam VEI
D4 - AFC D5 wit shirt voor D4
D7 - Sporting Martinus D2
D8 - Pancratius D10 wit shirt
Dl 1 - Pancratius Dl2 wit shirt
El - Zeeburgia El
E5 - AFC E4 AFC E5 wit shirt
E8 - Legmeervogels E7
E9 - ZSGO/WMS E2
E10- Swift E4
E12 - Nieuw Sloten E4
E15 - de Dijk E9
El6- Weesp E3
F2 - Swift F1
F5 - Arsenal F1
F6 - RKDES F2 wit shirt
F7 - RKAVIC F2
F9 - WA/Spartaan F4
F10 - Roda'23 F9
Uit programma zaterdag 13 februari 2010
15.00 VOC VET - AFC VET
14.30 67329 HBC 1 - AFC 1 (zat) Verhoef M.
12.00 73601 JOS/W'graafsmeer 4 - AFC 8(zat)
14.30 74699 Diemen 2 - AFC 10(zat)
15.00 125421 AJAX VEI - AFC VEI
13.00 126590 GeuzenM'meer VE4 - AFC VE3
14.30 3919 Heerenveen/Emmen Al - AFC Al(zat) beker
19