Bestuursmededelingen Contributie seizoen 2009-2010 19 augustus 2009 88e jaargang nr. 1 Bij de jeugd wordt al volop gebekerd en getraind. Zondag 23 augus tus vindt vanaf 9.00 uur bij de jeugd een groot kennismakingstoernooi plaats voor D-, E- en F-pupillen. De hand van jeugdcoördinator Jan Verhagen, na enkele jaren weer teruggekeerd op het vertrouwde nest, is hierin te herkennen. Maar bij de jeugd staat nog zoveel meer op stapel. De jeugdcommissie, bestaande uit Brian Speelman, Wiebe Westerhof, Floor Wellens, Peggy de Hond, Dennis Bijlsma en Rene Toonen, ondersteunt door Anjo Vorstenbosch, zet samen met het legertje coördinatoren, contactpersonen, trainers en teamleiders, alles op alles om er voor de grote AFC-jeugd weer een fantastisch jaar van te maken. Het is zonneklaar, het seizoen 2009-2010 is weer begonnen. Als de voortekenen niet bedriegen ligt een feestelijk en succesvol jaar in het verschiet. Met spannende wedstrijden op onze mooie velden, met tal van evenementen in ons gezellige clubhuis, waaraan ook deze zomer weer het nodige is geklust. Laten wij hopen dat het een geweldig seizoen wordt, met mooie resultaten, een hoop plezier en veel ont spanning, want daar is AFC reeds in 1895 voor opgericht!! Machiel van de Woude Voorzitter Aanstelling Verenigingsmanager Tijdens de Algemene Vergadering op 2 juni 2009 heeft het bestuur bekend gemaakt dat een volgende stap gemaakt is in de professionali sering van de AFC-organisatie als ondersteuning van de circa 150 vrijwilligers en benoemde functionarissen, die iedere week voor onze club actief zijn. Naast de eerder aangestelde clubhuispachter Frans Ris, Sportparkma nager Pim van de Meent, wedstrijdsecretariaat Theo Janssen en le denadministratie Yvonne Steeman, zal per 1 augustus 2009 voor circa 20 uur per week Henny Kottmann op Sportpark Goed Genoeg aantre den als verenigingsmanager. Henny Kottmann (53) behoeft nauwelijks nadere introductie. Hij is lid van AFC vanaf 1966. Speelde altijd in de hoogste jeugdelf- tallen, kwam in de periode tussen 1975 en 1984 meer dan 200 wed strijden uit voor AFC 1, speelde daarna samen met aantal oud-eerste elftalspelers een aantal seizoenen in de zaterdag 1, was in die periode tevens jeugdtrainer, van 1994 tot en met 1997 was hij trainer/coach van AFC 1 en tenslotte van 2003 tot en met 2006 maakte hij deel uit van de elftalcommissie A. Thans is hij speler van de Klassieke Vete ranen. Zijn werkzaamheden bestaan uit: de dagelijkse uitvoering van operationele activiteiten van de le en 2e penningmeester en het secretariaat. verlengstuk van het bestuur voor dagelijkse contacten met de pach ter/sportparkmanager/het wedstrijdsecretariaat en de ledenadministra tie Ondersteuning waar nodig en mogelijk voor de verschillende com missies. zijn dagelijkse ervaringen op het sportpark rechtstreeks rapporteren aan het bestuur en de bestuursreacties terugkoppelen naar betrokke nen. Werkzaamheden sportparkmanager Verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken rond velden en kleedkamers op sportpark Goed Genoeg. Verantwoordelijk voor de veldindeling van de wedstrijden van het thuisprogramma op Goed Genoeg op zaterdag en zondag. Contactpersoon parkpersoneel Stadsdeelraad. Contactpersoon consul voor keuring velden voor wedstrijden en trainingen. Contactpersoon voor groundsmen Stichting Goed Genoeg. Toezicht op onderhoud velden en sportpark en het wedstrijdklaar maken van de velden voor de wedstrijden in het weekend. Dagelijks beheer en onderhoud van materialen en opstallen. Mede-contactpersoon AFC in uitvoeringsoverleg Zuidas Ontvangst/distributie/beheer wedstrijd- en trainingskleding voor AFC 1 en 2 Werkzaamheden wedstrijdsecretariaat De voorbereidingen voor de Schakel/AFC-Nieuwsbrief - de uitslagen van de afgelopen twee/drie weken - wedstrijdschema's maken voor de Schakel/AFC-Nieuwsbrief voor de komende twee/drie weken en kopieën van deze wedstrijdschema's communiceren met de diverse commissies. Wedstrijdformulieren verzamelen en compleet maken van alle AFC- teams, die in de competitie uitkomen, boekingen noteren van onze spelers en verzenden naar Zeist en/of Amsterdam. In overleg met de clubstatisticus standen bijwerken van de KNVB- afdelingen ten behoeve van het standenbord. Het onderhouden van de dagelijkse kontakten met de KNVB in Zeist en Amsterdam met betrekking tot omzetting van wedstrijden, opgelegde boetes en schorsingen, tuchtcommissiezaken, enz. De organisatie rondom het programmaboekje "AFC-Thuis": Het te woord staan van potentiële nieuwe leden en/of hun ouders. De dagelijkse bezetting van het kantoor en beantwoorden van tele foon en fax. Iedere werkdag van 08.30 uur - 15.30 uur. Werkzaamheden ledenadministratie Het dagelijks bijhouden/verwerken van de mutaties in het ledenbe stand op de ledenlijst. Het verzorgen, onderhouden en coördineren van de lidmaatschaps kaarten en de (dagelijkse) contacten daarover met de KNVB. T.b.v. de Commissie Commerciële Zaken de facturatie, onderhoud, beheer, verzorging, enz. m.b.t. reclameborden, advertenties Schakel, advertenties "AFC-Thuis" en de wedstrijdballen. De dagelijkse bezetting van het kantoor en beantwoorden van tele foon en fax. Iedere werkdag van 08.30 uur - 15.30 uur. Op 6 augustus 2009 j.l. hebben wij naar de leden en donateurs van AFC de acceptgiro's verstuurd waarmee de contributie c.q. donatie voor het nieuwe seizoen 2009-2010 voldaan kan worden. Uit een aantal ontvangen reacties hebben wij moeten concluderen dat er bij het sorteren c.q. bezorging bij TNT-post iets fout gegaan moet zijn. Wij hebben contact gezocht met TNT-post en in een reactie daarop hebben zij aangegeven dat de gehele aanlevering bezorgd zou moeten zijn. Het bestuur van AFC vindt de gehele gang van zaken vreemd en uiteraard zeer vervelend. Wij hebben dan ook besloten om deze week nog nieuwe acceptgiro's uit te sturen naar die leden die inmiddels aangegeven hebben deze nog niet te hebben ontvangen. Wij verzoeken thans opnieuw die leden/donateurs die geen ac ceptgiro hebben ontvangen en dit nog niet eerder hebben gemeld dit alsnog te doen bij de AFC-administratie; bij voorkeur per email administratie afc-amsterdam.nl of per telefoon 020- 6611513. U bent ook vrij om uw contributie rechtstreeks over te maken zonder gebruik van een acceptgirokaart. U kunt dan uw bedrag storten op postgironummer 241002 ten name van: 2e penning meester AFC, met vermelding van de naam van het betrokken lid/donateur en 'contributie/donatie 2009-2010' De contributies voor het seizoen 2009-2010 zijn alsvolgt: Vollid 330,= Vollid 18-23 jaar €285,= Jeugdlid 260,- 60+ €195,= Donateurs 100,= Bij betaling na 1 oktober zal dit bedrag verhoogd worden met een toeslag van 50,- Henny Kottmann, verenigingsmanager AFC. 3

Schakels (clubbladen) | 2009 | | pagina 7